Taş, Fayans Sert Zemin Temizleme, Derz Dolgu Temizleme

Profesyonel Sert Zemin Yıkama Temizleme; Fayans, Doğal Taş, Mozaik, Karo, Mermer, Granit Yıkama Temizleme:

taş fayans sert zemin temizleme yıkama

Sert Zemin Temizleme: Chem-Dry taş, fayans, granit, mermer, traverten gibi sert zemin temizleme, cilalama ve derz dolgu hizmetlerinde eğitim almış profesyonel teknisyenleri sayesinde en üst seviye hizmet anlayışı ile yerine getirir. Bir evin temel mimari bileşenlerine güzel bir dokunuş mutfak, banyo, giriş ve hatta açık hava alanlarındaki zeminlerde Taş ve fayans kullanılmasıdır. Taş ve Fayans sizi her zaman kazançlı çıkarır. Dayanıklıdır, kolayca aşınmaz ve şık durur. Bir evin giriş zemininde fayans kullanılması o eve ayrı bir klas katar. Ayrıca aile ve arkadaşlarınıza mangal partisi vermek için taş zemin bir arka bahçeden daha uygun bir mekan olamaz.

Ancak, taş, fayans, mermer, seramik gibi sert zeminler maalesef evimizin içerisinde dolaşan sağlığa zararlı unsurlardan muaf değildirler. Zaman içerisinde taş, fayans ve derz dolgularınızın gözenekli yüzeylerinde kir birikir ve bunları hastalık saçan bakterilerin üreme yuvaları haline getirir. Özelikle mutfak ve banyo gibi mikropların bol olduğu alanlarda bakterilerin yayılmasını engellemek için tüm önlemler alınmalıdır. Bu zeminlerin düzenli olarak süpürülmeleri her ne kadar aşırı birikmeleri engellese dahi gereken derinlemesine temizliğin yerini tutmaz.

Bazı insanlar işi kendileri yapmayı tercih edip eski bir diş fırçası aracılığı ile paspas ve süpürgenin ulaşamadığı olukları fırçalar. Yalnız bu söylendiği kadar kolay değildir. Aşırı yorucu bir iş olup, üstelik onca terden sonra alacağınız sonuçlar çok tatminkar olmayabilir. Saatlerce fırçalamanın ardından gözle görülür hiçbir değişiklik olmayacağı gibi geriye sadece kirli bir diş fırçası ve sızlayan eklemler kalır. Peki sizi bu ağrıdan ne kurtaracak ve ihtiyacınız olan derinlemesine temizliği sunacak? Başta yer fayans temizliği olmak üzere mermer, karo ve doğal taş temizlikleriyle ilgili merak ettiğiniz tüm detayları Chem-Dry’da bulabilirsiniz 

Cevap: Yerel Chem-Dry operatörünüzden alacağınız profesyonel taş, fayans sert zemin temizleme ve derz dolgu temizliği

Her ne kadar daha çok halı yıkama temizleme hizmetlerimiz için tanınsak dahi, Chem-Dry profesyonelleri temel halı temizleyicisi olmaktan öte artık çeşitli alanlarda hizmetler sunmaktadırlar. Tıpkı el dokuması halı yıkama, duvardan duvara halı yıkama ve koltuk yıkama temizleme hizmetlerimizde olduğu gibi Chem-Dry profesyonel sert zemin temizleme ve derz dolgu temizliği mikrop saçabilecek kir ve bakterileri temizler ve böylece yüzeyleriniz parıldar, aileniz ve evcil hayvanlarınız için daha güvenli hale gelir. Hiç şüphesiz bu aşamada üzerinde durulması gereken noktalar, ‘Granit yer karosu nasıl temizlenir ?‘ sorusu etrafında gelişecektir.

 

Test Edilmiş ve Kanıtlanmış Üstün Sonuçlar

taş fayans derz dolgu temizliği

Bağımsız bir laboratuvarın yakın zamanda gerçekleştirmiş olduğu diğer bir çalışma ise Fayans, Taş gibi sert zemin ve Derz Dolgu Temizleme hizmetimizin test edilmesidir. Bu çalışmada hizmetimizin etkinliği ve ev sağlığına olan etkilerinin belirlenmesi amaçlanmıştır. Çeşitli evlerde gerçekleştirilen fayans temizleme testlerinde, Fayans, Taş ve Derz Dolgu yöntemimizin dezenfektan ile birlikte kullanıldığında bu yüzeylerde bulunan bakterilerin ortalama %98.6’sını yok ettiği tespit edilmiştir.

Granit, Karo, Fayans, Mermer, Mozaik, Traverten gibi Taş Sert zemin temizleme de yaptırarak Evinizin Genel Sağlığını İyileştirin

Profesyonel temizleme yalnızca evinizdeki değerli malzemelere yapmış olduğunuz yatırımı korumak ve muhafaza etmek açısından değil, aynı zamanda evinizdeki sağlık ortamının korunması için de oldukça önemlidir. Düşünülenin aksine evinizin içerisi dışarıya nazaran iki katı daha fazla kirli olabilir. Evimiz, bizi sağlığa zararlı unsurlardan, alerjenlerden, mikrop ve kirletici maddelerden koruyan güvenli bir liman olmalıdır. Ancak, zemin yüzeylerde biriken bakteri, kir ve evcil hayvan kepeği alerji ve astım gibi kronik hastalıkların artmasına sebebiyet vermektedir. Ev içerisindeki yer fayans temizliği, Yer Granit ve Karo Taşı Temizleme ve bunların nasıl temizlenmesi gerektiğini en iyi Chem-Dry bilir. Chem-Dry teknisyenleri Karo, Fayans, Mozaik, Yer Granit, Yer Fayansları, Mermer, Traverten ve doğal yer sert zemin taşları olmak üzere her türlü zemin temizliği için eğitim almış bilgili ustalardır. Her taş ve zemin türü için farklı yıkama temizleme uygulaması ile işlem yaparlar.

karo-temizleme-bebek

Pek çok ev sahibinin ortak endişelerinden biri ise evlerinin temizlenmesinde kullanılan temizleyici maddelerin temizlenilen kirden daha sağlıksız olup olmadığıdır. Chem-Dry ile böyle bir endişe duymanıza gerek yoktur. Esas temizleyicimizin tüm bileşen maddeleri güvenli olup, ev ve ailenizin sağlığı açısından onaylanmıştır. Böylece, ailenizin güvenli ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

Chem-Dry’ın seramik, fayans, karo, taş gibi sert zemin temizliği ve derz dolgu temizleme yöntemi, zeminin gözenekli yüzeyine derinlemesine nüfuz eder ve mikrop saçan bakterileri yok ederek kiri söker ve tekrar oluşmasını engeller. Sonuç? Hem sert zeminlerinizin ilk günkü görünüşüne sahip olmasını sağlayacak hem de taş ve fayans yüzeylerinizin ömrünü uzatmış olacaksınız. Teknisyenlerimiz özel temizleyici solüsyonlarının yanı sıra biriken kiri süpüren kuvvetli ekipmanlar kullanmaktadır. Böylece eviniz, aileniz ve evcil hayvanlarınız için daha güvenli ve sağlıklı bir yer olacak. 

Sert Zemin Yüzeylere Temizlik, Koruma ve Yalıtım Sağlayın

Zaman içerisinde sert zemin yüzeylerinizde biriken kirin temizlenmesi bunlara sağlıklı bir parlaklık ve ilk günkü canlılığını kazandırır. Ancak seramik, granit, fayansınızın montajında kullanılan derz dolgu bol gözeneğe sahip bir malzemedir, bu yüzden tıpkı bir halı gibi kolaylıkla kir ve dökülen sıvıları emer. Bu sayede dolguların temizlenmesini daha güç kılınır ve hatta temizlik işlemlerinin etkisiz olmalarına sebebiyet verir. Fayans ve taş olmak üzere tüm sert zemin yüzeylerinizi temizledikten sonra kiri ve mikrobu engelleyen koruyucu uygularız. Bu sayede yüzeye herhangi bir şey döküldüğünde, dolgu tarafından emilmeden önce temizlemenize imkan sağlar. Tüm bunlara bakıldığında; başta ‘Karo taşı nasıl temizlenir ?‘ olmak üzere mozaik temizlemeve çini karo temizliği ile ilgili tüm detaylar ve çok daha fazlasını Chem-Dry’da bulabilirsiniz !

Eğitimli ve sertifikalı Chem-Dry uzmanları taş, fayans sert zemin temizleme ve derz dolgu temizlik işlemlerini tamamlamak için acele etmez, aksine gereken özeni gösterirler.

Bu sayede daha güvenli ve sağlıklı bir ev ile mümkün olan en iyi hizmeti sunarlar:

 • Sert zemin temizlik işlemlerine başlamadan önce Chem-Dry profesyonelleri eviniz için en güvenli ve en yüksek kalite sonucu vermesi için temizlenecek olan taşın cinsini belirler. Özellikle mermer, dökme mozaik, traverten ve kireçtaşı gibi asitlere hassas sert zeminler söz konusu ise.
 • Sertifikalı teknisyenlerimiz ayrıca ilave gözlem gerçekleştirir, bitişik zeminleri korumak için bir bölgeyi kapatır ve derinlemesine daha etkili temizlik sonuçları için kuru kir ve yüzey tozunu giderirler.
 • Chem-Dry profesyonelleri çalışmaları esnasında bir dizi kalite kontrol gerçekleştirirler. Eğer sonuçlar tutarsız veya beklentileri karşılamıyorsa, tutarsız alanı tekrar temizleyebilir ve sonuçları tekrar kontrol edebilirler. Profesyonellerimiz en iyi sonucu alana kadar bu kalite kontrolünü tekrar edeceklerdir.
 • Temizliğin hemen ardından, Chem-Dry mikropları uzak tutmak ve daha kolay bir bakım için koruyucu uygular. Taş, Fayans ve Derz Dolgu Temizleme ve Koruma hizmetimiz zeminlerinizi temizleyip korur ve yalnızca birkaç saat içerisinde kurumuş olurlar.
 • Derz dolgu yeniden renklendirme, taş boyası ve granit yenilemesi gibi ilave hizmetler zemin yüzeylerinizi ve diğer yüzeyleri restore ederek orijinal parlaklığına geri kavuşturur.

Chem-Dry sert zemin Temizliğindeki farkı kendi gözleriniz ile görün

Hizmet sunulan sert zemin temizleme çeşitleri:

 • Seramik
 • Granit
 • Porselen
 • Şist
 • Saltillo
 • Traverten
 • Beton
 • Mermer
 • Fayans
 • Mozaik

Sunulan sert zemin temizleme Hizmetleri*:

 • Taş, Fayans ve Derz Dolguların Temizlenerek Dezenfekte Edilmesi
 • Koruma
 • Dolgu Renk Restorasyonu
 • Doğal taşın temizlenip korunması
 • Taş Parlatma
 • Granit Yenileme

Her ne kadar taş ve fayans zeminler eviniz için şık bir  ek olsa dahi bunların temiz tutulması zorlayıcı olabilir. Bırakın Chem-Dry sizin yerinize ağır işi yapsın – Taş, fayans ve derz dolgu için daha derinlemesine ve daha uzun süren bir temizlik sağlar.

*Her bayii bağımsız olarak faaliyet gösterir ve mevcut tüm hizmetler her bayide sunulmayabilir. Yerel operatörünüzün ihtiyacınız olan hizmetleri sağlayıp sağlamadığını öğrenin

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.