Evde Halı Yıkama Hizmeti

Firmamız müşterilerin memnuniyetini kazanabilmek adına en iyi şekilde hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Halı yıkama sektörü son derecede önemli bir hizmettir. Çünkü insanlar gün içerisinde sürekli olarak temiz halılar ile temas halindedir. Bu iş yerinde olsun veya evde olsun, halılar her zaman temiz olmalı ve hijyeni sağlanmalıdır. Halılar gün içerisinde mikrop, kir, bakteri ve toz barındırmaktadır. Kişiler fark etmese bile mikroplar vücuda yayılırlar. Bunun sonucunda da birçok hastalığa neden olurlar. Bunların önüne geçebilmek adına halılar temiz olmalıdır. Firmamız halı yıkama işlemlerini profesyonel olarak yapmaktadır. Özel halı şampuanları ile halılar tüm mikroplardan arındırılır. Evinizde halı yıkama hizmeti sizlere sunarak halıların temiz kokmasını ve kirlerden arındırılmasını sağlıyoruz.

Halı yıkama işlemlerimizde sağlığa zararı olmayan temizleme ürünlerini kullanmaktayız. Yerinde halı yıkama hizmetleri, eğitimli çalışanlar ile yapılmaktadır. Kısa süre içerisinde hizmetler tamamlanır ve halıların parlamasına yardımcı olunur. Böylelikle halılar ilk gün ki gibi tertemiz olur.

Yerinde Evde Halı Yıkama da Müşteri Memnuniyet Garantisi

Chem-Dry olarak evde yerinde halı yıkama hizmeti sunan firmamızın en önemli koşullarından bir tanesi ise, müşteri memnuniyetidir. Büyük bir firma olarak müşterilerimizin fikirlerine, düşüncelerine ve yorumlarına önem vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam ediyoruz. Şuana kadar eksiksiz olarak hizmetlerimizi karşılamaktayız. Bunun yanı sıra, firmamız profesyonel ve eğitimli ekipler tarafından hizmetler yapılarak, halıların tertemiz olmasına yardımcı oluyoruz. Firmamızın güven içerisinde hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Çünkü sizlere hiç bir sorun yaşatmadan hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Yerinde halı yıkama hizmetlerimiz sayesinde halılar mikroplardan, kirden ve bakterilerden arındırılır. Gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz. Eğer sizlerde halı yıkama hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, firmamız ile iletişim sağlayabilirsiniz. Sağlığa zarar vermeyen ve toksik içermeyen solüsyonlar kullanarak temizleme işlemleri gerçekleştirilir.

Evde halı yıkama hizmeti alırken başka hiçbir firma Chem-Dry gibi üstün sonuçlar çıkaramaz. Chem-Dry halı yıkama firması olarak sektörde en son teknoloji halı yıkama ve yüzde yüz doğal ürünü olan The Natural’i kullanır. Evinizde halınızı yıkatmak hem zamandan hemde keyfinizden ödün vermeden evinizi sağlıklı hale getirir. Sağlıklı bir ev için sizde halılarınızı yıkatmak için Chem-Dry’ı tercih edin. Tıpkı Dünya genelinde hergün ortalama 11.000 evin tercih ettiği gibi.

Halınız sektördeki en güçlü ve son teknoloji ürünü olan yerinde halı yıkama makinemiz ile 85-90 derece sıcaklıklara varan ısılarda Sıcak Karbonatlama sistemi ile yıkanır. halınızın içerisindeki kirler dışında ayrıca bakteri ve mikroplarda yok olur. bu sonuçları başka hiçbir firma çıkaramaz. Halınız çok az su kullanıldığından birkaç saat içerisinde tamamen kullanılır hale gelir ve evinizde halı yıkatmanın iç huzunu yaşarsınız.

Sizde hemen size en yakın şubemiz ile iletişime geçip üstün profesyonel hizmetimizden yararlanın.

 

el-dokuma-hali-yikama-3