Halılarınız İçin Doğru Adres Burası

Halı temizlik ve bakım konusunda hizmet veren firmamız dünyaca ünlü chem-dry şirketinin bir bayisi olarak hizmet veriyor. Bakım ve temizlik konusunda halılarınız için doğru adres burası olarak, halılar uyguladığımız bakım ve temizlik konusundaki çalışmalarımız ile hem halıların temiz ve bakımlı olmasını sağlıyoruz hem de halıların uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Firmamız bünyesinde konusunda uzman personellerimiz ile birlikte halıların temizlikleri konusunda kaliteli hizmetler sunuyoruz. Halıların bakım ve temizlikleri hem hijyenik ev ve iş yerleri sağlamak hem de insan sağlığı açısından dolayı oldukça büyük bir önem taşıyor. Bu nedenle halıların bakım ve temizlik işlemleri belli bir periyodik dönem içerisinde düzenli bir şekilde yerine getirilmesi gerekiyor.

halı yıkama da öncü firma en doğru adresDoğal Ürünler ile Halı Temizliği ve Sonuç Kaliteli ve Hijyenik Halılar

Firmamız, Chemdry firmasının kalite politikasını tam olarak benimseyerek hizmetlerini sunuyor. Hizmet politikamız içerisinde halıların bakım ve temizliklerinde kullanmış olduğumuz temizlik ürünlerinin tamamen doğal temizlik ürünlerinden oluşmasıdır. Bu özelliğimiz sayesinde hem kimyasaldan uzak bir hizmet sunuyor hem de doğaya karşı sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz. Halı yıkama hizmetinde lider kuruluş. Kullanmış olduğumuz temizlik ürünlerinin halıların yün ve ip özelliklerine göre farklı özelliklerde olması nedeni ile halılara en uygun temizlik ürünlerini tespit ederek yerine getiriyoruz.

Halılarınızın Bakım ve Temizliği İçin Bizimle İletişime Geçin

Halılarının bakım ve temizlik işlemlerinde bulunmasını isteyen herkes internet sayfamızdan ve iletişim adreslerimizden bizimle irtibata geçerek sipariş verebiliyorlar. Siparişler verildikten sonra 1 iş günü içerisinde görevli personellerimiz tarafından halılar teslim alınarak bakım ve temizlik atölyelerimize getirilerek gerekli bakım ve temizlik işlemlerine başlanıyor. Halıların sayıları ve niteliğine bağlı olarak temizlik be bakım işlemlerinin süresi değişebiliyor. Ancak bu süre 4 iş gününü geçmeyecek şekilde planlanarak halıların bakım ve temizlikleri için kaliteli hizmetler sunuyoruz.