Kurumsal Referanslar

Kurumsal Referanslarımız

Yerel Chem Dry Şubelerimiz kendi bölgelerindeki birçok saygın işyeri, ofis, otel, cami, Yurt, Mescit, hastane, sinema salonu, tekne, Yat, filo araçları, otobüs firması, ticari ve resmi kurum ve kuruluşa profesyonel hizmet vermektedir. Kurumsal referanslar için bölgenizdeki Chem-Dry şubelerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Hizmet verdikleri firmaları ve yaptıkları işleri sizlere detaylı anlatacaklardır. Memnuniyetlerini bilmeniz için referanslarının iletişim bilgilerini severek sizlerle paylaşabilirler.

“kapıdan girer girmez tertemiz olan halılarımızı görünce neşemiz yerine geliyor.  halılarımızı değiştirmekten kurtardınız. yepyeni gibi oldular.

” Ardında gülümse bırakan zamanında servis,mükemmel sonuçlar!”

“Başkaları halımızın temizlenemeyeceğini söylüyordu. fakat Chem-Dry harika bir iş çıkardı ve tamir edip temizlediler.”

“Kiraya verdiğim dairelerimi Chem-Dry’a  yıkatıyorum. her kiraca çıktığında yenisi gelmeden yıkatıyorum. Chem-Dry her zaman kısa dar olan zamanda iyi iş çıkarıyor. Teknisyen oldukça profesyonel davranıp zamanında  yetişiyor. daha yıllar boyu Chem-Dry tercihim olacaktır. ”

“Halımızda çıkmasının imkansız olduğunu düşündüğümüz leke vardı. Mağazamıza temiz halılar sayesinde bambaşka bir hava geldi.”

Bize Ulaşın