The natural way to cleaner carpets The natural way to cleaner carpets

Dünyanın ve Türkiye'nin Lider
Halı ve Koltuk Yıkama Firması

Duvardan Duvara Halı Yıkama

Chem-Dry Duvardan Duvara Sabit halılarınız için en üstün, en temiz, en sağlıklı halı yıkama yöntemini geliştirmiştir. Chem-Dry 1977 yılından beri evlerin daha sağlıklı, daha mutlu bir ortam olması için sürekli yenilik yapmıştır. Ve bu sayede duvardan duvara halı yıkama da ve diğer verdiğini hizmetlerde dünya lideri konuma gelmiştir. Profesyonel halı yıkamada en son teknoloji ekipmanlarını ve en doğal solüsyonu The Natural’i kullanır. Chem-Dry’ın geliştirdiği yöntem ile suyun halıların altına geçmesi önlenmektedir. Buda küf ve mantar oluşma,bakteri üremesi, kötü koku çıkarması, lekelerin tekrar kusma problemini ortadan kalkmıştır.

Chem-Dry’ın profesyonel Sıcak Karbonatlı Eksraksiyon (SKE) patentli duvardan duvara yerinde halı yıkama yöntemi halının en derinine kadar işler. Sonrasında kir ve lekeleri yüzeye iter geriye gerçekten derinlemesine tertemiz bir halı bırakır. SKE sistemimizde kullandığımız ana solüsyonumuz The Natural milyonlarca küçük baloncuk çıkararak kirlerin halının ipliklerinden sökülmesini ve yukarı doğru halının yüzeyine itilmesini sağlar. Ve böylelikle diğer halı yıkama firmalarında olduğu gibi kir ve lekeler halının dibine itilmez yukarı itilir. Daha sonra güçlü vakumlama özellikli ekipmanımızla yüzeye itilen kir ve lekeler çekilir, geriye tertemiz bir halı kalır. chem dry duvardan duvar halı yıkama çocuklar halıda

Chem-Dry diğer halı yıkamacıların yaptığı gibi kuruyunca kiri
çeken sabun, deterjan, şampuan kullanmaz. Tamamen doğal özünde karbonat olan solüsyonunu kullanır. bu da halıların daha uzun süre 2-3 katına kadar daha temiz kalmasını sağlar. The Natural olan solüsyonumuz o kadar doğaldırki içilebilir seviyededir. birçok kurum ve kuruluştan çevre dostu yeşil sertifikası ve onay mührünü kazanmıştır. Amerika’da alması kolay olmayan FDA’dan ve Halı ve Kilim Enstitüsünden Platinyum onay mührünü hak etmiştir. Birçok duvardan duvara halı üreticisi fabrika Chem-Dry’ı tavsiye etmektedir. Halılarını Chem-Dry’a yıkatanlar %95 gibi çok yüksek bir oranda tekrar Chem-Dry’ı tercih etmektedir. Buda Müşterilerin beklentilerinin üzerinde hizmet verdiğinin kanıtıdır.

Duvardan Duvara Halı Yıkama Yöntemimiz ve Farklarımızduvardan duvara halı yıkama chem dry ile diğer yöntemlerin karşılaştırılması

 Duvarda Duvara Halı Yıkama sürecinde diğer Yöntemlerle kıyaslayınca Chem-Dry’ın en önemli farkları:

Chem-Dry Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon

Diğer Yıkama Yöntemleri

● Karbonatlamalı, aktif temizleme solüsyonu ● Düz, etkin olmayan temizleme solüsyonu
● Sabun yok, deterjan yok ● Ağır kimyasal ve deterjanlar
● Yapışkan kalıntı yok, yeniden kirlenmeye direnç var ● Yapışkan tortu yeniden kirlenmeye neden olur
● Düşük su kullanımı ● Yüksek su miktarı
● Düşük basınçlı uygulama ● Yüksek basınç uygulaması
● Kısa kuruma süresi, 1-2 saat ● Uzun kuruma süresi, 1-2 gün
● Çevre dostu solüsyonlar, daha sağlıklı temizlik yöntemi ● Aşırı su küf ve bakteri üremesine neden olabilir

 Yerinde duvardan duvara Halı Yıkama

Daha Sağlıklı bir ev:

Diğer Duvardan Duvara Halı Yıkama Yöntemleri aşırı miktarda su kullandığından halılar geç kurur ve uzun süre nemli kalır. buda bakterinin nefes alması ve üremesi için uygun ortamı oluştur. Chem-Dry’ın duvardan duvara halı yıkama yönteminde çok az az miktarda su kullanılır ve sadece 1-2 saat sonrasında kurur ve tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Çocuklarınız ve Evcil hayvanlarınız için güvenlidir.

Daha Temiz & Daha Sağlıklı Bir Yaşam İçin Chem-Dry Çözümleri