İzmir Göztepe Halı Yıkama Firmaları

Göztepe halı yıkama şirketi, prensiplerine uygun olarak en üstün performansı sağlama amacı gütmektedir. Profesyonel bir şirket olarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Doğal ve çevre dostu malzemeler kullanarak son derece profesyonel ve uzman bir ekip çalışması yürütmektedir.

Çevre Dostu Firma

Çevre dostu olan Göztepe halı yıkama şirketi, hizmetlerini firma ve ev çalışması olarak yürütmektedir. Firma olarak, merkez iş yerinde yapılan çalışmalarda servis aracılığı ile koltuk ve halılar teslim alınmaktadır. Bu şekilde teslim alınan eşyalar, halı ve koltuklar profesyonel çalışmalarla temizlenip yıkanmaktadır. Ortalama 4 gün içerisinde temizlenmiş, yıkanmış ve kurulanmış olarak evlere teslim edilmektedir. Bu hizmetler özellikle aynı gün içinde teslim alınma prensibi ile yürütülmektedir.

İzmir Göztepe Halı Yıkama Firmaları

Ev İçi Temizleme

Profesyonel ve performansı yüksek olan firma, ev içinde de temizleme faaliyetlerini yürütmektedir. Evlere gelerek, bizzat uzman ekiplerle çalışmalarını sürdürmektedir. Firma halı ve koltuk yıkama hizmetlerini evlerde tamamlamaktadır. Halılar için maksimum 2 saat ayıran firma, koltuklar için maksimum 4 saat ayrılarak; temizlik, yıkama ve kurutma işlevleri yürütülmektedir. Müşteri isteklerine cevap veren yıkama firması avantajları ve yüksek performansı ile dikkat çekmektedir. Üstün performans sağlayarak, ev içi ve dışı faaliyetler yürütmektedir. Firma doğal ve çevreye uyum gösteren profesyonel malzemeler kullanarak, farklı bir hizmet politikası yürütmektedir. Yürüttüğü politikalar ile işinde başarı hedefleyen firma,; perde, koltuk ve yorgan yıkama işlevlerini üstlenmektedir. Kısa sürede işlerini tamamlayan yıkama şirketi lekeler üzerinde başarı sağlamaktadır. Bakterilere karşı korumalı olarak çalışmaktadır. Avantajlı bir yıkama fırsatı sağlamaktadır. Tecrübe ile çalışan şirket, uzun süreli bir temizlik sağlamaktadır. Gelişmiş yıkama ve gelişmiş teknoloji seçenekleri kullanmaktadır. Bakteri ve kemerler karşı özel bir savunma mekanizması sağlayan araçlarla çalışarak, profesyonellik üzerine çalışmalar yapmaktadır.