Dokuma Halı Yıkama Hizmeti

Halı yıkama şirketleri arasında müşteri memnuniyeti ve hizmet anlayışı olarak adından çok bahsettiren ve müşterilerin ilk tercih ettiği adres olan firmamız, dokuma halı yıkama hizmeti işinde de el emeği göz nuru halılarınızı itina ile yıkamaktadır.

Hizmet Bizden Memnuniyet Sizden

Dokuma halılar, fabrikasyon halılara göre daha ağır olmakla birlikte, dokumada kullanılan halı iplikleri kök boyadan üretildiği için ve fazla renk armonisi ile elde edildiği için yıkama metodu biraz farklı olabilmektedir. Ayrıca dokuma halılar manevi değer taşıdığından sizin için ne kadar önemli ise biz firma olarak aynı hassasiyeti sizinle paylaşmayı görev biliriz. Özen gösteren yıkama personeli halılarınızı istenilen adresten alıp, taşıma esnasında oluşabilecek her türlü aksaklığa önlem alarak kısa bir sürede piyasada satışı olmayan kendi özel ürünleri, kalitesi onaylanmış parfümlü halı yıkama deterjanları ile yıkayıp ve anti mikrobiyolojik ortamlarda kurutarak tekrar adrese ambalajlayarak aynı özen ile teslim etmektedirler. Dokuma halılar yıkandıktan sonra kontrolü yapıldıktan sonra memnun kalınmamış ise halılarınız yine aynı yıkama metodu uygulanarak ayrıca ücret talep edilmemektedir.

el-dokuma-hal-ykama-nologoEl Dokumada Hijyen, Temizlik ve Teknik Donanım

Yaz kış demeden, bayramı beklemeden tek ya da çoklu olarak halılarınızın cinsi ne olursa olsun bir telefon uzağınızdayız. Firmamız küçük işletmeler gurubunda olup, iş yeri açma ruhsatı bulunmaktadır. Firmamız da çalışan elemanlar yaptığı işin bilincinde olup müşterilerini aileleri gibi gördükleri için güven sorunu yaşamazsınız. Halı makinelerimiz son teknoloji ürünüdürler ve periyodik olarak bakımdan geçirilmektedirler. Nakil işlemlerinde kullanılan aracımız alanında uzmanlaşmış şoförlerden seçilmekte ve servis nakil aracımız temiz tutulmaktadır. Halı yıkama sahalarımız birden fazla olup 9 metre kare ve 20 metre uzunluğunda büyük halılara göre tasarlanmıştır. Böylelikle halıların katlanma sonucu kırılması, dar alanda kenarlarının yıkanamaması gibi sorunların önüne geçilmektedir. Bol tasdikli su ile yıkanılıp fırçalanan halılar askılara asıldıktan sonra da bol tasdikli durulama suyu ile köpüğünden arındırılmaktadır.