Koltuk Yıkarken ve Temizlerken Dikkatli Olunması Gereken Konular

Koltuk Yıkamasında Bilmeniz Gerekenler

Özellikle ev hanımlarının bitmez çilesi olan kirlenen koltukları temizlemek de oldukça zor. Chem-dry firması olarak siz değerli müşterilerimize işte tam bu nokta oldukça yardımcı olmaktayız. Firmamızın sunduğu halı yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama, fayans temizleme gibi hizmetler arasında elbette ki koltuk yıkama hizmeti de bulunuyor. Chem-dry ailesi olarak zamanla toz, kir, yiyecek kırıntıları, herhangi bir sıvı dökülmesi sonucu kirlenen koltuklarınızı, koltuklarınıza zarar vermeden ve güvenilir bir şekilde temizleyerek kısa bir süre de siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Peki, Koltuk yıkamasında bilmeniz gerekenler nelerdir?

chem-dry-koltuk-ykama-temizlemeChem-dry Halı Yıkama Kimdir?

Chem-dry kurulduğu tarihten beri sürekli kendini geliştirerek ve müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet sayesinde adını duyurmuş bir firmadır. Dünya genelinde verdiğimiz eşsiz hizmetle günde 10.000’den fazla evi temizlemekte ve halı yıkamaktayız. Firmamızın kullandığı Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyonlu (SKE) sistemimizle güvenli ve Naturel olan solüsyonumuz ile daha derinlemesine temizlenen halılar ve koltuklar sunarız. Kullandığımız Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyonlu (SKE) sistemimizde naturel ve güvenli olan solüsyonumuz sayesinde bakterileri yok eder ve evinizin hava kalitesini arttırmaktayız. Sağladığımız hizmet karşılığında memnun kalmadığınız takdirde ( geçici bir sebep olduğunda) ücretsiz bir şekilde tekrar temizlik hizmeti sunmaktayız

Chem-dry Ne Tür bir Halı Yıkama Koltuk Temizleme Hizmeti Veriyor ?

Chem-dry olarak sunmuş olduğumuz temizlik hizmeti elbette ki sadece halı ve koltuk yıkama ile sınırlı değildir. Firmamızın vermiş olduğu kaliteli ve güvenli hizmetler arasında; duvardan duvara yerinde halı yıkama, koltuk ve döşeme yıkama, el dokuma ve parça halı yıkama, granit tezgâh temizleme, pet hayvan koku ve leke giderme, deri temizliği ve restorasyonu, taş ve fayans temizliği, özel leke çıkarma, araç döşeme ve koltuk yıkama, yatak yıkama ve stor perde yıkama hizmetleri de sunmuş olduğumuz hizmetler arasında bulunuyor.