Halı Yıkama İzmir

Chem-Dry Halı Yıkama İzmir Firması

Chem-dry Halı yıkama İzmir şubesi olarak İzmir halkının güvenerek tercih ettikleri profesyonel firmayızdır. İzmir’in tüm ilçelerine, profesyonel teknisyenlerden oluşan ekibimiz ile güler yüzlü bir hizmet sunmaktayız.

Chem-Dry olarak İzmir’de ev ve işyerlerinde yerinde halı yıkama ve el dokuma, yün, ipek, step, shaggy, makine halısı olmak üzere her türlü halılarınızı son teknoloji makine ve ekipmanlarımız ile tertemiz, yeni alınmış gibi yaparız,

halı yıkama izmir

Chem-Dry İzmir Halı Yıkama Temizleme şubemiz Sıcak Karbonatlama teknolojisi kullanılan güçlü solüsyonlar sayesinde halılarınızdaki kiri, lekeyi, kokuyu yok eder  . Bununla da kalmayarak güçlü vakumlama özelliğine sahip makinelerimizle suyun büyük bir kısmını çekerek halılarınızın günlerce değil saatler içerisinde kurumasını sağlar.

Profesyonel Halı Yıkama yöntemimiz çok fazla miktarda su ve halınızın yapısını bozan, ömrünü kısaltan zararlı kimyasallar kullanan diğer yıkama yöntemlerine göre %80 oranında daha az su kullanılarak daha güvenli ve daha sağlıklı bir halı yıkama çözümü sunar. Ayrıca yapışkan gibi kiri çeken sabun, deterjan vb. kimyasal kullanılmadığından ardında kiri çeken tortu bırakmaz ve halınızın 2-3 katına kadar daha uzun süre temiz kalır.

Halı hayatımızda en çok kullandığımız  nesnelerin başında gelir. Bu nedenle araştırmalara göre halılarınızı 3 ile 6 ay arasındaki bir süreçte muhakkak yıkatmalısınız. Evinizdeki evcil hayvanlarınız veya çocuklarınızın kısacası ailenizin sağlığı için halılarınızı ihmal etmemelisiniz.halı yıkama izmir firması

İzmir’de Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Chem-Dry Halı Yıkama İzmir olarak halılarınızı sadece yüzeysel değil ipliklerine kadar derinlemesine bir temizlik sağlar. Kullandığımız The Natural solüsyonumuz halılarınıza zarar vermediği gibi şampuan ve deterjan gibi yapışkanlık özelliği olmadığı için  halılarınızın daha uzun süre temiz kalmasını sağlar. İzmir Halı Yıkama firmamız ile evinizdeki halıların bakteri ve alerjenlerden büyük oranda arındığını bilmek sizlere keyif verecektir. İzmir’de profesyonel halı yıkama hizmeti için bizleri hemen arayabilir üstün hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Halılarda bulunan bakteri ve alerjenlerin %98’ini çıkardığımız söz ile değil gerçek laboratuvar verilerine dayanır. Saygın bağımsız bir laboratuvara yaptırdığımız halı yıkama test sonuçlarında halı içerisine sinmiş kirlerin yanı sıra bakteri ve mikropların da %98’ini ve ev içerisindeki havada bulunan alerjenlerininde %89’unu çıkardığımızı İzmir halkımız ile paylaşmanın mutluluğunu yaşarız. Antibakteriyel halı temizliği, halıfleks temizliği, yerinde duvardan duvara profesyonel halı temizliği denilince Chem-Dry İzmir şubemiz akla gelecektir.

Geniş Hizmet Ağı ile Doğal, Yeşil sertifikalı Halı Yıkama İzmir’de

İzmir’de hizmet verdiğimiz başlıca servis bölgelerimiz: Bornova, Karşıyaka, Narlıdere, Konak, Buca, Bayraklı, Balçova, Pınarbaşı olmak üzere tüm mahalle ve semtlerine üstün halı yıkama temizleme hizmetimizi ulaştırırız. Geniş servis ağımızla doğal ve yeşil sertifikalı bir halı yıkama hizmetini tüm İzmir’li vatandaşlarımız hizmetine sunarız.

ayrıca izmir dışı çeşme, urla, seferihisar, foça, menemen ilçelerine de yerinde yıkama temizleme hizmeti sunarız. Chem-Dry’da bölge sınırlaması yoktur, birçok araç ve teknisyen ekimizle geniş bir bölgeye hitap ederiz.

Chem-Dry ile tüm Dünyada 54 ülkede olduğu gibi İzmir’de de olabilecek en derin halı temizliğini ve yıkamasınızı bizim yapabileceğimize güvenebilirsiniz.

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.