Halılarınız Tertemiz Olsun

Halı temizliğinde dünya devi haline gelen chem-dry firması olarak müşterilerimize en iyi kalitede temizlik ürünleri ile hizmet veriyor. Halılarınızı yıkatmak istediğinizde firmamızı aramanız ve gerekli adres bilgisini vermeniz yeterli oluyor. Firmamızın ücretsiz servis imkanı ile çalışanlarımız aynı gün içerisinde evinize geliyor ve halılarınızı yerinden teslim alıyorlar. Atölyelerde 4 gün gibi kısa bir süre içerisinde yıkanan halılarınız yine firmamızın araçları ile evlerinize teslim ediliyor. Hiçbir halı beklemede bırakılmıyor. Sırası ile tüm halılar aynı özen ile yıkanıyor. Halıların yıkanma aşamasında gerekli olan temizlik ürünlerinin seçimini halının cinsine göre yapıyoruz.

saglikli-ev-burada-baslar-01-01-400x226Halı Temizliğinde Dikkat Edilen Konular

Halılarınızı yıkama işlemine almadan önce ne tür bir halı olduğuna bakıyoruz. El dokuması ve makine halılarını farklı temizleme modunda yapıyoruz. El dokuması halılarda kullanılan ip ve boya kalitesi daha farklı olduğu için bu halılarda renklerin ve desenlerin karışmamasına büyük bir önem veriyoruz. Ancak tüm temizleme işlemlerinde makineli temizleme işi gerçekleştiriyoruz. Böylece halıların en iç kısımlarına dahi yerleşmiş olan kirler kolayca temizleniyor. Uzun süre temiz kalabilmesinden dolayı uzun süre halılarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Çevreye ve İnsan Sağlığına Uyumlu Halı Temizleyiciler

Halılarınızı yıkama işlemi sırasında kullandığımız temizleme ürünleri tamamen çevreye uyumlu olan ürünlerdir. Aynı zamanda insan sağlığını tehdit etmeyen bir yapıda olduğu için de tüm kış ayı boyunca tedirgin olmadan kullanabiliyorsunuz. Halıların renklerini solduracak ya da desenlerine zarar verecek ölçüde ürünlerin kullanılmamasına büyük bir önem veriyoruz. Halı temizleme işlemini yalnızca atölyelerimizde yapmıyoruz. Yerinde yıkama hizmeti kapsamında yer döşemesi olan ve yerinden kalkmayan halıları da temizliyoruz. Yerinde yıkanan halılar birkaç saat içerisinde tekrar kullanılabilir duruma geliyor. Halılarınız tertemiz olsun istiyorsanız firma çalışanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Her türlü halı ve koltuk yıkama konusunda müşterilerimize kaliteli bir hizmet veriyoruz.

Halılar en fazla kir ve mikrop çeken ürünlerden bir tanesidir. Hem iş yerlerinde hemde evlerde bir süre sonra halılar kirlenmeye başlar. Bununla birlikte leke, mat görünüm ve bakterileri de çekmektedir. Bu durumun üstesinden gelebilmenin en iyi yolu halıların temizlenmesidir. Ancak halılar dipten aşağı temizlenmesi oldukça önemlidir. Firmamız halı yıkama işlemlerini tamamen profesyonel olarak sürdürmekteyiz. Halılar leke,kir, bakteri ve mikroplardan arındırılarak temizlenir. Eğitimli çalışanlarımız sayesinde de sizleri çok fazla bekletmeden halı yıkama işlemleri sağlanıyor. Büyük bir firma olarak müşterilerimizin sağlığına önem vermekteyiz. Firmamıza güvenerek halılarınız tertemiz olsun! Sizlerde halılarınızın hijyenik ve ilk gün ki gibi tertemiz olmasını istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.halilariniz-tertemiz-olsun

Müşteri Memnuniyetimiz

Firmamız hizmetlerine oldukça önem vermektedir. Sadece hizmetler ile değil, müşteri memnuniyeti de firmamız için son derecede önemli ve hassas bir konudur. Halılar insanlar ile sürekli olarak temas halindedir. Bu nedenle de halıların hijyeni çok önemlidir. Aksi halde sağlık açısında da olumsuz etkilenmenize neden olacaktır. Tüm bu konular göz önünde bulundurularak, halıların en iyi şekilde temizlenmesini sağlamaktayız. Halılar dipten uca kadar hijyeni sağlanır. Böylelikle de müşteri memnuniyetini de kazanmaktayız. Müşterilerimizin düşüncelerine, sağlığına ve fikirlerine önem veren büyük bir firmayız. Bu sebeple de en iyi şekilde hizmetlerimizi sunarak, müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktayız. Bunun yanı sıra, tüm halılar doğal solüsyonlar ile temizlenmektedir. İnsan sağlığına zararlı olan hiçbir malzeme kullanılmamaktadır. Yeşil sertifikamız ile de firmamıza güvenerek, halılarınızı teslim edebilirsiniz. En kısa sürede temizleme işlemleri gerçekleştirilir. Geri teslimlerde sağlanır. Eğer sizlerde halınızı en iyi şekilde temizlenmesini istiyorsanız, firmamızı tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmamız ile irtibat kurmanızdır.