İpek Halı Nasıl Yıkanır?

Ev dekorasyonunda çok farklı bir yeri olan ipek halılar oldukça zahmetli hazırlanıp yüksek fiyatlara satılmaktadır. Görünüş, renk, model açısından çok farklı tarzlarda üretilen bu halıların temizliği de üretimi kadar detaylı ve özenli olmalıdır. Elbette bu ürünü kullanan birçok insanın kafasındaki ‘İpek halı nasıl yıkanır ? sorusu yanlış tercihlere sürüklenmelerinin başlangıcı olabilmektedir. Oldukça hassas bir iş olan evde ipek halı temizliği noktasında edindiğimiz tecrübe ve kullandığımız temizleme teknolojisi ile ipek halılarınızda aradığınız hijyeni yakalayacağınızın garantisini veriyoruz.

İpek Halı Nasıl Yıkanır? Chem-Dry İpek Halı Yıkama Hizmeti

İpek Halıları Yıkama İşi Uzmanına Bırakın

Böyle bir halıya sahipseniz elbette temizliği konusunda da endişelenirsiniz. Ancak Chemdry olarak 10.000’den fazla eve ve her yıl 1milyar mt2’den fazla halı temizleyen bizlere güvenle ipek halılarınızı teslim edebilirsiniz. ‘İpek halı nasıl yıkanır ?’ sorusuna verdiğimiz kapsamlı yanıt, natural yeşil sertifikalı ürünler ve işinde uzman ekip tarafından ürünlerinin itina ile temizlenip teslim edilecektir. Ayrıca evde ipek halı temizliği kapsamında kullandığımız yeşil sertifikalı solüsyonlar sayesinde halılarınız derinlemesine temizlenerek daha uzun süre tertemiz kullanılır. Üstelik yalnızca halı değil, koltuklarınızı da iç rahatlığıyla bize teslim edip makul fiyatlara hizmet alabilirsiniz. Hizmetten memnun kalmamanız durumunda, geçerli gerekçeler doğrultusunda tekrar ürününüzü temizlemekten onur duyarız. Üstelik bir iki günlük sürelerin yerine birkaç saat içinde ürünleriniz tertemiz kapınıza getirilir. El halısı yıkama işleminde kiri çeken yoğun sabunlar yerine kullanılan solüsyonlar sayesinde halınızda tabaka kalmaz ve daha uzun süre temizliğini korur. İpek halı leke çıkarma kapsamında merak ettiğiniz tüm detaylar ve çok daha fazlası için size en yakın Chem-Dry bayisinden ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

1977 yılından bu yana Chem-Dry olarak hizmet vermekte olan bizler evinizde daha sağlıklı bir ortam yaratmak için sektöre adım attık. Şuanda 51 ülkede 4,500’den fazla bayilik ile hizmet vermekteyiz. Halı ve koltuk temizliğinin yanında taş, fayans, seramik, granit sert zemin temizleme hizmeti de sunulmakta.

İpek El Halısı Yıkama Temizleme Ödüllerimiz

  • Halı ve kilim enstitüsünden alınmış platinyum onay mührü
  • Kullanılan solüsyonlar için alınmış yeşil sertifikalar
  • Teknisyenleri için alınmış mükemmellik ödülü
  • Saygın halı üretici firmalardan alınmış tavsiye mektupları
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.