İzmir Halı Koltuk Yıkama

ChemDry halı ve koltuk yıkama firması dünya da lider markadır. Toplam 50 ülkede hizmet veriyor. İzmir Koltuk Yıkama firması ChemDry bayiliğini alarak 100% doğal temizlik imkanını sunuyor. Toplam 4500 adet franchising bulunduran ChemDry bu sayede dünyada pek çok ülkede hizmet veriyor. Bunu bilen İzmir Halı Yıkama ChemDry bayiliğini alarak hizmet veriyor.İzmir Halı Koltuk Yıkama

Neden ChemDry?

Çünkü 100% doğal temizlik imkanı sunuyor. ChemDry sıcak karbonatlama denen ve içeriğinde karbonat bulunan doğal solüsyon ile temizliği sağlıyor. Asla deterjan ve kimyasal içermiyor. ChemDry’ ın doğal temizlik anlayışı ile uyuştuğundan dolayı İzmir Koltuk Yıkama bayilik alarak aynı kaliteli hizmeti veriyor. Doğal temizlik anlayışından dolayı ChemDry yeşil sertifika almaya hak kazanmıştır. Böyle bir halı yıkama markasının İzmir Halı Yıkama bayiliğini almıştır.

Teslimat

ChemDry yerinde halı ve koltuk yıkama hizmeti de veriyor. Yerinde 1-2 saat için de halıları kuru olarak, 3-4 saat içinde koltukları kuru olarak teslim ediyor. Aynı gün servis imkanı bulunuyor. Profesyonel ve eğitimli kadrosu ile hizmet veriyor. ChemDry kendi yerinde yıkama yaptığında 3-4 gün içinde kuru olarak halıları teslim ediyor. Fiyatları piyasaya göre uygundur.

Güvenli Temizlik

100% doğal kimyasaldan uzak halı ve koltuk yıkama hizmetinden dolayı ChemDry evlere ve işyerlerine sağlık veriyor. En sık ve çabuk kirlenen halı ve koltuklar derinlemesine temizlenmezse kötü koku yapar. Alerjik hastalıklara neden olur. ChemDry bu nedenle karbonatla derinlemesine kirlere nüfus eder ve yüzeye çıkmasını sağlar. Sonrasında çok fazla su kullanmadan yüzeye çıkan kir ve lekeler temizlenir. Çok fazla su kullanılmadığından dolayı halı ve koltuklar çok çabuk kurur. Ev ve işyerlerine temiz koku ve sağlık gelir. Doğal temizlik nedeni ile 2 katı temizlik sağlanır. Yapılan temizlik kalıcı olur.