El Dokuma Halısı Nasıl Yıkanır?

Firmamız geçmişten günümüze her geçen gün gelişerek El Dokuma Halısı Nasıl Yıkanır? bilgileri insanlara sunulmaktadır. İnsanların halılarını temiz, titiz ve uzman ekipler sayesinde tertemiz yaparak ve paketleyerek müşterilere verilmektedir. Bu durumda ise müşterilerin istekleri doğrultusunda evlerinden alınarak ve halıları uzman ekipler sayesinde yıkanarak tekrar en kısa sürede müşterilerin evlerine teslim edilmektedir. Ancak müşteriler el dokuma halısı konusunda çok hassas olmaktadır, ancak firmamız el dokuma halılarını özenli ve tertemiz yaparak uzman ekiplerimizle birlikte müşterilerimize sunmaktayız. El dokuma halıları her zaman halıların en kalitelisi olarak bilinmektedir. El dokuma halılarını ise halının ipleri, cinsi ve boyaları itibariyle halının kalite olarak farkları belirlenip, uzman ekiplerimiz tarafından yıkama işlemini başlatıyoruz.

El Dokuma Halılarının Boya Çeşitleri

Firmamız el dokuma halılarına yıkamadan önce bazı testler yaparak bu testler doğrultusunda yıkanıyor, çünkü bazı el dokuma halıları su ile temas ettiklerinde ise bu halıların boyaları tamamen kalkarak halının üzerindeki şekille birlikte çözülmüş olmaktadır. El dokuma halılarında ise iki tür boya kullanılmaktadır. Bunlar kök boyaları ve kimyasal boya olarak bilinmektedir. Ancak el dokuma halılarının içerisinde en kaliteli olanları ise kök boya ile yapılan halı çeşididir. El Dokuma Halı Yıkama işleminde tamamen doğal olan yeşil sertifikalı ürünlerimizi kullanırız. Kök boyası ile yapılan el dokuma halıları her zaman daha sağlam, daha parlak ve daha canlı görünüme sahip olmaktadır.

El Dokuma Halısını Yıkarken Yapılması Gerekenler, El Halısı Nasıl Yıkanmalı

El dokuma halıları yıkanırken uzman yani profesyonel kişiler olmadığı takdirde üzerinde boyalar ve şekillerin çözülme ihtimalleri yüksek olmaktadır. Ancak firmamız ise bu halıları titiz ve bazı testler sonucundan geçirerek halılarınızı uzman ekipler doğrultusunda yıkanmaktadır. Bu halılar her zaman tek tek yıkanmaktadır. El dokuma halıların üzerindeki kirleri ve tozları aldıktan sonra özel makineye koyduktan sonra dikkatlice yıkanarak ve halılar kurutulmaya verilmektedir. El dokuması halı nasıl yıkanır sorusuna cevap vermiş bulunmaktayız. Ancak bu işlemler uzman kişilerimiz tarafından yapılmaktadır.

Chem-Dry’ın el dokuma halısı yıkama işleminde uzman teknisyenlerine güvenin. Gerekli eğitimi görmüş ve birikmiş tecrübeleri ile her halının türüne ve çeşidine göre uygulama yaparlar.