Bayraklı Halı Yıkama Firmaları

Mevsim geçişlerinde yapılan halı yıkama işlemi son derece önemli bir temizlik işidir. Bu işi büyük bir ustalıkla gerçekleştiren Bayraklı halı yıkama firması her konuda müşterilerine en iyi şekilde destek veriyor. Özellikle de çalışan bayanların yararlandığı bu hizmetlerden son dönemde ev hanımları da yararlanmaya başladı. Evde halı yıkamanın hijyenik bir yöntem olmadığı kanıtlandığından beri hanımlar evde halı yıkama devrine bir son verdi.

Halı Yıkama Merkezlerinde Güvenilir Hizmet

Halılarınızı yıkamadan önce Chemdry hizmetlerini öğrenmenizde yarar var. Dünya genelinde şubesi olan Chemdry Bayraklı halı yıkama merkezi halılarınızı son derece iyi şekillerde yıkıyor. Aradığınız gün kapıdan gelip halılarınızı alan firma çalışanları aynı zamanda halılarınızı aynı hızla yıkayıp 4 gün içerisinde evlerinize teslim ediyor. Halılar yıkanmadan önce mutlaka halının türüne dikkat ediliyor ve ona göre bir yıkama yöntemi uygulanıyor. El dokuması gibi nadir bulunan halılarda yıpranma meydana gelmesine kesinlikle izin verilmiyor. Her halı için farklı çekim gücü kullanan firma çalışanları her halıyı kendi türüne uygun olacak şekilde yıkamaya özen gösteriyor.

Halı Temizliğinde Yapılan Uygulamalar

Halılar türlerine göre bir temizleme işlemine tabi tutulmadan önce toz alma aşamasından geçiyorlar. Bu aşamadan geçtikten sonra halının değerini kaybetmeyeceği ve renklerini soldurmayacak bir temizleme ürünü seçiliyor. Bu ürünler genel olarak %100 doğal çevre dostu solüsyonlardan oluşuyor. Temizleme ürünlerinde bu kadar titiz davranılmasının nedeni halılarınızın üzerinde daha kalıcı bir hijyen yakalamaktır. Bu işlemler sonrasında halılar yüksek çekim gücüne sahip olan makinelerle yıkama işlemine tabi tutuluyor. Yerinden kalkması mümkün olmayan yer döşemesi halılarınız için de yerinde yıkama hizmeti uygulanıyor. Birkaç saat içerisinde kullanıma hazır hale gelecek şekilde bir temizleme işlemi uygulayan firma iş yeri halılarında da aynı özeni gösteriyor.Bayraklı Halı Yıkama Firmaları