Home/En Yakın Chem-Dry/Yalova Halı Yıkama

Yalova Halı Yıkama

Chem-Dry Yalova Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Yalova halı yıkama hizmeti olarak ev ve iş yerlerinizdeki halılarınızın her türlü bakım ve temizliklerini yaparak kaliteli işçilik ve güler yüzlü hizmet ile halı bakım ve temizlik hizmetleri veriyoruz. Chem dry firmasının bir bayisi olarak hizmet veren Yalova halı yıkama firmamız ile yerinde halı bakım ve temizlik hizmeti de veriyoruz.

Chem-Dry Yalova İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Yalova Halı Yıkama

Yalova Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Yalova El Dokuma Halı Yıkama

Yalova El Dokuma Halı Yıkama

Temizliğinde en hassas olunması gereken konulardan biri halılar. Özellikle el dokuması halılar büyük bir titizlik ile temizliği yapılmalı korunmalı. Ancak bu şekle uzun süreli bir kullanım sağlar, kullanıcılar ilk günkü gibi halılarını kullanabilirler. Yalova el dokuma halı yıkama konusunda size en iyi hizmeti veren chem-dry firması el dokuma halılarınız özel bir solüsyon kullanıyor. Bu sayede halılarınız hiçbir yıpranma olmadan temizliği yapılır. Antibakteriyel temizleyicileri ile halının en alt tabakasına inmeyi başaran deterjan en köklü temizliği yapıyor. Kullanılan malzemeler hiçbir alerji benzeri sorun çıkarmaz.

Yalova Yerinde Halı Yıkama

Yalova Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halıların kullanımları oldukça yaygındır. Genellikle firmalar bu halıları tercih ederler ve bu yüzden bu yerinde halılar büyük oranda kirlenmeye maruz kalırlar. Sık sık yıkanmadığı zaman bu halıların renkleri bozulur, deformasyon meydana gelir ve bakterilerin üreme oranları oldukça artar. Yıkama hizmetlerimizi sizlerle buluşturuyor ve Yalova yerinde halı yıkama ile ev ve iş yerlerinizde yerinde halılarınızı özenli bir şekilde yıkıyoruz. Yıkama işlemlerimiz garantimiz kapsamında olduğu için daha sonra halılarınızda hiçbir sorunla karşı karşıya kalmaz, doğal olan solüsyonlarımız da kimyasal maddeler gibi sağlığınıza etki etmez.

Yalova Koltuk Yıkama

Yalova Koltuk Yıkama

Temizlik dönemlerinde hanımları en çok yoran işlerin başında gelen halı ve koltuk temizlikleri artık Chem-Dry ile çok kolay. Yalova koltuk yıkama hizmeti ile halı ve koltuklarınızı yerinde yıkayan, gözünüzün önünde kusursuz ve derinlemesine bir temizliğe kavuşturan Chem-Dry, uygun fiyat ve yüksek kalitesi ile hizmet vermekte. Son teknoloji cihazları ile kaliteli ve güçlü temizlik solüsyonlarına sahip olan Chem-Dry, özel dezenfekte solüsyonu ile koltuklarınızın en alt katmanına kadar işleyerek yerleşmiş olan bakterilerin çözülmesini sağlıyor. Ardından güçlü vakumlu cihazlar ile bu bakterilerin temizliği sağlanıyor. Tüm işlemler bittiğinde geriye kirlerinden arınmış tertemiz koltuklar kalıyor.

Yalova ilimiz İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Yalova Özel Leke Çıkarma

Yalova Özel Leke Çıkarma

Yalova Pet Koku ve Leke Giderme

Yalova Pet Koku ve Leke Giderme

Yalova Granit Tezgah Temizleme

Yalova Granit Tezgah Temizleme

Yalova Deri Temizliği

Yalova Deri Temizliği

Yalova Taş ve Fayans Temizleme

Yalova Taş ve Fayans Temizleme

Yalova Araç Koltuk Yıkama

Yalova Araç Koltuk Yıkama

Yalova Stor Perde Yıkama

Yalova Stor Perde Yıkama

Yalova Yatak ve Mayt Temizliği

Yalova Yorgan ve Battaniye Yıkama

Yalova Yorgan ve Battaniye Yıkama

Yalova Su Taşkını Restorasyonu

Yalova Su Taşkını Restorasyonu

Yalova Halı Yıkama

Evlerde ve iş yerlerinde en çabuk ve en çok kirlenen halılardır. Öyle ki bu halılar iyi temizlenmezse alerji, astım gibi hastalıklara neden olabilir. Zamanla ağır ve kötü koku oluşumuna neden olur. Yalova Halı Yıkama olarak buna bir son veriyoruz. Bunun için ilk attığımız adım ChemDry halı yıkama firmasının bayiliğini almak oldu.

Halı temizlemek hem kas gücü gerektiren hem de zaman gerektiren bir iştir. Çalışan kadınların bu iş için zaman ayıramaması normal olduğu kadar evinde sadece ev işleri ile uğraşan kadınlarında halı temizlemeye zaman bulamaması son derece normaldir. Yalova halı yıkama firmamız kadınların zorlandığı ve her sezon yapmak istemedikleri bu zor işi üstleniyor. Halı yıkama firması olarak tüm halı ve yolluk çeşitlerini yıkıyor ve kurutuyoruz. Hizmetin verilmesinde belirli bir düzen bulunuyor. Bu düzen dahilinde halılarınızı yıkayıp teslim ediyoruz.
Kaliteli bir hizmet süreci sonrasında kullanıma hazır olarak teslim edilen halıların en iyi şekilde temizlenmiş olmasına özen gösteriyoruz. Solüsyon seçiminde doğa dostu olan ve insanların hayatlarını riske atmayan ürünler olmasına büyük bir önem veriyoruz. Yalova halı yıkamacı olarak halılarınızın da yolluklarınızın da en dip köşelerinde kalıplaşmış kirlerin temizlenmeden teslim edilmesine izin vermiyoruz. Evinizden aldığımız halıları her zaman kullanabileceğiniz şekilde temizleyip yine sizlere teslim ediyoruz. Halıları yalnızca yaz sezonunda değil kış ortasında da yıkatabilme şansınız var.

Yalova’da halı yıkamacı şubesi olarak ChemDry Halı Yıkama Kimdir?

Halı Yıkama konusunda dünya markası bir firmadır. Dünyada 50 ülkede hizmet vermektedir. Bu nedenle dünya markası olmayı başarmıştır. Yalova Halı Yıkama olarak böyle kaliteli bir hizmeti siz müşterilerimize sunduğumuz için mutluyuz. ChemDry misyon olarak 100% doğal solüsyon ile sağlıklı temizlik imkanı sunuyor. Bizde aynı misyon ve görev aşkı ile sizlere bu doğal temizliği sunuyoruz. Sağlık ve ferah koku ev ve iş yerlerinize ChemDry farkı ile sunuluyor.

Halı Yıkamada kullanılan 100% Doğal Solüsyon Nedir?

Sıcak karbonatlama denen bu sistem ChemDry halı yıkama firmasının kullandığı doğal bir üründür. Özünde karbonat hakimdir. İçeriğinde deterjan ve kimyasala yer vermez. Bu nedenle doğaldır. Yalova Halı Yıkama olarak böylesine doğal temizliği ChemDry farkı ile tarafınıza sunuyoruz. Karbonat halıların derinlemesine yerleşerek kiri kabartır. Halının yüzeyine çıkan bu kirlerin temizliği çok kolay ve çabuk bir şekilde gerçekleştirilir. Bunun için çok su ve buhar kullanmaya gerek kalmaz. Zaten bu nedenledir ki halılar çok çabuk kurur. Çünkü fazla su kullanılmaz.

Servis Hizmeti Yalova Halı Yıkama olarak her gün servis hizmeti sunuyoruz. Yerinde temizlik hizmetimizde bulunuyor. Tüm bunlar müşterilerimizin taleplerine göre değişiyor. Yerinde temizlik istendiğinde halılarınızı 1-2 saat içinde tarafınıza kuru olarak teslim ediyoruz. Böylede ev ve iş yerinizin düzeni bozulmadan yerinde temizlik işlemi gerçekleştirilmiş bulunuyor.

Hizmet Kalitesi artık Yalova ilimizde

ChemDry halı yıkama hizmet kalitesinin aynısını yetişmiş elemanlarımız ile tarafınıza sunuyoruz. ChemDry 100% doğal solüsyon ile yeşil sertifika ödülüne layık görülmüştür. Dünyada 4500 franchising firması olduğu için franchising ödülüne layık görülmüştür. Bunun dışında da pek çok kalite ödülleri bulunuyor. Böyle ödüllü bir firmanın bayiliğini almaktan ve sizlere hizmet vermekten dolayı son derece gururluyuz. Bu hizmetin karşılığını müşteri memnuniyeti olarak fazlası ile alıyoruz. Bu ilimizde hizmet verdiğimiz semtler; Altınova bunun yanı sıra Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termaldir.

Bize Ulaşın