Koltuk Yıkama İstanbul

Profesyonel Koltuk yıkama İstanbul firması

Chem-Dry’ın koltuk yıkama İstanbul şubesi olarak olabilecek en derin temizliği sunarız. Geniş araç sayımızla İstanbul’da Avrupa ve Anadolu olmak üzere her iki yakaya ve tüm ilçelerine hizmet sunarız. İstanbul’da ikamet eden müşterimiz koltuk temizleme için Chem-Dry’dan hizmet alırken güvenilir bir firmadan koltuk yıkama temizleme hizmeti aldığınızın bilincinde olarak gönül rahatlığı bizleri tercih ederler.

koltuk yıkama istanbul

İstanbul’da koltuk yıkama hizmeti alırken en dikkat edilmesi gereken nokta koltuğu yıkayacak yani ev veya işyerine gelecek firmanın güvenilir olmasıdır. Çünkü insanlar en yakınlarını bile evlerine almaz koltuk yıkama firmalarını evlerine çağırırken iyice araştırmalı ve öyle karar vermelidir. Chem-Dry istanbul’da çok kısa bir süre içerisinde binlerce koltuk yıkama temizleme hizmeti verip insanların güvenini kazanmıştır. Bu yüzdendir ki Chem-Dry’da tavsiye ile hizmet isteyen başka hiçbir firmada olmadığı kadar yüksektir. Bizde çalışan tüm teknisyenler gerekli eğitimleri almış ve altyapısı doğru ilan profesyonel personeller dir.  Müşterilerimizin evlerini ve koltuklarını tıpkı kendilerinkiymiş düşüncesi ile hareket eder ve yıkama temizleme işlemini o yüzden çok hassas titizlikle yaparlar. Koltuk yıkama İstanbul şubesi olarak tüm dünyadaki gibi aynı müşteri memnuniyeti garantisini burada sağlarız. 

koltuk yıkama temizleme istanbul

Yeşil Sertifikalı Doğal Ürünler ile Koltuk Yıkama Hizmeti Sunarız;

Koltuk yıkama işlemini Sıcak Karbonatlı yıkama sürecimiz ile yaparız. Bu sürecimizde doğal olan The Natural yıkama solüsyonumuz tıpkı soda gibi milyonlarca köpüren mini baloncuk çıkarır ve koltuk ipliklerinin derinliklerine kadar nüfuz eder ve içerindeki kir ve bakterileri yüzeye itet ve güçlü vakumlu makinelerimiz ile kolayca çekeriz. İstanbul başka hiçbir firma Chem-Dry’ın patentli olan süreci gibi yıkama yapamaz. Diğer firmalar aşırı su kullanıp kir ve bakterileri koltuğun süngerinin içerisine iterler ve orada kalır. tam olarak çekemedikleri için içerisinde bakteri ve mikrop üremesi için uygun şartları oluşturur. Chem-Dry koltuk yıkama istanbul firmamızda bunlar asla yaşanmaz. ayrıca kullandıkları ürünler zararlı, koltuk kumaşına ve insan sağlığına zarar veren sert agresif ürünlerdir. Çoğu hatta hemen hemen tüm koltuk temizleyici firmalar İstanbul’da bu şekilde yıkama yaparlar. bu şampuan, sabun tarzı köpüren ürünler kuruyunca tıpkı yapışkan gibi kiri ve mikropları kendilerine çekerler ve koltuklar yıkandıktan çok kısa bir süre içerisinde eskisinden çok daha kötü kirli ve mikroplu bir hale gelir. Bizim kullandığımız solüsyonlar sadece antibakteriyel olmakla kalmaz aynı zamanda kir ve leke tutmaz özelliktedir. tamamen saf su Ph7 derecesindeki The Natural özel solüsyonumuz ile yıkama temizleme işlemlerimizi yerine getiririz.

Profesyonel Koltuk Yıkama İstanbul Firması

İstanbul’da yıkadığımız koltuk türleri; Koltuk Takımı komple, Berjer, Kumaş veya deri Sandalye, Çekyat, Kanepe, Yataklı Kanepe, minderli koltuk takımı, tay tüyü koltuk takımı, padişah koltuk takımı, ikili sevgili koltuğu (love seat) gerçek veya süni deri koltuk ve takımlarıdır. Kuru yıkama isteyen koltuk kumaşları için Kuru koltuk yıkama hizmetimizde mevcuttur. Bu anlamda da Profesyonel bir temizlik sağlarız.

İstanbul’da hem Avrupa hem Anadolu yakasında koltuk yıkama hizmeti veririz. Size en yakın şubemizi arayıp koltuklarınızı yıkatmak için hemen randevu alabilirsiniz.

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.