Halı Yıkamada Doğru Tercih

İnsanların yaşam tercihleri artık çok katlı binalar olduğu için halı yıkama ya da koltuk temizliği gibi konularda profesyonellik isteyen işler haline dönüştü. Çok katlı binalarda kadınların halı yıkama sorunu ile baş edememesi bu konuda bizlerden yardım almalarını sağlıyor. Halı yıkamada doğru tercih diyebileceğimiz hizmetleri veriyor olmamız tüm ev hanımlarını ve çalışan hanımları bu temizlik sorunundan kurtarmış oluyor.

anti-bakteriyel-yerinde-hal-ykamaÇevreye ve İnsan Sağlığına Uyumlu Deterjanlar

Halı yıkama işleminde kullandığımız temizlik ürünleri sağlık açısından tamamen uygun olan ürünlerdir. Firmamız çevre dostu solüsyonlar kullanarak insan yaşamına oldukça büyük bir önem veriyor. Aynı zamanda kullanılan temizlik ürünlerinin halının dokuma yapısına göre de özenle seçiliyor. Halılarınızın tam hijyene kavuşabilmesi için firma çalışanlarımız doğru temizlik ürünlerini kullanarak renk ya da desenlerin yıpranmamasına özen gösteriyorlar. Yıllardır halı yıkama alanında Chemdry halı temizleme hizmeti sunan firmamız farkı ile hizmet veriyoruz ve müşteri memnuniyetini her şeyden daha üstün tutuyoruz. Halılarınızı makineli yöntemlerle yıkıyoruz. Makineli yıkama yöntemi elde fırçalama yönteminden çok daha etkili bir yöntemdir. Halıda en diplere hapsolan kirlerin dahi temizlenmesine olanak tanıyan makineler yüksek çekim gücüne sahip makinelerdir.

Hizmetlerin Kalitesi Oldukça Yüksek

Halı yıkama firması olarak müşterilerimize ücretsiz servis imkanı da sağlıyoruz. Firmamızı arayarak halılarınızı yıkamaya göndermek istediğinizi belirtmeniz yeterli oluyor. Aynı gün içerisinde evinize gelerek halılarınızı teslim alan servis görevlilerimiz 4 gün içerisinde yıkanan ve temizlenen halılarınızı ambalajlanmış bir şekilde yine evinize kadar teslim ediyor. Halıların yıkanması, temizlenmesi, kurutulması ve tekrar teslim edilmesi 4 gün gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleşiyor. Halılarınız yerinden kalkmayacak türden halılar ise firmamız yerinde yıkama hizmeti ile temizleme işlemi uygulanıyor. Yerinde temizleme işlemine göre yıkanan halılarınız ise birkaç saat sonra tekrar kullanılabilir hale geliyor.