The natural way to cleaner carpets The natural way to cleaner carpets
The natural way to cleaner carpets

Yatak Yıkama

Profesyonel Yatak Yıkama Temizleme

Chem-Dry’ın üstün yatak yıkama hizmeti: Hayatımızın yaklaşık olarak üçte birini yatakta geçiririz. En son ne zaman rahat, derin bir uykuya daldınız. Salonunuzda günlük olarak kullandığınız Koltuklarınızı tahminen güvendiğiniz yatağınızdan daha çok yıkatıp temizletiyorsunuzdur. Artık bu alışkanlığı değiştirmenin vakti geldi.  Keyifli ve verimli bir uyku geçirmenin yanısıra, bakımlı ve düzenli temizlenen bir yatak daha uzun ömürlü olur, Yıllarca kullanılabilir. Ve kötü bakımsız bir yataktan kaynaklanan rahatsızlık verici hastalıklara, alerji ve enfeksiyonlara yakalanmayı azaltır.

Chem-Dry yatak yıkama temizleme hizmeti

Chem-Dry rahat bir uyku uyumanızı sağlar

Chem-Dry’ın düşük miktarda su kullanılarak uygulanan yatak yıkama sürecinde yatağınız sadece 3-4 saat içerisinde kurur. Kendi Yatağınızda uyumadan bir gece bir geçirmeniz gerekmez. Sıcak Karbonatlı yatak yıkama sürecimizde yatağınızda bulunan bakterilerin %98’ini yok ettiğimiz, Yatak odanızdaki havada uçuşan bakterilerin %89’unu yok ettiğimiz laboratuvar test sonuçları ile kanıtlanmıştır.

Yatağınızın maytlardan(akarladan), bakteri ve virüslerden arındırılması

anti bakteriyel sağlıklı yatak yıkama ve yatak temizliği

Chem-Dry’ın sıcak karbonatlı (85 dereceye varan sıcaklık) yatak yıkama sürecinde The Natural solüsyonumuzu kullanırız. The Natural sıcak su ile birleşince milyonlarca mikroskobik baloncuk üretir, bu baloncuklar yatağınızdaki kirleri, mikroları, bakteri ve maytları yatağınızdan söküp yüzeye doğru iter. Sonrasında Sektördeki en güçlü vakumlu makinemiz ile bunları kolayca çekeriz. Yatağınızdaki kötü protein üreten, ölü deriden beslenen maytların kendisi dahil çıkardıkları kökü atıkları komple çekeriz. Geriye sağlıksız unsurlardan arındırılmış, kir ve lekelerden arındırılmış tertemiz ve sağlıklı bir yatak bırakırız. Ayrıca geriye çok az bir nem kalır ve yatağınız 3-4 saat içerisinde tamamen kurur. Ve tekrar kullanılabilir hale gelir.

yatak mayt temizliği

 

Yatağınızı maytlardan arındırma işleminde kullandığımız solüsyonumuzun faydaları;

 

 • Astım gibi hastalıkları önler
 • İnsan vücudu için zararsızdır
 • Çevre dostudur
 • İlaç değildir, benzeri toksik madde içermez
 • Tamamen anti-bakteriyel – biyolojik üründür
 • Toz akarı alerjenlerini yok ettiği laboratuvar sonuçları ile test edilmiştir

Yeşil ve Çevre dostu bir yatak yıkama süreci

Chem-Dry 40 yıllık birimi ile tamamen yeşil, çevre, doğa dostu sertifikalı ürünler geliştirmiş ve doğaya hiçbir zararı olmayan, güvenilir solüsyonlar kullanmaktadır. Halı yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama temizleme hizmetlerimizde içeriği tabiat anadan alınmış ürünler kullanırız.

Derin ve sağlıklı bir yatak temizliği için sadece Chem-Dry The Natural’i kullanır

çevreci anti bakteriyel yatak yıkama temizleme
 • The Natural Yeşil ve çevre dostudur
 • İçerikleri tabiat anadan alınmıştır
 • Tüm içerikleri FDA tarafından onaylanmıştır
 • Zararlı toksik maddeler içermez, aileniz ve sevdikleriniz için güvenilirdir.
 • Zararlı sert kimyasallar, sabun, deterjan, fosfat içermez
 • Ardında kir ve mikropları yapışkan gibi çeken sabun kalıntısı bırakmaz
 • Alerjisi olanlar için mükemmel çözümdür

Yatak Temizliği ile Yatağınızdaki Bakteri ve Alerjenlerlerin üstesinde geliriz

Chem-Dry’ın profesyonel teknisyenleri yatağınızda birçok farklı formda bulunan mayt, bakteri, virüs ve alerjenleri yok eder.

Yatağınızda gizlenen alerjenleri yok ettiğinizde sevdiklerinizin sağlıklı uyumaları, astım, alerji gibi sağlık sorunlarına karşı dirençli olmanızı sağlayacaktır.

Eşsiz olan Doğal solüsyonumuz The Natural ve Sıcak Karbonatlı yatak yıkama yöntemimiz ile bakteri, virüs, mayt, spor gibi sağlıksız unsurları yatağınızdan çıkarır, Geriye tertemiz, rahatlıkla bir uyku çekeceğiniz bir yatak bırakırız.

Sizde sağlıklı bir uyku geçirmek için size en yakın bir Chem-Dry şubemize başvurun.

© 2016 Chem-Dry Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz.