Home/En Yakın Chem-Dry/Zonguldak Halı Yıkama

Zonguldak Halı Yıkama

Chem-Dry Zonguldak Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Zonguldak Halı Yıkama temizliğin çok önemli olduğunu hepimiz kabul etmekteyiz. Günlük yaşantımızdan dolayı yaşadığımız alanlar kirlenmekte ve insan sağlığını olumsuz yönden etkilemektedir. Zonguldak halı yıkama siz ve sağlığınızın olumsuz yönden etkilenmemesi için siz kıymetli müşterilerimize iyi, konforlu ve kaliteli bir hizmet sunmak için yanınızdayız. Unutulmamalıdır ki hiç bir şey sizin mutluluğunuz ve sağlığınızdan daha önemli değildir.

Chem-Dry Zonguldak İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Zonguldak Halı Yıkama

Zonguldak Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Zonguldak El Dokuma Halı Yıkama

Zonguldak El Dokuma Halı Yıkama

Halı temizliği son derece önem isteyen titizlikle çalışılması gereken bir konudur. Zonguldak’ta yaşayanların halıları chem-dry ile temizliğini koruyor. Firma tüm halı çeşitleri için farklı bir çalışma yapıyor. Zonguldak el dokuma halı yıkama için özel bir malzeme ve yıkama sistemi ile halının dokusunun bozulmasını engelliyor. Firmanın halının dibine kadar inmeyi başaran özel formülü derine inmiş tüm kiri çözdükten sonra firmanın uzman çalışanları aynı titizliği yürüterek halınızı temizliyor. Kullanılan cihaz ve malzemeler son teknoloji. Özellikle çocukları olan alerjisi olanlar için hiçbir sorun çıkarmayan ürünler temizlikte kullanılıyor.

Zonguldak Yerinde Halı Yıkama

Zonguldak Yerinde Halı Yıkama

Halı temizliğinde en çok özen gösterilen halılar çocuk odası halıları oluyor. Özellikle bebekli aileler çocuk odası halılarının temizliğine çok daha fazla özen gösteriyor. Bebeklerin emekleme dönemlerinde halı üstünde olmalarından dolayı, halılarının temiz olmasını istiyor. Ancak süpürmekle ve ya silmekle derinlemesine bir temizlik sağlamak mümkün olmadığından Chem-Dry Zonguldak yerinde halı yıkama hizmeti ile ev ortamınızda, çocuk odası halılarınızı ve diğer halılarınızı gözünüzün önünde temizleyerek derinlemesine hijyen sağlıyor. Kurutma işlemi sayesinde yıkanmanın ardından birkaç saat içerisinde halılarınızı kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Üstelik tertemiz ve mis gibi kokulu halılarınız temizlik kokusunu tüm evinize yayıyor.

Zonguldak Koltuk Yıkama

Zonguldak Koltuk Yıkama

Ev ya da iş yerlerinde en çok kirlenen eşyalardan olan koltuklar özellikle de açık renkli olduğu zaman üzerinde bulunan en ufak leke dahi çok bir görüntü sağlar. Zonguldak koltuk yıkama olarak koltuklarınız yurt dışından ithal edilen özel koltuk şampuanları ve leke çıkarıcı ile yıpratmadan ve en konforlu şekilde modern makinalar ile gereken temizliği yapılır. Koltuklarınızın sadece görünen yüzeyi değil asıl kiri ve bakteriyi barındıran iç kısımları ile birlikte detaylı temizlik yapıldığı için hijyen açısından da gönlünüz rahat bir şekilde koltuklarınızı yeni almış gibi kullanabilirsiniz.

Zonguldak İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Zonguldak Özel Leke Çıkarma

Zonguldak Özel Leke Çıkarma

Zonguldak Pet Koku ve Leke Giderme

Zonguldak Pet Koku ve Leke Giderme

Zonguldak Granit Tezgah Temizleme

Zonguldak Granit Tezgah Temizleme

Zonguldak Deri Temizliği

Zonguldak Deri Temizliği

Zonguldak Taş ve Fayans Temizleme

Zonguldak Taş ve Fayans Temizleme

Zonguldak Araç Koltuk Yıkama

Zonguldak Araç Koltuk Yıkama

Zonguldak Stor Perde Yıkama

Zonguldak Stor Perde Yıkama

Zonguldak Yatak ve Mayt Temizliği

Zonguldak Yorgan ve Battaniye Yıkama

Zonguldak Yorgan ve Battaniye Yıkama

Zonguldak Su Taşkını Restorasyonu

Zonguldak Su Taşkını Restorasyonu

Zonguldak Halı Yıkama

1977 yılından bu yana hizmet vermekte olan Chem-Dry Halı Yıkama olarak sunduğumuz kaliteli hizmeti Zonguldak ilinde de müşterilerimizin ayağına getiriyoruz. Chem-Dry olarak diğer Zonguldak halı yıkama firmalarından farklı olarak küresel çapta hizmet veriyoruz.Dünya çapında günde 10 binden fazla haneye ulaşıyoruz.

Chem-Dry Halı Yıkama sektörün yüksek standartlarına ulaşarak son teknoloji ürün ve yöntemlerle halılarınızı derinlemesine temizler. Memnun kalmayan müşterilere daha iyi ve kaliteli hizmetler sunmak için halı yıkama ürün ve yöntemlerini daima geliştirir. Bundan da anlaşılacağı gibi Chem-Dry sunduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetine önem verir. Bu sayede Zonguldak halı yıkama sektöründe olduğu gibi dünyada da daima birinci sırada yerini almaktadır.

Halılar ev ve ofis alanlarında vazgeçilmez dekorlardan bir tanesidir. Halılar her ne kadar temiz gözükseler de içerisinde birden fazla bakteri ve mikrop barındırmaktadır. Bu gibi sorunlarda sizlerin sağlığı açısından büyük bir tehdittir. Özellikle de astım hastalı olanlar veya alerji gibi rahatsızlık yaşayanlar için önemli bir detaydır. İleride birçok hastalığa rastlamamak için halılarınızın temizliğine önem vermelisiniz. Aksi taktirde daha fazla mikrop barındıracak ve sizlerin de sağlığını etkileyecektir. Zonguldak halı yıkama firması olarak, sizlerin de sağlığını ön planda tutmaktayız. Halılarınız yepyeni olacak şekilde temizlenir ve mikroplardan arındırılır.
İnsanlar halılar ile her zaman iç içe olmaktadır. Halıda biriken tozlar ve mikroplar sizlerin alerji olmanıza sebep olacaktır. Bunun yanı sıra, kahve ve kola lekesi gibi sorunlara da Zonguldak halı yıkamacı firmamızla iletişime geçerek son verebilirsiniz. Halılarınızı düzenli olarak temizletmeniz hem sağlığınız açısından hem de alerjik durumlarına rastlamamak açısından önemli olmaktadır. Firmamız doğal solüsyonlar kullanarak halı yıkama işlemlerini gerçekleştirir. Böylelikle mikrop, kir ve toz gibi sorunlarda halılarınızın üzerinden tamamen kaldırılır.

Chem-Dry Zonguldak’ta Halı Yıkama Hangi Hizmetleri Sunar?

Yüksek standartları ve sunduğu kaliteli hizmetlerle sektörün öncülerinden olan Chem-Dry olarak sizlere pek çok alanda hizmet veriyoruz. Kirlenmiş halıları temizlemenin yanında evcil hayvanlarınızın bıraktığı leke ve kokuları da yok ediyoruz. Böylece halılarınız mis gibi kokar ve yumuşacık olur. Koltuk kenarları ve döşemeleri, taş ve fayansları, yorgan ve battaniyeleri, deriden yapılma ev eşyalarını, yatakları, stor ve perdeleri, aracınızın koltuk ve döşemelerini en iyi şekilde temizliyoruz. Chem-Dry hizmette kalitenin yanında çeşitliliğin de fazla olması ile Zonguldak halı yıkama sektöründe bir adım daha önde.

Zonguldak’ta ikamet eden vatandaşlarımız Neden Chem-Dry Halı Yıkama Tercih Edilmeli?

Chem-Dry olarak 40 yıllık tecrübe ile 51 ülkede hizmet veriyoruz. Daha sağlıklı ve temiz bir ortamda yaşamanız için eşyalarınızı son teknoloji ürünlerle temizliyoruz. Bunu yaparken sıcak karbonatlama yöntemini kullanıyoruz. Bu yöntem Zonguldak halı yıkama firmalarının kullandığı diğer yöntemlerden farklı olarak halılarınızı derinlemesine temizler. Ayrıca zararlı kimyasal maddeler kullanmıyoruz. Böylece halılarınız dejenere olmaz ve ilk günkü canlı görünümünü korurken yumuşaklığından bir şey kaybetmez. Kimyasal madde kullanılmadığı için halılar daha uzun süre temiz kalır. Diğer yöntemlere göre %80 daha az su kullanıyoruz. Bunun yerine The Natural isimli doğal solüsyon kullanarak halılarınızı yıpranmalara karşı koruyoruz. The Natural halılardaki tüm bakteri ve alerjenleri yok eder. Halının dibinde sabun kalıntısı bırakmaz ve çevre dostu olma özelliğine sahiptir.

Bize Ulaşın