Halı yıkama sektörünün lider firmalarından biri internet dünyası üzerinde kaliteli ve garantili halı yıkama, yerinde halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetleri sunmaktadır. Kuruluşundan buyana kaliteli hizmet anlayışını ilke edinen Bornova halı yıkama firması Profesyonel halı yıkama personeli ile İzmir ilinin tüm ilçelerine ücretsiz servis hizmeti ile halı yıkama hizmetleri sunmaktadır.

Bornova Halı Yıkama Firması

Bornova Halı Yıkama Firmasında Sunulan Hizmetler

Bornova halı yıkama firmasında yerinde halı yıkama, tüm koltuk çeşitleri yıkama ve temizleme, her çeşit halı ve kilim yıkama hizmetleri sunulmaktadır. Firmanın belirgin özelliklerinden biri de tüm hizmetlerinde son sistem yıkama cihazlarını kullanması ve hizmetlerinde garanti prensibini esas almasıdır. Firma işyerinden veya konuttan aynı gün halı teslim alarak, ortalama 4 gün içerisinde maksimum düzeyde temizleyerek adresinize ücretsiz olarak teslim etmektedir. Üstelik yıkama hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde halı veya kilimlerinizi sizden tekrar teslim alarak bu kez ücretsiz olarak yıkamaktadır.

Bornova Halı Yıkama Firmasının Özellikleri

Bu kaliteli halı yıkama firması ayrıca geniş referans kataloğuna sahip olmaktadır. Bu sayede İzmir ilinin birçok ilçeleri tarafından tercih edilmektedir. İzmir ilinin en köklü halı yıkama firmalarından olan Bornova halı yıkama firması aynı zamanda hizmetlerinde zaman kavramına da önem vermektedir. Müşterilerinin belirtmiş olduğu zaman dilimleri içerisinde halıları teslim etmektedir. Halı yıkama firması, aynı zamanda tüm hizmetlerinde indirimli kampanyalar düzenlenmekte ve bu sayede yoğun ilgi görmektedir. Yorgan, battaniye, nevresim takımları gibi farklı türden dokumaların yıkamasını da gerçekleştiren Bornova halı yıkama firması, zengin ödeme seçenekleri sayesinde de İzmir ilinin önde gelen halı yıkama firmaları arasında bulunmaktadır. Müşteriler hizmet bedelini tercihlerine göre kredi kartı veya hizmetin tamamlanması ile birlikte kapıda nakit olarak yapabilmektedirler. Sizler de kaliteli ve güvenilir bir halı yıkama firmasından hizmetler almak isterseniz, Bornova halı yıkama firmasının web sitesini ziyaret edebilirsiniz.