Duvardan Duvara Yıkama

Günlük temizlik dışında senede bir de olsa gerek ev ve gerekse iş yerlerinin iç ve dış cephe temizliğini firmamız, duvardan duvara yerinde halı yıkama işlemi yaparak sanki boyanmış gibi tertemiz teslim etmektedir.

Duvardan duvara halılarda Komple Yapılacak Yıkama Alanları

  • İş, ofis gibi genel yerlerin iç ve dış cephe temizliği,
  • Hastane gibi sağlık hizmeti veren firmaların dezenfektasyon amaçlı temizliği,
  • Yat, tekne gibi denizde seyir halinde bulunan araçların iç cephe temizliği,
  • Tatil öncesi ya da sonrası okulların iç ve dış temizliği,
  • Yalı, saray gibi alanların iç ve dış cephe temizliği, ,
  • Cafe, lokanta gibi açık alanların bahçe duvarlarının temizliği,
  • Kamu kurum ve kuruluşlarının temizliği,

uzman halı yıkama yerinde

AVM gibi büyük alış veriş merkezlerinin genel temizliğinde firmamız teknik ve insan gücü desteği ile duvardan duvara temizlik işlerini yapmaktadır.

Firmamızın algıladığı, duvardan duvara temizlik işlerinden, cam, kapı, zemin, balkon gibi her köşenin temizliği esas alınarak, sizlere hizmetin gayreti ile çalışmaktadır.

yesil-sertifkal-hal-ykama-400x369

Ayrıca firmamız yeni biten inşaat alanlarındaki apartmanların kaba ve ince temizliğini müteahhit ile anlaşmalı olarak genel ya da şahsi olarak ta yapmaktadır. Yeni kullanılacak bu alanlarda parke zeminlerin hassasiyeti, camlardaki boya kırıntılarını, mutfakta bulunan mobilyalara zarar vermeyecek temizleme ürünlerini yerine göre kullanmaktadır. Bu konuda temizlik işlerinden iyi anlayan çalışanlar sayesinde özen gösterilen her alana dikkat edilmektedir.

Firmamız ve Duvaran duvara halı yıkama Temizlik Hizmetleri

Dünya markası olan firmamız İzmir ve istanbul ve manisa ilinde faaliyet göstermektedir. İzmir’in tamamı ve ilçelerine her türlü (halı, cam kapı, büyük iş yerleri, halı koltuk vs) temizlik konusunda yardımcı olmaktadır. Firmamız hakkındaki daha geniş bilgileri internet adresinden alabilir, bizim firmamızı tercih eden müşterilerin yorumlarından kalitemizi görme olanağı sağlarsınız. Hayatınızı kolaylaştırmayı vizyon edinen firmamız temizliğe dair her işi kendine görev sayar. duvardan duvara halı yıakma işinde 40 yıllık tecrübe