Koltuk Yıkama İzmir

Chem-Dry Koltuk Yıkama İzmir Firması

Koltuk yıkama İzmir firması olarak geniş servis ağımız ve profesyonel teknisyenlerden oluşan ekibimiz ile tüm izmir ilçelerine ve semtlerine üstün hizmetimizi sunarız. 57 ülkede faaliyet gösteren günde 11.000 ev ve işyerine servis sunarak sektörde 40 yıllık tecrübesi ile üstün koltuk yıkama temizleme hizmetini İzmir ilimizde de aynı şekilde devam ettirmektedir.

koltuk yıkama izmir

Chem-Dry’ın İzmir koltuk yıkama şubesi olarak olabilecek en derin koltuk temizliğini sunarız. Koltuk yıkama işlemimi Sıcak Karbonatlı uygulamamız ile yerine getiririz. SKE sürecimizde 85-90 derecelere varan sıcaklıklarda The Natural solüsyonumuzu kullanarak yaparız. patentli olan The Natural solüsyonumuzun özellikleri; yeşil sertifikalıdır, çevre dostudur, çocuklar ve evcil hayvanlar için güvenilirdir, kir tutmaz özelliktedir, pH7 saf su derecesinde saftır ve içilebilir derecede güvenilirdir, anti-bakteriyeldir. Yeşil serfikalı olması zararlı hiçbir kimyasal içermemesi içeriğinin tamamen doğal ürünlerden oluşması demektir, buda çocuklar için güvenli olduğunun kanıtıdır. Koltuklarda yıkamada aşamasında ve sonrası için en ufak bir yıpranma, sonradan kir ve lekelerin kusması, renk dönmesi, ağarma, sararma, kumaş yaylanması, küf, mantar ve bakteri oluşumuna asla izin vermez. İzmir’deki çoğu firmada bunlar kaçınılmazdır çünkü yetersiz olan ekipman ve yöntemlerinden dolayı kirleri ve lekeleri koltuktan çıkarmak için yıkama işleminde çok sert kimyasallar kullanmak zorunda kalırlar. O an için temizlenmiş gözükebilir ama esasında bir temizlik yapılmamış kir ve lekeler daha çok koltuk süngerinin içerisine itilmiştir ve bakteriler, mikroplar için tamda uygun zemini oluşturur.

İzmir’de Derinlemesine Koltuk Yıkama Temizleme Hizmeti

koltuk yıkama izmir firmaları

 

Sektördeki son teknoloji ürünlerine Chem-Dry sahiptir. Koltuğa hiçbir zarar vermeden yıkarken hassas fakat derinlemesine etkili bir sonuç almak için tasarlanmıştır. Kiri ve pislikleri koltuğun süngerinin içerisine itmek gerek söküp çekeriz geriye sağlıklı tertemiz bir koltuk bırakırız. İzmir’de çok kısa bir süre içerisinde güvenilir koltuk yıkamacı temizlemeci firma olduk. İnsanlar bizleri tercih eder ve sevdiklerine gönül rahatlığı ile tavsiye etmektedirler. Evlerine gelecek firma çalışanlarının birer yakınları gibi samimi ve dostça oldukları bilirler. Teknisyenlerimiz birçok eğitim sürecinden geçip gerekli sertifikalarını almış eğitimli uzmanlardırlar. Her türlü koltuk, çekyat, kanepe yıkama temizleme işleminde başka hiç bir kimsenin yapamayacağı üstün sonuçlar elde ederiz. Profesyonel Koltuk Yıkama İzmirhalkımızın güvenebileceği koltuk temizlemeci olarak servis sağlarız.

Tüm İzmir’de Geniş Hizmet Ağı ile Koltuk Yıkama Servisi

İzmir’de üstün koltuk yıkama hizmetimizi sunduğumuz başlıca ilçelerimizden bazıları; Bornova, Buca, Balçova, Bayraklı, Karşıyaka, Konak, Narlıdere merkez ilçeler olmak üzere ayrıca çeşme, seferihisar, karaburun, foça ilçelerimize de koltuk yıkama hizmeti sağlarız. Hemen bizimle iletişime geçip gerçek bir profesyonel koltuk yıkama hizmetini alabilirsiniz. Sizde sağlıklı bir eve kavuşmak için İzmir’de Chem-Dry’ı tercih eden müşterilerimiz arasına girin.

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.