Halı Yıkama Hizmetinde Öncü

Halılar ev ve iş yerleri için oldukça önemli bir konumda olan eşyalardır. Görsel anlamda dekoratif bir yapılarının olmasının yanı sıra ev ve iş yerlerine ayrı bir hava katması ile de oldukça önemlidir. Ancak halıların bakım ve temizlikleri de büyük önem taşıyan konulardan birisi olarak ön plana çıkıyor. Bu nedenle firmamız chem-dry firmasının bir bayisi olarak hizmet vererek uluslar arası halı yıkama standartlarına göre halıların bakım ve temizlikleri konusunda hizmet veriyor. Firmamızın sunmuş olduğu hizmet kalitesi nedeni ile yeşil sertifika alarak tamamen doğal temizlik ürünleri kullanılarak halıların temizlikleri gerçekleştiriliyor.

chem-dry-antibakteriyel-hal-ykama

Doğal Temizlik Ürünleri ile Uzun Ömürlü Halı Temizliği

Firmamıza halı temizliği için başvuru yapan müşterilerimizin temizlenmesini istedikleri halıları belirtmiş oldukları adresten alınarak firmamıza ait halı bakım ve temizlik atölyelerine getirilerek öncelikle halıların bakımları yapılıyor. Sonraki aşamada ise halıların yıkanması ve son aşama olarak da halıların kurulanması ve kullanıma hazır hale getirilmesi saplanıyor. Firmamız halı yıkama hizmetinde öncü bir firma olan chem-dry firmasının yan bayiliğini alarak halı bakım ve temizliklerinde kullanmış olduğumuz tamamen doğal temizlik ürünleri ile hem doğa hem de insan sağlığını ön planda tutuluyor. Firmamız halı bakım ve temizlik işlemlerini firmamıza ait temizlik atölyelerinde bakım ve temizliklerini yapmasının yanı sıra aynı zamanda müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yerinde hizmet ile de temizlik ve bakım faaliyetleri yerine getiriliyor.

Kaliteli, Güvenli ve Zamanında halı Teslimatı

Halı bakım ve temizlik işlemleri yaklaşık olarak halıların durumlarına bakarak ortalama olarak 4 iş günü içerisinde temizlenerek kullanıma hazır hale gelmesi sağlanıyor. Halıların bakım ve temizlik işlemlerinin bitmesi ile birlikte en kısa sürede halılar tarafımızdan müşterilerimize teslimatları sağlanıyor.