Halı Yıkama Firmaları, En İyi Halı Yıkama Firması Hangisi

Halı yıkama firmaları seçerken en dikkat edilmesi gereken noktalar hangi ekipmanları ve solüsyonları kullandıkları. Çalışan teknisyenlerin halı yıkama konusundaki uzmanlıkları ve firmanın saygınlığıdır çalışma etiğidir.

Halı Yıkama Firmaları Arasında Dünya Lideri

Chem-Dry gerek kullandığı ekipmanlar makinalar olsun, gerek kullandığı solüsyonlar olsun, gerekse çalışana profesyonel teknisyenleri olsun dünyanın en saygın ve lider firmasıdır. 51 ülkede günde ortalama 11.000 ev ve işyerine sektördeki 40 yıllık tecrübesi ile hizmet vermektedir. 4500 şubesi ile Yıllık ortalama 1 milyar m2 halı yıkamaktadır. Sadece Türkiye’deki halı yıkama firmaları arasında değil dünya çapında en iyi halı yıkama firmaları arasında 1. sırada lider konumdadır. Tabi ki bunun haklı bir sebebi vardır. Chem-Dry halı yıkama sektöründeki en gelişmiş makine ve ekipmanları kullanır.halı yıkama firmaları yeşil sertifikalı

Halı Yıkama Firmaları

Tamamen Doğal Yeşil Sertifikalı Ürünler Kullanan bir Halı Yıkama Firması

Benzeri başka hiçbir halı yıkama firmasında olmayan tamamen zararsız, yeşil sertifikalı kendi geliştirdiği patentli doğal solüsyonlarını kullanır. Çalışan Teknisyenleri halı yıkama ve koltuk yıkama konusunda en üst düzeyde eğitim ile yeterlilik sertifikalarını alırlar. Kullandığımız ana solüsyonumuz o kadar saftır ki içilebilir seviyededir. Formülün de Karbonlamanın gücü yatar. Milyonlarca kabaran küçük baloncuk halı ve koltukların ipliklerinin derinlerine nüfuz eder. Kir, Leke, bakteri ve diğer alerjenleri halının yüzeyine iter. Ve sonrasında güçlü makinalarımızda kolayca çekip halıdan sökeriz. Geriye tertemiz, daha sağlıklı ve geç kirlenen daha uzun süre temiz kalabilen halılar bırakırız.
Chem-Dry halı yıkama firması olarak kuruduğunda geriye kirleri yapışkan gibi çeken hiçbir sabun veya şampuan kullanmaz. pH seviyesi saf su pH7 olan The Natural solüsyonunu kullanır. Böylelikle halı ve koltuklar daha seyrek kirlenir ve halının da ömrü uzamış olur. Ayrıca Sıcak Karbonatlı halı ve koltuk yıkama sürecimizde halıya zarar veren sert kimyasallar kullanmadığımızdan halı ve koltukların kir tutmama özelliği de bozulmaz.

Profesyonel En İyi Halı Yıkama Firmaları Denince Lider Firmahalı yıkama firmaları arasındaki farklar Chem-Dry

Chem-Dry sadece halı yıkamakla kalmıyor, evinizi sağlıklı hale getirmek için; koltuk yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama, taş ve fayans sert zemin temizleme ve cilalama, mutfak tezgah temizleme ve parlatma hizmetlerinizi de sumaktadır.

Halı Yıkama firması aradığınızda Chem-Dry’a güvenebilirsiniz. Sıcak Karbonatlı yıkama sürecimiz halı ve kilim enstitüsünden platinyum onay mührü kazanmış, en saygın halı üretici firmalardan önerilmekte ve birçok kurum ve kuruluş tarafından en iyi halı yıkama firması olarak tavsiye edilmektedir. Sizde en yakın şubemiz ile iletişime geçip sağlıklı evlere sahip olmanın iç huzurunu yaşayın.

Halı yıkama ve temizleme firmaları arasında Chem-Dry 57 ülkede faaliyet göstererek lider firmadır. Yeşil sertifikalı ürünler kullanan, sektördeki en gelişmiş ekipmana ve halı yıkama makinelerine sahip firma en derin temizlik yaparak sağlıklı ev ve işyerleri sunar.