Koltuk Yıkama Hizmetinde Kalite

Koltuk, halı, döşeme, deri ve duvardan duvara sağlıklı ve hijyenik olarak, Türkiye’nin her yerinde kaliteli hizmetimizle temizliği sağlıyoruz. Profesyonel ekip ile, 3-5 saat arasında halıdan deri döşemeye, koltuktan oto temizliğine kadar ilk defa bizim kullandığımız temizleme yöntemiyle bir telefon kadar yakınız. Evcil hayvanların ev içerisinde yarattığı kötü kokunun ve tüylerin tamamen giderilmesini sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda siz ve çocuğunuz için hijyenik ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturuyoruz. Chem-Dry ekibi olarak, ilk defa sizin için kullandığımız temizlik ürünleriyle 1 gün içerisinde istenilen her ürünün temizliğini sağlıyoruz. Çıkmayan lekeler, halıdaki tüyler, koltuklarda oluşan derinlemesine kirler hijyenik ve sağlıklı olarak ortadan kalkıyor. Uyguladığımız temizlik ürünü ile birlikte, koltuk yıkama hizmetinde kalite sağlıyoruz.koltuk yıkama hizmetinde kalite

Yerinde Koltuk Yıkama

Evlerde, iş yerlerinde ya da ofislerde kullanılan koltukların temizlik ihtiyaçlarını gün içerisinde gerçekleştiriyoruz. Nakliye işlemi olmadan, yerinde koltuklarınızın temizliğini kaliteli bir şekilde sağlıyoruz. Ayrıca kullandığımız ürünler sayesinde, lekelerin tekrar oluşmasını da engellemeye yardımcı oluyoruz. Koltuklarınıza hiçbir zarar gelmeden güvenli olarak temizlemesini yaparken, İzmir halı yıkama ve İstanbul halı yıkama firması olarak derinlemesine oluşmuş olan kir ve lekelerin de önüne geçiyoruz. Bu işlem yaklaşık olarak 3-5 saat arasında değişikli gösteriyor. İşlem yapıldıktan sonra lekeler gözle görülebilir bir şekilde ortadan kalkıyor. Sonrasında ise, 1-2 saat kuruma işlemi yapılıyor ve koltuklarınız kullanılmaya hazır duruma geliyor.

Dünya Çapında Hizmet

Türkiye genelinde ve diğer 51 ülke de, Chem-Dry ekibi olarak profesyonellikte sınır tanımıyoruz. Kullandığımız malzemeler tamamen doğal olup, sağlık açısından da oldukça güvenlidir. İşlemlerimizi yaparken bizi izleyip fikir alabilirsiniz. Dünya genelinde 4.500 şubeye sahibiz ve gün geçtikçe büyüyen bir ailemiz var. Bu aileye sizde katılabilirsiniz.