Home/En Yakın Chem-Dry/Van Halı Yıkama

Van Halı Yıkama

Chem-Dry Van Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Van halı yıkama hizmetimiz, chem dry firmasının bir bayisi olarak yerine getiriliyor. Ev ve iş yerlerinizde belli bir süre sonra kirlenen halılarınızın bakım ve temizliği kaliteli bir hizmet anlayışı ile siz müşterilerimize sunuluyor. Doğal temizlik solüsyonlarının kullanıldığı Van halı yıkama hizmeti ile halılarınız ilk günkü gibi temiz ve bakımlı bir şekilde teslimatı sağlanıyor.

Chem-Dry Van İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Van Halı Yıkama

Van Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Van El Dokuma Halı Yıkama

Van El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halılarında hangi çeşit halı olursa olsun (İran, Çin, Isparta, Hereke halıları veya naylon ipek fark etmeksizin ) tüm halılarda leke, kir ve bakterileri önleyerek avantajlı fiyat aralıkları için profesyonel bir şekilde halılarınızın işçiliğine zarar vermeden çalışanlarımız tarafından üstün güvenlik önlemleri alınarak siz değerli müşterilerimizin hizmetinde Van el dokuma halı yıkama fabrikası bulunmaktadır. Yıllara dayanan bilgi ve tecrübe ile hizmette sınır tanımadan hem Doğu Anadolu’da öncü olmakla birlikte hem de tüm Türkiye’de halı yıkamacı lığın öncüleri arasında bulunmaktadır. Tüm müşterilerin memnun kaldığı özel bir kurum olmakla birlikte yeni tanışan müşterilerinde vazgeçemediği halı yıkama fabrikası olarak bulunmaktadır.

Van Yerinde Halı Yıkama

Van Yerinde Halı Yıkama

Büyük salonların vazgeçilmezleri açık renk halılar. Açık renk halılar mobilyaları tamamlarken ve ortama ferahlık katarken görsel olarak çok iyidir ancak temizlikleri çok zordur. Açık renk halılar kiri ve lekeyi hemen belli ettiği için sürekli olarak temiz tutmak gerekir. Bunun için sadece süpürmek yeterli değildir. Silmek ve ya yıkamak gerekir. Bu temizlik işlemini göz önünde yapan Chem-Dry Van yerinde halı yıkama hizmeti ile sizlere derinlemesine temizlik ve pırıl pırıl halılar sunuyor. Teknolojik cihazları ve kaliteli temizlik ürünleri ile halılara işlemiş olan kir ve lekeleri derinlemesine temizliyor. Van’da halı yıkama denilince Chem-Dry hatırlarda kalacaktır.

Van Koltuk Yıkama

Uşak Koltuk Yıkama

Koltuklarınızın en iyi şekilde temizlenmesi ve yaz mevsiminin tüm tozundan arındırılması için makineli bir temizleme işlemi şarttır. Kanepe, salon takımı, köşe takımları aynı özen ile temizlenerek aylarca daha hijyenik bir ortamda bulunmanız sağlanıyor. Van koltuk yıkama işlemi sayesinde koltukların kol kısımlarında kirden oluşan renk değişimlerinden kurtulabilirsiniz. Yıkama esnasında kullanılan her temizlik ürünü koltuğun dokusuna uygun ve renk soldurmayacak şekilde seçiliyor. Süngerlerin içerisine kadar işleyen kirin kısa sürede temizlenmesi için çekim gücü çok yüksek olan yıkama makineleri kullanılıyor. Bu işlem sonrasında koltuklarınız 3 veya 4 saat içerisinde kullanıma hazır oluyor.

Van İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Van Özel Leke Çıkarma

Van Özel Leke Çıkarma

Van Pet Koku ve Leke Giderme

Van Pet Koku ve Leke Giderme

Van Granit Tezgah Temizleme

Van Granit Tezgah Temizleme

Van Deri Temizliği

Van Deri Temizliği

Van Taş ve Fayans Temizleme

Van Taş ve Fayans Temizleme

Van Araç Koltuk Yıkama

Van Araç Koltuk Yıkama

Van Stor Perde Yıkama

Van Stor Perde Yıkama

Van Yatak ve Mayt Temizliği

Van Yorgan ve Battaniye Yıkama

Van Yorgan ve Battaniye Yıkama

Van Su Taşkını Restorasyonu

Van Su Taşkını Restorasyonu

Van Halı Yıkama

Özel kullanım alanlarınızı ve ortak kullanım alanlarınızı temiz ve düzenli olmasını istemeniz en doğal hakkınız. Peki, bunun için ne yapıyorsunuz? Elektrikli süpürgeler ile sizce halılarınız ve koltuklarınız temizleniyor mu? Siz değerli Vanlı hanımlara ve beylere büyük bir haberimiz var. Profesyonel temizliğin tek adresi Chem- Dry Van halı yıkama şimdi sizlerle. Tüm Türkiye’de hizmet veren sayısız bayisine bir yenisini daha ekleyen Chem- Dry Van’da da halı ve koltuk temizliği konusunda lider olmaya geldi.

Özel kullanım alanları olan yatak odalarınızdaki döşeme, halı ve koltuklarınız hijyen açısından tam teşekküllü bir temizliği hak ediyor. Küçük çocuklu aileler, hamileler ya da evde evcil hayvan besleyen aileler genellikle, temizlik ve hijyen açısından profesyonel yardım almayı tercih ediyorlar. Dolayısı ile kurumsal anamda bu konuda Van’da bir ilk olan Chem-Dry Van halı yıkama bu eksikliği kapatmak için sizlerle.

Halılar insanlar ile en fazla temas halinde olan dekorlardan bir tanesidir. Hatta evlerin olmasa olmazıdır. Halıların modelleri ve kumaşlar birbirinden farklıdır. Renk atmaması, bozulmaması ve yıpranmaması için doğru yıkama işlemi yapmak çok önemlidir. Yani halılarınızın zarar görmemesini istiyorsanız profesyonel kişilere başvurmalısınız. Aksi halde halılarınızın kalite oranı azalacak ve zarar görecektir. Van halı yıkama firması olarak güvenli ve profesyonel destek sağlamaktayız. Halılarınızı doğal ürünler kullanarak yaparak, sizlerinde memnuniyetini kazanmaktayız. Chem-Dry olarak sizlere kaliteli hizmet vermeye gurur duyuyoruz. Halılarınızın üzerinde leke görünmese de dahi ayların, yılların ve hatta haftaların verdiği etkenler mikrop biriktirir. Gözle görülmeyen bakteri, kir ve toz sizlerin sağlığını tetikleyebilir. Özellikle de evcil hayvanınız varsa bu konu çok önemlidir. Van halı yıkamacı olarak, halılarınızın iç kısmında biriken toz, kir ve bakteriler arındırılır. Her müşterinin ayrı ayrı memnuniyetini kazanmaya devam ediyor ve güvenlerini kazanıyoruz. Halılarınızı güvenli adrese teslim etmek için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. %100 doğal solüsyonlar sayesinde halılarınız yepyeni olacaktır.

Van’da da Halılarınız Chem- Dry Güvencesinde

Van halı yıkama tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan kurumsal bir halı ve de koltuk yıkma firmasıdır. Çevre dostu temizlik teknikleri ile göz dolduran Chem-Dry sıck karbonatlı halı yıkama tekniği ile de dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Bizler özel ve de genel yaşam alanlarınızın temizliği ile ilgili sizlere kusursuz bir tecrübe yaşamanızı teklif ediyoruz.

Chem-Dry güvencesi ile bütün halı ve de koltuklarınız emin ellerde. Bizler siz değerli Vanlılar için Van’da hizmete sunduğumuz yeni halı ve de koltuk yıkama bayisi ile bahar ve bayram temizliklerinizde sizlerin yanınızdayız. Van halı yıkama bayimiz ile en güzel günlerinizden önce kusursuz bir temizlik deneyimini sizlere yaşatmak için hizmetinizdeyiz.

Van’da Kusursuz Bir Halı Yıkama ve Temizlik Firması

Van halı yıkama sayesinde bayram temizlikleriniz, bahar temizlikleriniz artık çok daha kolay ve tasarruflu geçecek. Hem paranız cebinizde kalacak hem de bayram ve temizlik telaşlarınız boyunca sizlerin yanında olmak için bizler Chem- Dry halı ve koltuk temizleme firmamız ile yola çıktık. Van’da hizmete giren yeni halı ve koltuk yıkama bayimiz ile hemen tanışın ve kusursuz hijyenin tadını çıkartın.

Van’da hizmet verdiğimiz semtler;

Bahçesaray, Başkale, Çaldıran, Çatak, Edremit, Erciş, Gevaş, Gürpınar, Muradiye, Özalp, Saray

Bize Ulaşın