Halılarınızın Temizliği Çok Önemlidir

Yaşam alanlarımız içerisinde yer alan halıların temizliği gerek şıklık gerekse de sağlık açısından çok önemlidir. Özellikle sağlıklı bir ortam için halılarınızın temizliği çok önemlidir. Halı temizliği konusunda oldukça uzman bir kadroyla hizmet veren ChemDry halı yıkama firmamız ile sizlere hem ekonomik hem de kaliteli hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Özellikle ev içerisinde yaşayan küçük çocukların hiçbir sağlık sorunu yaşamaması adına halılarda derinlemesine bir temizlik yaparken, hızlı bir şekilde kurulama gerçekleştirerek kısa sürede halılarınızı teslim ediyoruz.Halılarınızın Temizliği Çok Önemlidir

Benzersiz Yöntemlerle Derinlemesine Temizlik

Firmamız halı temizleme konusunda birçok şirketin tercih etmediği Sıcak Karbonatlamalı Ekstraksiyon yöntemini kullanarak daha uzun ömürlü bir temizlik sağlıyor. Belgelenmiş çevre dostu olan bu temizleme yöntemimiz ile güvenli solüsyonlar kullanarak halılarınızı hiçbir şekilde tahrip etmeden derinlemesine bir temizlik gerçekleştiriyoruz.

ChemDry firması olarak geleneksel yıkamalara oranla suyu %80 oranında daha az kullanıyoruz. Bu durum hem halıların kalitesiz yıkanmasını engellerken hem de daha kısa sürede kurumasını sağlıyor. Solüsyonumuzun içerisinde bulunan karbonat, tıpkı soda gibi halılarınıza derinlemesine işleyerek kirleri anında yüzeye çıkarıyor. Bu konuda kullandığımız yöntemin kalitesi ve güveni defalarca kanıtlanmıştır. Firmamızı tercih ederek etkili ve ekonomik bir halı temizliğinden faydalanabilirsiniz.

Adrese Teslim Halı Yıkama Hizmeti

ChemDry halı yıkama firması olarak bizimle iletişim kurmanız durumunda halılarınız direkt olarak adresinizden ekiplerimiz teslim alıyor. Daha sonra halıların yıkama ve kurulama işlemi sona erdikten sonra tekrardan aynı adrese teslim ediyoruz. Teslim alma işlemlerindeki teslimat süresini bölgenizde bulunan yerel operatörlerimize sorabilirsiniz.

Halı temizliği konusunda farklı paketler sunan firmamız, halıların nasıl temizlenmek istediğiniz de müşterilerinin isteklerine bırakıyor. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda halıları temizleyen firmamız, her paket için sizlere en ekonomik fiyatları sunarak geniş bir kitleye hitap ediyor.