Neden Chem Dry

Chem-Dry Türkiye olarak, bir halı yıkama hizmeti aradığınızda, sadece halınızın üst düzeyinde bulunan kirleri alan basit yıkamadan çok daha fazlasını aradığınızı anlıyoruz. Halılarınızın derinlerindeki zorlu kirleri söküp alan güvenli ve sağlıklı bir işlem kullanan ve evinizin gerçekten temiz, tazelenmiş ve sağlıklı olduğuna dair iç huzuru hissettiğiniz, güvenebileceğiniz bir hizmet arıyorsunuz. Bundan dolayı, Chem-Dry’ın misyonu evinizin daha temiz, daha güvenli sizin ve ailenizin daha mutlu olması için olağanüstü bir müşteri hizmeti sunmak ve daha derinlemesine, daha uzun süre temiz kalabilen, daha sağlıklı bir temizlik sağlamaktır.

  

Chem-Dry Türkiye, Aileniz için daha Sağlıklı Bir Çözüm Olarak Daha Derinlemesine ve Güvenli bir Halı Temizliği Sunar

Chem-Dry temizlik yöntemi, geleneksel buhar temizliğine nazaran mümkün olan minimum olumsuz çevresel etkiye sahip daha sağlıklı ve daha etkili bir halı temizleme yöntemi. Belgelenmiş çevre dostu olan ve tamamen güvenli ve kesinlikle toksik olmayan The Natural ® adlı temizleme solüsyonumuz ile eşsiz bir halı yıkama temizleme deneyimi sunar. Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon yöntemimizin temelinde yatan benzersiz bir solüsyon taşıma sistemi geliştirerek çözdük. Bu yöntem, karbonatlama işleminin derinlemesine temizleme gücüne dayanır ve tipik buhar temizleme yöntemine göre %80 daha az su kullanır, böylece kuruma süresi ile aşırı suyun meydana getirdiği küflenme riski önemli ölçüde azalır. Sonuç, derinlemesine, daha uzun süreli ve daha hızlı kuruyan bir temizlik ile siz ve ailenizin gönül rahatlığı ile oturabileceğiniz bir sağlıklı evdir.

 

Halılar yalnızca 1-2 saat içinde kurur.

Halılar, daha az su kullanıldığında doğal olarak daha hızlı kurur. Tipik bir buhar temizlemesinde olduğu gibi litrelerce su kullanılmasının yerine, Chem-Dry yalnızca küçük bir miktar su kullanır. Doğal karbonatlı temizleme solüsyonumuz ile birleştirildiğinde, bu düşük nemli yöntem halılara derinlemesine nüfuz eder. Böylece halılar yalnızca temizlenmekle kalmaz, aynı zamanda kuruma süresini birkaç günden birkaç saate indirir. Chem-Dry sayesinde siz ve aileniz daha temiz ve sağlıklı evinizde hayatınıza kaldığınız yerden daha çabuk devam edebilirsiniz.

 

Daha Derinlemesine Bir Halı Temizliği

Chem-Dry, halılarınızın ve mobilyalarınızın temizliği ile güvenliği hakkında daha az endişe etmeniz ve aileniz ile temiz bir ev ortamında daha fazla vakit geçirmenizi hedeflemektedir.  Chem-Dry’ın özel olarak tasarlanan belgelenmiş çevre dostu temizleme solüsyonu, karbonatlama işleminin baloncuklu özellikleri sayesinde aynı sodanın kıyafetlerden lekeleri sökmesi gibi, halılara derinlemesine işleyerek kiri çözer ve yüzeye çıkarır. Bunun ardından, bir benzeri olmayan kuvvetlendirilmiş sıcak ekstraksiyon yöntemimiz ile modern ekipmanlar kullanarak halınızdaki kiri ve suyu çıkarır ve geriye gerçekten tamamen temiz bir halı bırakırız.

Sabunlu su ve kimyasal kullanan buharlı halı yıkama temizleme ve diğer halı temizliği yöntemleri halıda genellikle kiri çeken yapışkan bir kalıntı bırakırlar. Bu da halının daha çabuk kirlenerek daha sık olarak profesyonel temizlik hizmetine başvurulmasına sebebiyet verir.  Chem-Dry’ın esas temizleyicisi olan The Natural herhangi bir sabun, deterjan veya agresif kimyasallar içermediği için halıların yeniden kir çekmelerine yol açmaz ve böylece daha uzun süre temiz kalırlar.

 

Daha Sağlıklı Bir Ev

Chem-Dry Türkiye iki aşamadan oluşan daha sağlıklı bir temizlik sunar:

birincisi, ürünlerimiz tüm aileniz için güvenlidir; ikincisi ise, temizlik esnasında daha az su kullanarak halılarınızın altında küflenmenin oluşmasının engellenmesine yardımcı olmamızdır. Chem-Dry, ana temizleme solüsyonumuz olan the Natural’in de dahil olduğu geniş bir çevre dostu halı temizleme ürünleri yelpazesine sahiptir. Gıda ve İlaç Kurumunun (FDA) G.R.A.S. (genellikle güvenilir kabul edilen) listesinde yer alan The Natural. Hiçbir şekilde fosfat veya deterjan içermez ve çocuklarınız ile evcil hayvanlarınız için tamamen güvenilir ve kesinlikle toksik değildir.

Chem-Dry’ın temizleme yönteminin aksine, tipik bir buharlı halı yıkama yöntemi halılarınızı temizlemek için yalnızca agresif sabun ve kimyasallar kullanmakla kalmaz. Aynı zamanda aşırı miktarda su kullanarak halının taban kumaşının ıslanmasına yol açar. Bu da küf ve bakterilerin üreyebilecekleri uygun koşulları yaratır. Tabiat Ana’dan aldığımız fikirler sayesinde, Chem-Dry halı ve döşemelerinizi daha temiz tutacak ve aileniz için daha temiz bir ev ortamı sağlayacak karbonatlı temizleme yöntemini kullanmaktadır. Düşük nem ve kuvvetlendirilmiş sıcak karbonatlı ekstraksiyon sistemimiz sayesinde, gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz daha sağlıklı bir halı ve koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz. Size yakın şubemize ulaşmak için yerel bayilerimiz sayfamıza bakınız.

 

Chem-Dry Türkiye

1977 yılından bu yana, Chem-Dry ailelerin daha mutlu ve sağlıklı evlere sahip olmaları için çabalıyor. Çünkü temiz bir ev, mutlu ve sağlıklı bir evdir. Daha sağlıklı bir halı ve döşeme temizliği ile tüm ailenizin, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin tadını çıkarabileceği daha güvenilir ve ferah bir ev ve işyeri için Chem-Dry.

Chem-Dry – Daha Kuru. Daha Temiz. Daha Sağlıklı.

Chem-Dry USA‘ın merkezi Amerika’da Logan, Utah’ta bulunmaktadır. Nashville, Tennessee’de satış, pazarlama, destek ofisi bulunmaktadır. 52 Ülkede hizmet sunan Chem-Dry Uluslararası destek faaliyetlerini de bu merkezlerden yönetmektedir.