Ofis Halıları Nasıl Yıkanır?

Çalışma ortamlarına konforluk sağlayan ve aynı zamanda iç mimari dizaynda önemli yer tutan halılar, belli bir zaman aralığından sonra kir, leke, mikrop ve toza maruz kalırlar. Özel şirketler, otel odaları, lobi ve koridorlar, kreş gibi yer zeminlerine döşenen büyük ebatlı ofis halıları nasıl yıkanır? Diye bir sorununuz var ise hiç düşünmeden iş yerimize gerek internet ortamından gerekse telefon ile iletişim kurarak müracaat edebilirsiniz.ofis halısı nasıl temizlenir

Ebatı Ne Olursa Olsun Halınızın Yıkama Sorunu Olmaz

Chem-dry’ın Sıcak Karbonatlı Patentli Yöntemi ile Ofis Halı yıkama temizleme işlemi gerçekleştirilir. Halılar 1-2 saat içerisinde tamamen kurur ve kullanılabilir hale gelir.

İnsanların yoğun olarak yaşadığı ortamlardaki halıları kirden ve pislikten arındırarak size tertemiz halılar olarak iade eden firmamızın, işinde profesyonelleşmeyi sağlamış eleman ve temizlik ekipmanları ile en kısa zamanda gerçekleştirdiğininofis halıları nasıl yıkanır garantisini sunmaktayız. Müşteri isteği doğrultusunda isteğe bağlı yerinde yıkama olanağı sağlandığı gibi nakliye yolu ile iş yerimizdeki temizlik atölyesinde de halıların temizliği sağlanmaktadır. Yerinde yıkama işlemi için teknik eleman ve ekipman firmanın uygun gördüğü zaman aralığında ofise gelerek yıkama ve kurutma yöntemi ile temizlenir. Şayet kendi iş yerimizde yıkama işlemi yapılacak ise; geniş alana nakledilen halılar öncelikle firmamızın profesyonel temizlik ustaları ile yere serildikten sonra tozundan arındırılmak için elektrikli, süpürge ile tozundan arındırılır. Tozdan arındırmak önemli çünkü toz suyla temas edince çamurlaşarak halıların diplerinde yerleşir. Daha sonra temiz ve tazyikli su ile halılar ıslatılır ve halı yıkama antibakteriyel özellikli deterjanlar yıkama makinaları ile halı üzerine yayılır. Bu işlem halının tüm yüzeyi temizlenene kadar yapılır. Sonra tekrar tazyikli su ile köpükten ve deterjandan arındırılır. Usta elemanlarca temizlenip temizlenmediği kontrol edildikten sonra ihtiyaç varsa yeniden köpüklenir ve durulanır. Ofis halı yıkama ve otel halı yıkama da en büyük dünya birincisi firma. Bu işlem halılar ilk alındığı temiz ve parlaklığına erişene kadar devam ettirilir. Suyundan iyice süzdürülen halılar hava şartlarına göre güneşte ya da kurutma makinelerinde kurutularak ofisinize en kısa zaman aralığında teslim edilir.

 

 

Ofis Halınızı Aşkla Yıkarız, İşimiz Aşımızdır

İşimiz aşımızdır prensibi ile hem müşterilerimize hem de yanımızda çalışan elemanlarımıza gerekli önemi vermekte olan firmamız iş yeri açma ruhsatına sahip, resmi statüdedir. Başarımızı yarınlara taşımak için güven ve işini en iyi şekilde yapma bilincindeyiz.