Home/En Yakın Chem-Dry/Tunceli Halı Yıkama

Tunceli Halı Yıkama

Chem-Dry Tunceli Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Tunceli halı yıkama hizmetimiz, 50 ülkede hizmet veren chem dry firmasının bayiliği bünyesinde yerine getiriliyor. Tunceli halı yıkama hizmetimiz, almış olduğumuz yeşil sertifika ile halıların bakım ve temizlikleri doğal temizlik solüsyonları ile sağlanarak doğa ve insan sağlığına büyük önem veriyoruz. Temizlik ürünlerimiz arasında hiçbir şekilde kimyasal madde barındırılmamaktadır. Bu nedenle halılar doğal görünümlerine hizmetlerimiz ile kavuşuyor.

Chem-Dry Tunceli İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Tunceli Halı Yıkama

Tunceli Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Tunceli El Dokuma Halı Yıkama

Tunceli El Dokuma Halı Yıkama

Halı ve koltuk temizliği evlerimizin en çok ihtiyaç duyulan temizlik türlerindendir. Kimi zaman fazla meşakkatli olmasından dolayı bu temizlikleri önemsemeyiz. Hal böyle olunca da zaman içinde hem koltuklarda hem de halılarda biriken kirler eşyaların görünümünü ve üst dokusunu bozar. Tunceli el dokuma halı yıkama yöntemleri ile ürünlerinize en uygun deterjan ve yıkama yöntemi seçilerek yıkanır. Chem-Dry eşyalarınızın türüne uygun olan deterjanı seçerek yine türüne uygun şekilde dikkatlice yıkar. Koltuk yüzlerinin yıkama sonrası yeniden restore edilmesi işlemi ve halılarınızın ilk günkü formuna kavuşturulması için profesyonel bir ekip işi yürütür.

Tunceli Yerinde Halı Yıkama

Tunceli Yerinde Halı Yıkama

Bir halıyı temiz bir şekilde yıkamak için saatler boyunca uğraşmak gerekir. Düşünün ki bir evin tüm halılarını yıkamak kaç saat hatta kaç gün sürer. Bu yıkama esnasında harcanan su ile harcanan deterjan miktarını söylemeye gerek yok. Halılarınızı bu yapacağınız masraftan daha az ücrete mal olacak şekilde daha kısa süre zarfında yıkıyoruz. Tunceli yerinde halı yıkama firması olarak müşterilerimize en özenli hizmeti veriyoruz. Siz de daha ekonomik fiyatlar ile iyi hizmet alırken halı yıkamak için harcayacağınız bir sürü zaman da size kalmış oluyor.

Tunceli Koltuk Yıkama

Tunceli Koltuk Yıkama

Saatlerce koltukları aşındırana kadar silerek yapacağınız koltuk temizliği sizi yormanın yanında o koltuğun ömrünü kısaltır. Kısa zaman kullanarak yeni bir koltuk almamak için en iyi koltuk yıkama hizmeti için Tunceli koltuk yıkama arayın yeter. Koltuklarınız hassas şampuanlar ile yıkanır. Tüm lekeler çıkartılır. Kesinlikle koltukta bir aşınma ya da renginde bir değişiklik olmaz. Uzun yıllar boyunca aynı koltukları kullanarak masraf yapmamak için aramak yeterli. Lekesiz, kendi renginde, mis gibi koltuklar için daha fazla beklemenize gerek yok. En iyi koltuk yıkama hizmeti için beklemeyin.

Tunceli İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Tunceli Özel Leke Çıkarma

Tunceli Özel Leke Çıkarma

Tunceli Pet Koku ve Leke Giderme

Tunceli Pet Koku ve Leke Giderme

Tunceli Granit Tezgah Temizleme

Tunceli Granit Tezgah Temizleme

Tunceli Deri Temizliği

Tunceli Deri Temizliği

Tunceli Taş ve Fayans Temizleme

Tunceli Taş ve Fayans Temizleme

Tunceli Araç Koltuk Yıkama

Tunceli Araç Koltuk Yıkama

Tunceli Stor Perde Yıkama

Tunceli Stor Perde Yıkama

Tunceli Yatak ve Mayt Temizliği

Tunceli Yorgan ve Battaniye Yıkama

Tunceli Yorgan ve Battaniye Yıkama

Tunceli Su Taşkını Restorasyonu

Tunceli Su Taşkını Restorasyonu

Tunceli Halı Yıkama

Halılar kadınların temizliğine ve görünümüne en çok önem verdikleri aksesuarlar arasında yer alıyor. Bu nedenle de kirlenmemesine ve lekelenmemesine büyük bir önem veriliyor. Halı temizliğinde kaliteye önem veren Tunceli halı yıkama firmamız bayanları memnun edecek ölçüde hizmet veriyor. Chem-Dry halı yıkama yöntemleri kullanılarak verilen hizmetlerde her zaman insan sağlığı önceliğimiz oluyor. Tunceli halı yıkama çalışanlarımız yılların deneyimine ve ustalığına sahip insanlardır. Makineli halı yıkama yöntemlerini kullanarak halılarınızı tahmin ettiğinizden çok daha iyi bir şekilde yıkıyoruz. Halı yıkamada profesyonel olan firma çalışanları ücretsiz servis olanağı ile halılarınızı evinizden alarak atölyelerimize getiriyorlar. Tüm yıkama ve kurutma işlemleri de tamamlandıktan sonra yine evlerinize kadar teslim ediliyor. Tunceli Diğer adı ile Dersim Halı Yıkama firmamız.

Halı yıkama işlemleri kolay olmamakla birlikte, hassasiyet ve özen gerektiren bir iştir. Sağlık açısından oldukça önemli olan ve düzenli olarak temizliğinin yapılması gereken ev dekorlarından biridir. Astım hastalığı, bronşit ve alerjik rahatsızlıklar, halılarda biriken tozlar nedeniyle olabilmektedir. Bu nedenle, halıların düzenli periyotlarda yıkanması, bu rahatsızlıklara engel olacaktır. Bu konuda deneyimli olan Tunceli halı yıkamacı firmamız, uzman ekip kadrosu ile halıların en titiz şekilde yıkanmasını sağlamaktadır.

Profesyonel halı yıkama makineleri kullanan firmamız, halıları tamamen hijyenik bir ortamda yıkamaktadır.
Halılar, istek üzerine aynı gün adresten teslim alınarak, hijyenik bir ortamda yıkama işlemlerine başlanır. İlk aşamada, halı üzerinde bulunan tozlar arındırılarak, üzerinde oluşan lekeler Leke çıkarıcı losyonlar ile temizlenir. Bir sonraki aşamada ise halı şampuanı ile halı üzeri köpürtülür ve derinlemesine temizlik yapılır. Vakum makinesi ile halı üzerinde bulunan köpük çekilerek, durulama işlemine geçilir. Üzerinde kalıntı kalmayacak kadar titiz bir durulama işleminden sonra halı kurutma makinesi ile kurutulmaktadır. Chem Dry olarak halı yıkama hizmeti veren Tunceli halı yıkama firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmetler sunmaktadır.

Tunceli’de Halı Yıkamada Her Kolaylık Sağlanıyor

Halısı yere monteli olan ya da yerinden kaldırılamayan tüm halılarda yerinde yıkama hizmeti veriliyor. Tunceli halı yıkama firmamız yerinde halı yıkama hizmeti ile sizlere yüksek standartlarda bir hizmet sunumu gerçekleştirerek en yıkanması zor olan halıları dahi büyük bir özenle yıkıyor. Tunceli ilinin her yerine aynı oranda hizmet götürebilen firmamız mevsim şartlarından da etkilenmiyor. Kış ortasında dahi halılarınızda bir kirlenme ya da lekelenme meydana geldiyse bizleri aramanız yeterli oluyor. En etkili halı deterjanlarının dahi çıkaramadığı lekeler bir saatlik bir işlem sonucunda görünmeyecek şekilde temizleniyor. Aynı zamanda kış günlerinde dahi yıkanabilen halılar 2 saat içerisinde kuruyarak rahat bir şekilde kullanmanız sağlanıyor.

Halılarınızı Güvenle Yıkatın Dersim’de halı yıkamacı

Tunceli halı yıkama servisimiz güvenilir bir servistir. Halılarınızı bizlere teslim ettiğiniz anda firma güvencesi altında işlem görüyorlar. Halılarınızın renk ve desenlerinin bozulmaması için yoğun kimyasal kullanılmamasına büyük bir özen gösteren firma çalışanlarımız el dokuması halılarda farklı bir uygulama ile hizmet veriyor. Halı temizliğinde insan sağlığına zarar vermeyecek ölçüde deterjan kullanmak firmamızın en çok dikkat ettiği konulardan biridir. Bu konuda sizlere farklı şekillerde hizmetlerde bulunan halı yıkama firmamız gerek yerinde gerekse atölye hizmetleri ile en iyisini sunmaya özen gösteriyor. Bunlara ek olarak halılarınızın en iyi şekilde temizlenmesi için tüm halı çeşitlerinde birkaç kere yıkama işlemi uygulanıyor.

Hizmet verdiğimiz ilçeler;

Çemişgezek, Hozat, Mazgirt, Nazimiye, Ovacık, Pertek, Pülümür

Bize Ulaşın