Kullanılmış Koltuk Alırken… Kullanılmış Koltuk Yıkama Temizleme,

kullanılmış koltuk yıkama

İşte burada. Salonunuz için mükemmel bir koltuk ilanı var. Görene kadar istediğini bile bilmiyordun. Çok iyi bir fiyata anlaşıp aldın, arabaya yükledin ve eve getirdin. 

 

Peki bu mobilyalara daha önce nerede idi?

 Sorun Şu ki, en son ne zaman temizlendiğini bilmiyorsun. Belki de 20 yıl boyunca hiç temizlik yapılmamıştır, belki de 4üncü sahibisindir. Kim bilir koltuk ile birlikte ne hangi mikroskobik canlılar ve alerjenler de beraberinde gelecektir.

Kullanılmış mobilyaları kullanmaya başlamadan önce, salonunuza veya odanıza sokmadan önce temizlemeniz ve dezenfekte etmeniz gerekir! Bunun için garaj veya benzeri bir yerde veya kullanmadığınız bir oda da bekletebilirsiniz.

Mikroplardan, bakterilerden ve alerjenlerden kurtulun. Hoş olmayan kokulara tahammül etmeyin.

 

İşte yapmak isteyeceğiniz şey:

İlk olarak, mobilyanızın uygun şekilde dezenfekte edildiğinden emin olmak isteyeceksiniz. Mobilyalarınızı dezenfekte etmenin birkaç yolu vardır. Temizleyici havlular, hazır temizlik spreyleri satın alabilir veya kendiniz sirke ve ılık su karışımınızı oluşturabilir ve hepsini silebilirsiniz. Fakat gerçek dipten çözüm için, en iyi sonuçlar için, sağlıksız bakterileri elimine etmek için  profesyonel kuvvetli dezenfektanlarımız için Chem-Dry gibi profesyonelleri arayın .

 

Mobilyalarınızı sterilize ettikten ve dezenfekte ettikten sonra, istenmeyen kokuları gidermeye başlayabilirsiniz. Bu kokuların birçoğuna, kumaşta veya evcil hayvan kokularında sıkışan nemin neden olabileceğinden, kumaş spreyleri ve koku gidericiler küf kokusunu yok edemez. Bunun yerine, kumaşı ılık su ve sirke ile temizlemeyi veya kabartma tozu kullanarak veya Chem-Dry'ı aramayı denemelisiniz. Biz diğerleri gibi istenmeyen kokuları sadece maskelemeyiz, sorunu kökünden kaldırıp yok ederiz!

 

Sağlıklı ev uzmanı Chem-Dry’ın Sıcak Karbonatlı koltuk yıkama sürecinden sadece kir ve lekeler yok olmaz, ayrıca mikroplar, bakteriler, küf, nem, kokuda tamamen yok olur.  Bakteri ve alerjenleri ortadan kaldırdığımıza dair bağımsız laboratuvar test sonuçları mevcuttur.

 

Bu gerekli adımları attığınızda, koltuklarınızı evinize getirirken kendinizi daha rahat hissedeceksiniz ve yeni mobilyalarınızın tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz!

 

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.