Evde Halı Yıkama

Evde Halı Yıkama temizleme hizmeti alırken dikkat edilecek en önemli nokta gelen şirketin yeterli halı yıkama ve temizleme ekipman ve donanıma sahip olmasıdır, aksi takdirde istenmedik olayların yaşanması çok büyük ihtimaldir. Halının evde yıkanması çok itina ve uzmanlık gerektirir, tesislerde yıkamadan çok daha farklı evde halı yıkama makineleri, ekipmanları, solüsyonları gereklidir. Çünkü evde halı yıkarken aşırı su kullanmaya imkan yoktur. Tamamen susuz olarak yani evde kuru halı yıkama işlemi yetersiz kalmakta su olmadan istenilen derin temizlik elde edilememektedir.evde halı yıkama

Evde Halı Yıkama Temizleme işleminde evde halı yıkama makinesinin uygun bir makine olması gerekmektedir. Suyu etrafa dağıtmadan halının yıkanmasına olanak vermektedir, hiçbirimiz evlerimizdeki değerli eşyalarımıza zarar gelmesini istemeyiz. Çoğu evde halı yıkama şirketleri halıyı yıkayayım derken hem halıya hem de ev içerisinde ortama dönüşü olmayan zararlar verebilmektedir. Örnek olarak fazla su kullandıklarından su ahşap zemini bozabilmekte, kullandıkları solüsyonlar halı yıkama esnasında etrafa, eşyalara, duvara sıçramakta ve zarar vermektedir. Çünkü klasik sıradan evde yani yerinde halı yıkama şirketleri halıdan kiri çıkarmak için sert agresif kimyasallar kullanırlar. Ve bu kimyasal sadece halıya zarar vermekle kalmaz ev içerisindeki eşyalar ve üstelik yaşan çocuklara ve pet hayvanlara gözle görülmeyen zararlar verirler.  Tüm bunlara bakıldığında; ‘Evde halı nasıl yıkanır ?‘ sorusuna verdiği kapsamlı yanıt ile Chem-Dry’ın donanım ve teknik bilgi seviyesindeki farkındalık düzeyini daha net görmek mümkündür.

evde halı nasıl yıkanır

Bayanların Evde halıyı kendilerinin yıkaması çoğu zaman yorgunluktan başka bir işe yaramaz

Evde bayanların kendilerinin halı yıkama çabaları da çoğu zaman yorgunluktan başka bir elde edilmemesi ile sonuçlanır.  Çünkü evde halı temizliği için güçlü profesyonel evde halı yıkama makinesi ve uygun olan halı yıkama ürünü gerekmektedir. Bayanların bunları bulması çok zor ve kendileri bulabildikleri ürünlerle gerçeği yansıtmayan duyumlarla ve yöntemlerle halıyı yıkama çalışmakta ve aksine çoğu zaman daha da kötü etmektedir. Çünkü temizlik yanı sıra ayrıca çekilmesi gerekmektedir ki kirlerin yanısıra küf ve mantar oluşmaması, bakteri ve mikropların yok olması şarttır. Yoksa bunlar tamamen halı içerisinde kalır ve evde sağlıksız bir yaşam oluşmasına yol açar.

Evde Halı Nasıl Yıkanır?

Evde Halı Nasıl Yıkanır sorusuna en doğru ve kapsamlı cevabı 40 yıllık yerinde yani evde yıkama deneyimine sahip Chem-Dry verecektir. Halıların evde yıkanması süreci normal fabrikalardan çok farklı teknik ve makineler gerektirir. Zira evde yer dardır ve fazla su ile yıkanamaz. Bunun az sulu veya hiç sussuz yıkama yöntemleir mevcuttur. Hiç su kullanmadan evde halı temizliğinde başarılı sonuçlar alınamaz. Tıpkı talaşlı veya köpüklü yıkama şekilleri gibi. Çünkü su olmadan gerçek anlamdan derin temizlik imkansızdır. Chem-Dry yeterli miktardaki dengeli su oranını kullanarak yıkamasını yapar. Sıcak SU 90 derecelere vanran sıcaklıklara kirler ve lekeler dayanamayıp kendilerini halının ipliklerininden salıverirler. Evde Halı Yıkama Teknikleri doğru yöntem seçilerek yapılmalıdır, aksi durumda halı geri dönüşü olmayan sonuçlarla karşılaşılabilir. Kullanılan kimyasal çok dikkatli seçilmelidir. pH derece yüksek olmayan, saf su derecesine yakın olanlar tercih edilmelidir. 

Evde Halı Yıkama ile Derin Temizlik Olur mu?

Evet başarılı, yeterli makine ve ekipmanlarla Normal farikasyon yıkamasından çok daha iyi sonuçlar alınır. Önemli olan halıdaki kirler, Lekeler ve bakterilerin alınması, halıdan uzaklaştırılmasıdır. Bunu en doğru yöntem ile yapınca üstün sonuçlar alınabilir Tıpkı Chem-Dry'ın sıcak karbonatlı yerinde yıkaması gibi. 

Chem-Dry Evde Halı Yıkama hizmetinde de dünya lideri halı yıkama şirketidir. Hergün 11.000 ev Chem-Dry’ı tercih etmektedir. Tabiki haklı bir nedeni vardır.  Daha Kuru , Daha Derinlemesine Temiz, Daha Sağlıklı sonuçlar çıkarırız. Evlerde halı, halıfleks, ipek veya yün gibi değerli el dokuma halılarınızı bizlere güvenerek yıkatabilirsiniz, Bunun en önemli avantajlarından biri evinizin 1 hafta boyunca halısız kalmamasıdır. Chem-Dry olarak ‘Evde halı nasıl yıkanır ?‘ sorusunun yanıtı hakkında bilgi verirken ayrıca evde halı temizleme tekniklerini de siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Ayrıca evde halı yıkatırken gelen personel çok çok önemlidir, zira en yakın dostlarımızı bile evimize almayız. Chem-Dry’ın tüm çalışanları konusunda uzman, gerekli eğitimleri tamamlamış ve sertifikalarını almış profesyonel çalışanlardır. Tüm müşterilerimiz aile fertlerimizden biri gibidir.evde halı yıkama yöntemleri

Chem-Dry Evde Halı Yıkama Şirketi Olarak ta Dünya Lideridir.

Chem-Dry sektörde eşi benzeri olmayan en güçlü son teknoloji evde halı yıkama ve temizleme makinelerine sahiptir. Sıcak Karbonatlı evlerde yerinde halı yıkama yöntemimiz patentlidir ve en üstün halı yıkama yöntemi olarak kabul görmüştür. 85 dereceler varan sıcaklıkla 200 psi basınçla, ve yüksek vakum gücü ile olabilecek en derin halı temizliğini sağlarız. Kullandığımız The Natural ana solüsyonumuz yeşil sertifikaya sahiptir, tamamen doğal, antibakteriyel özellikle saf su pH 7 seviyesindedir, o kadar saf bir üründür ki içilebilir seviyede güvenlidir. Chem-Dry halılarda bulunan bakterilerin %98’ini çıkarı, Saygın laboratuvarlardan test sonuçlarını almış ve onaylanmıştır. Evde Halı yıkama şirketleri ararken Chem-Dry birinci tercih sebebiniz olacaktır. Hemen size en yakın Chem-Dry şubemiz ile iletişime geçip sağlıklı evlere sahip olun.

evde yerinde halı yıkama