İnsanların sürekli olarak halı, koltuk gibi eşyalarını bazı zamanlarda mecburi olarak yıkaması ve kurutması gereklidir. Ancak bu yıkama işlemlerini artık insanlar kendileri değil Halı Yıkama Hizmetinde Kalite buna çözüm bularak insanlara yardımcı olmaktadır. Bundan dolayı insanlar halılarını yıkamasına gerek duymadan tek bir telefonla arayarak halılar evde alınarak ve eve teslim edilmektedir. Kişiler aradıkları aynı gün içerisinde halıları alınarak ve 3-4 gün içerisinde ise tertemiz yaparak halıları teslim etmektedir. ister yerinde halı yıkama ister kendi tesislerimizde el halısı yıkama hizmetini sunarız.

el halısı yıkama hizmetinde kalite

Halıların ve Koltukların Temizlik Bilgileri

Kişilerin halıları veya koltukları yıkanması gerekir iken insanlar kendileri yıkamaktan her zaman zorluk çekmektedir. Bunun için bu zorlukları gidermek için halı yıkama şirketine telefon ederek aynı gün içinde halılarınız veya koltuklarınız alınarak birkaç gün sonra teslim için eve kadar getirilmektedir. Ancak istenilirse ise kişilerin koltukları veya halıları kendi evinde temizlenerek 2 saat içinde de bu işlem tamamlanmış olmaktadır. Koltuklar ve halılar yerinde temizlenecek ise halılar ortalama 1-2 saat içerisinde kurulama işlemi yapılırken, koltukların kurulama işlemi ise 3-4 saat içerisinde yapılıp müşteriye teslim edilir. Her zaman yapılan bu yöntemleri ile müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Müşterilerin halıları ve koltukları tertemiz bir şekilde yapılarak %100 doğal ilaçlar ile ve uzman ekipler tarafından yapılarak teslim edilmektedir. Kendini sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetini ve beğenisini arttırmak için sürekli çalışmalar yapılıyor ve bu süreçte ise her zaman uzman ekipler sayesinde yapılarak müşteri memnuniyeti artmaktadır.

Doğal ve Özel Temizlik Malzemesi ile Yıkama

Müşteriler her zaman titiz bir şekilde halılarını ve koltuklarını yıkanması istenilmektedir. Bu durumdan dolayı firma her zaman özel temizlik malzemesi ile müşterilerin halılarını, koltukları çok titiz ve uzman ekipler ile yıkayarak müşteri memnuniyeti oluşmaktadır.