Karşıyaka Halı Yıkama Firmaları

Halı yıkama konusunda işinde uzman, bir numaralı halı yıkama ve temizlik firması Chem-Dry tüm dünyaya franchising hizmeti vererek her yerde kusursuz temizlik yaratmaya çalışıyor. İzmir Karşıyaka halı yıkama firması da Chem-Dry’a franchising olarak hizmet veren bir halı yıkama firmasıdır. Tüm dünyada ün yapmış bu firmanın güvencesi altında hizmet vermekten büyük mutluluk duyan Karşıyaka halı yıkama halılarınızı mükemmel temizliğe kavuşturur.

Halı ve Koltuk Yıkamada Chem-Dry Farkı

Yüksek standartlarda profesyonel temizlik hizmeti sunan Chem-Dry %100 doğal solüsyonlar kullanarak halılarınızı yıkar. Hiçbir kimyasal içermeyen doğal ürünler kullanarak yıkama işlemi yapılır, yeşil sertifikaya sahip ürünler kullanılır. Kimyasal içermediği için sağlığınızı düşünen ve sağlığa zarar vermeyen bir sistem bulunur. Halı yıkama hizmetinin yanı sıra koltuk yıkama hizmeti de veren Karşıyaka koltuk yıkama koltuklarınızın temizliği söz konusu olunca yine kusursuz hizmet sunar. Derinlemesine temizlik yapılırken Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon (SKE) yöntemi ile temizlik yapılır. Memnun kalmadığınız bir nokta olduğunda, gerçekten bizden kaynaklanan bir kusur varsa ücretsiz olarak sorun giderilir, tekrar yıkama ve temizlik işlemi yapılır.

Yerinde ve Teslim Alınarak Temizlik Yıkama İşlemi

Halınızı teslim alarak yıkamamızı isterseniz talep edilen aynı gün alınır ve teslimat süresi 4 gündür. Evde veya iş yerinde olmak üzere yerinde yıkama isterseniz yıkama işlemi 1-2 saatte gerçekleştirilir, yaklaşık 3-4 saat gibi bir sürede kuruma sağlanır. Yıkama esnasında %80 oranda daha az su kullanılır, böylece hem halı yıpranmaz hem de çok hızlı kuruma gerçekleşir. Karşıyaka koltuk yıkama koltuklarınızı yine 1-2 saat gibi kısa bir sürede yıkar ve çok hızlı kuruma sağlar. Koltuğunuzda hapsolan toz ve kiri yok eder, uzun süren bir temizlik ve hijyen sağlar. Uzun süre temizlik kokusunu hissedebileceğiniz mükemmel bir temizlik sunar.Karşıyaka Halı Yıkama Firmaları