Halı Temizliği Nasıl Yapılır? Halı Yıkamanın İpuçları

Halılar, evlerin en önemli dokusunu oluşturduğu için önemlidir. Ayrıca sadece evlerin değil iş yerlerinin de dikkat çekici alanlarını oluşturur. Ancak halıların yer ve önemlerinin yanı sıra temiz olmaları da son derece gereklidir. Hem sağlık açısından hem de iyi bir görünüm açısından düzenli olarak halı temizliğinin yapılması gerekir. Halı temizliğinin uzman kişilerce yapılması halı dokusunun korunması açısından gereklidir. Yanlış temizlik ürünleri ve yanlış temizlik yöntemleri halıların dokusunu bozarak ömürlerinin kısalmasına neden olur. Halıların temizlenmesi denildiğinde akla halılar nasıl yıkanmalıdır? sorusu gelir. Chem-dry olarak bu sorunun en iyi uygulayıcısı konumunda bulunarak cevaplamaya çalışalım.

Halı Temizliği Nasıl Yapılır? Halı Yıkamanın İpuçlarıHalılar Nasıl Yıkanmalıdır?

Dünya çapında gösterdiğimiz faaliyetlerle ve uluslararası alanda bir çok ödül alan bir firma olarak işimizde en iyi olmak için uğraşıyoruz. Çok basit gibi görünse de halıların yıkanması çok külfetli ve zorlu bir iştir. Halı yıkama alanında geleneksel yöntemlerin dışında modern yöntemler mevcuttur. Bu modern yöntemleri kullanarak en hijyenik halı yıkama işini gerçekleştiren ender kuruluşlardan biriyiz. İşimizi yaparken çevre dostu yöntemleri tercih ederek modern yaşamın dünyaya verdiği zararı en aza indirmek için çaba harcıyoruz. Halı yıkama yöntemlerimizi ev ve işyeri halı yıkama olarak ayırıyoruz. Tüm halı yıkama yöntemlerimiz alanında en iyisidir. Halı yıkama yöntemlerimizden birkaçı şu şekilde:

Çevre Dostu Halı Yıkama

Sağlıklı bir çevre ilkemizden hareketle gerçekleştirdiğimiz bu yöntemde, toksik maddelerin bulunmadığı solüsyon içerikleriyle halıların yapısında agresif kimyasal kullanmaksızın halı yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. Buharla halı yıkama yöntemine göre daha az miktarda su harcayarak çevreye katkıda bulunuyoruz.

Profesyonel Halı Yıkamamız sayesinde kirler dışında Bakteri ve Mikroplarda Yok olur.

Halı yıkama en önemlisi sadece kir ve lekelerin çıkarılması değil aynı zamanda mikropların ve bakterilerinde yok olmasıdır. Chem-Dry Mikrop, Bakteri, Küf ve mantardan eser kalmaz. Sağlıklı bir halı ve dolayısı ile ev veya işyerine sahip olursunuz. Evcil hayvanlar ve çocuklar için sağlıktan ödün vermeyen bir solüsyonla halılarınızı derinlemesine temizliyoruz. Halılarınızı evden alıp eve teslim ediyoruz.

Hemen size en Yakın Şubemiz ile İletişime Geçin.