Halılarınızı Güvenilir Ellere Teslim Edin

Halı ve koltuk temizliği çok detay gerektiren temizlik türlerinden biridir. Bu temizlik işlemlerini yapabilmek için profesyonel bir hizmet almanız gerekiyor. Halılarınızı güvenilir ellere teslim edin ve derinlemesine bir temizlik sağlayın. Halıların temiz olması tüm kış ayını daha büyük bir hijyen hissi içerisinde daha huzurlu olmanızı sağlıyor. Chemdry firmamız halı temizliğinde her detaya büyük bir önem veriyor. %100 doğal olan temizleme ürünleri sayesinde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Kaliteye verdiğimiz önem sayesinde hizmet sektöründe öncü bir firma haline gelen temizlik firmamız müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutuyoruz.

halılar güvenli halı yıkamacıların ellerindeHalı Temizleme İşleminin Detayları

Temizlik işlemi yaptırmak istediğiniz halılarınızı evlerinizden ücretsiz servisimiz ile alıyoruz. Firmamızı aradığınız gün evinize gelerek halıları teslim alan çalışanlarımız aynı gün içerisinde yine halıların yıkama işlemini gerçekleştiriyor. En fazla 4 gün içerisinde halılarınızı temizleyip yüne ücretsiz servisimiz ile evinize teslim ediyoruz. Yerinde halı yıkama ve Halı ve koltuk temizliğinde hemen her çevreye aynı oranda ve hızda hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Halılarınızı yıkarken makineli yıkama işlemi gerçekleştiriyoruz. Eski dönemlerde yapılan sürtme ve su tutarak yıkama işleminden ziyade makineli yıkama ile daha derinlemesine bir temizlik sağlanıyor. Temizleme işleminden sonra halılarınızı uzun süre kirlenmeden kullanabilir ve rahatlıkla üzerinde tüm kışı geçirebilirsiniz.

Halıların Cinsine Göre Temizleme İşlemi

Halılarınızı temizletmek istiyorsanız mutlaka cinsini dikkate almanız gerekiyor. Firma çalışanlarımız her halıyı cinsine uygun olan solüsyonlar ile temizliyor ve özellikle de el dokuması halılarda gereken özeni gösteriyorlar. Klasik temizleme yöntemlerinden ziyade daha etkili yöntemler kullanarak renk ve desen kaybı oluşmasına izin vermiyoruz. El dokuması halıların renklerinin canlılığını yitirmemesi açısından doğal olan ve çevreye uyumlu olan, insan sağlığını tehdit etmeyen ürünler kullanıyoruz. Halı temizliğinde tüm kirin en derinden temizlenmesini esas alıyoruz ve oldukça detaylı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Halılarınızın yerinden kalkmama gibi bir durumu varsa yerinde yıkama hizmeti vererek halılarınızın ev ortamında da temizlenmesine yardımcı oluyoruz. Halılar ev ortamında makineli yöntem ile temizlendiğinde tekrar kullanılabilmesi için birkaç saat geçmesi gerekiyor.