Halı Yıkama Bursa

Halı Yıkama Bursa Firması

Halı yıkama Bursa şubesi olarak Chem-Dry 54 ülkede 40 yıllık birikimi ile Bursa’nın tüm ilçelerine ve yakın çevresine hitap etmekteyiz.

Türkiye’de yeşil sertifika sahibi olan tek firma Chem-Dry’dır. Yeşil sertifika sahibi olmak oldukça zor, gerçek testlere tabi tutularak insan sağlığına ve çevreye zarar verecek hiçbir ürün barındırmaması gerekmektedir, Tamda Chem-Dry’ın kullandığı solüsyonlar bu özelliktedir. Ancak müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak amaçlı ürünlerimizde doğallığı her zaman için ön planda tutuyoruz. Ürünlerimiz doğaya, çocuklara, evcil hayvanlara ve sizlere zarar vermez.

halı yıkama bursa

Bursa’da Profesyonel Halı Yıkama

Biz yeni nesil halı yıkama teknolojisi ile halılarınız da daha duru bir temizlik sağlamakla kalmıyor, kullanılan yeşil sertifikalı ürünler sayesinde halınızın ömrünü uzatıyoruz. Chem-Dry Bursa’da profesyonel halı yıkama hizmeti sunan firmaların başında gelir.

Sabun şampuan gibi sert kimyasallar halınıza zarar vermekle kalmıyor, kuruduğunda yapışkan bir doku alarak, kiri çekiyor. Yeşil sertifikalı ürünlerimizle bu durumun önüne geçiyoruz. Halılarınız daha uzun süre temiz kalıyor.  Güçlü vakumlama sistemine sahip makinalarımızla kullandığımız suyu %80 oranında çekerek kuruma süresini kısaltıyoruz. Böylece küf, mantar ve bakteri oluşumunun önüne geçiyoruz.Diğer yöntemlerde olduğu gibi günlerce beklemek zorunda değilsiniz. Zira halınız ıslak bir şekilde kurumayı beklerken zaten bir çok toz ve kir üzerine yapışıyor. Yani temiz geldiğini düşündüğünüz halılar aslında bakteri ve mikrop barındırıyor.

Chem-Dry tüm bu yıkama sürecini daha sağlıklı hale getirerek yerinde halı yıkama yöntemin de oldukça sağlıklı sonuçlar sağlıyor. Gerçek bir temizlik için bize güvenebilirsiniz.

Bursa’da halı yıkama hizmetinde sıcak karbonatlama yöntemini kullanan tek firma olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.  

halı yıkama bursa şubesi

Yerinde Halı Yıkama Hizmeti ile Bursa’dayız

Yerinde halı yıkama hizmetimizi deneyimlemiş olan bir çok işyeri ve ev bizimle çalışmaktan memnun kalmış ve hizmet almaya devam etmiştir. Onlardan aldığımız referanslar ve sıcak karbonatlama yöntemine olan güvenimizle sizleri de bizimle çalışmaya davet ediyoruz. Yerinde halı yıkama hizmetimiz ile tüm Bursa’da servis sağlarız.

Teknisyenlerimiz gerekli eğitim ve sertifikalarını almış güvenilir insanlardır. Müşterilerimizin evlerini kendi evleri gibi görürler ve bu titizlikle çalışırlar. Hangi lekeye hangi solüsyon ile müdahale etmeleri gerektiğini bilen ve her leke için ayrı ayrı çalışarak halılarınıza zarar vermeden işlem yaparlar.

Halılarınızda bulunan kir, bakteri ve alerjenlerle mücade etmek için kullandığımız bu yöntem %98 oranında başarı göstermiştir, bunu kanıtlayan labaratuvar çalışmalarımız mevcuttur.

Chem Dry el dokuma, yün, ipek, step, shaggy, makine halısı olmak üzere her türlü halınız için en güvenilir ürünlerle halılarınıza zarar vermeden duru bir temizlik sağlar. Yıkama sonrası diğer yöntemlerde olduğu gibi halınız sertleşmez, renginde bozulma olmaz. Kullandığımız doğal içerikli ürünler sayesinde halınızın ömrünü uzatarak duru bir temizlik sağlarız.

Chemdry Bursa Halı Yıkama olarak geniş araç ağımız ve deneyimli teknisyen ekibimizle Bursa’nın bir çok bölgesine hizmet sağlamaktayız. Sizi de bizimle çalışmaya davet ediyoruz.

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.