Koltuk Yıkamada Öncü!

Temizlik konusunda ev hanımlarını en çok zorlayan durumlardan biri de koltukların temizlenme aşamasıdır. Koltuk temizliğinde her zaman steril bir ortam yaratmak mümkün olmadığından bu alanda profesyonel olan Chemdry firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Koltukların yıkanmasında makineli bir yıkama işlemi gerçekleştirerek müşterilerimize yüksek standartlarda bir temizleme hizmeti sunuyoruz.koltuk yıkama da en iyi firma

Koltuk Yıkamada Kullanılan Solüsyonlar

Koltuk yıkamada öncü! olan firmamız sizlere en iyi solüsyonlar ile temizleme işlemi sunuyor. Koltukların rengini soldurmadan ve oldukça hızlı bir şekilde derinlemesine temizlik gerçekleştiriyoruz. Temizlik işlemi için firmamızın personelleri aradığınız gün sizin belirlediğiniz saat dilimleri içerisinde evinize gelerek temizlik işini yapıyorlar. Koltukların yastıkları ve minderleri de aynı titizlikle yıkanıyor. Yıkama işleminden sonra koltuklarınızı tekrar kullanmak 4 veya 5 saatinizi alıyor. Hızlı bir şekilde kuruyan koltuklarda kullanılan deterjanlar doğaya uyumlu ve insan sağlığı açısından tehdit unsuru barındırmayan türden ürünlerdir. %100 doğal olan solüsyonların kullanılması tüm sene boyunca koltuklarınızı güvenle kullanmanıza yardımcı oluyor.

Dilediğiniz Zaman Yıkama İşlemi Yapılır

Koltuklarınızı yıkatmak için belli bir zamanın gelmesini beklemenize gerek yok. Profesyonel koltuk yıkama hizmeti sunarız. Hızlı bir şekilde kuruması ve kullanım açısından uzun süre beklememeniz nedeniyle dört mevsim bu işlemi yaptırabilirsiniz. Koltuk yıkatmaya karar verdiğinizde firmamızı arayarak yaptıracağınız işlemi söylemeniz yeterli oluyor. Dilediğiniz günde çalışanlarımız evinize geliyor ve koltuklarınızı oldukça derinlemesine olacak şekilde temizliyorlar. Koltukların kumaş kalitesine ve renk dokusuna önem vererek yaptığımız temizleme sonrasında uzun bir süre koltuklarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Koltuk temizliğinde her kenarı ve her köşeyi büyük bir titizlikle temizleniyoruz. Kenarların ve minder köşelerinin tozlarının çekilmesine büyük bir özen gösteriyoruz. Özellikle de renklerin solmaması açısından temizlik ürünü seçiminde büyük bir dikkat göstererek ürün seçimi yapıyoruz.