The natural way to cleaner carpets The natural way to cleaner carpets
The natural way to cleaner carpets

Kurumsal Referanslar

radisson
accor otel
ramada
aprilis otel
akyatırım
hyundai
petline
media markt
pia
ikea
idl yapı
Dİvan Rezidans bomonti
arco
marzinç
BMC
hera
kahve deryası
balsa
topçu restaurant
alp enerji
diyanet işleri
izmir katip çelebi uni
bau
DOkuz Eylük Üniversitesi
ues

Yerel Chem Dry Şubelerimiz kendi bölgelerindeki birçok saygın işyeri, ofis, otel, cami, Yurt, Mescit, hastane, sinema salonu, tekne, Yat, filo araçları, otobüs firması, ticari ve resmi kurum ve kuruluşa profesyonel hizmet vermektedir. Kurumsal referanslar için bölgenizdeki Chem-Dry şubelerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Hizmet verdikleri firmaları ve yaptıkları işleri sizlere detaylı anlatacaklardır. Memnuniyetlerini bilmeniz için referanslarının iletişim bilgilerini severek sizlerle paylaşabilirler.

"kapıdan girer girmez tertemiz olan halılarımızı görünce neşemiz yerine geliyor. halılarımızı değiştirmekten kurtardınız. yepyeni gibi oldular.

" Ardında gülümse bırakan zamanında servis,mükemmel sonuçlar!"

"Başkaları halımızın temizlenemeyeceğini söylüyordu. fakat Chem-Dry harika bir iş çıkardı ve tamir edip temizlediler."

"Kiraya verdiğim dairelerimi Chem-Dry'a yıkatıyorum. her kiraca çıktığında yenisi gelmeden yıkatıyorum. Chem-Dry her zaman kısa dar olan zamanda iyi iş çıkarıyor. Teknisyen oldukça profesyonel davranıp zamanında yetişiyor. daha yıllar boyu Chem-Dry tercihim olacaktır. "

"Halımızda çıkmasının imkansız olduğunu düşündüğümüz leke vardı. Mağazamıza temiz halılar sayesinde bambaşka bir hava geldi."

© 2016 Chem-Dry Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz.