Ofis Koltuklarının Temizliği

Ofis ya da iş yeri olarak kullanılan yerleşkeler, evdeki gibi sayılı kişilerce kullanılmamakta olup gün içerisinde işinizle alakalı sayısız insan ile muhatap olmaktasınız. Bu kısa süreli iş ile alakalı misafir ağırlama ritüelleri içerisinde sağlıklı yada sağlıksız diye ayırım yapılamayacak insanları ofis koltuklarında misafir etmek hijyen konusunu gündeme getirmektedir. Unutulmamalıdır ki bu tür insan trafiğinin olduğu alanlarda mikroplar daha hızlı yayılmakta ve daha uzun süre yaşamaktadır. Temizliği sağlığın anahtarı olarak gören firmamız ev temizliği dışında, ofis gibi kullanımı halka açık olan alanları da temizler ve paklar. Ofis koltuklarının temizliği konusunda endişelenmeyin ve bizi arayın. Ofis alanlarının hijyen ve temizliği firmamızın güvencesinde olursa hem kendiniz hem de gelen gidenler sağlıklı ortamlarda iş ve işlemlerini gerçekleştirirler. ofis koltuk yıkama hizmetimizde en doğal ürünleri kullanırız.ofis koltuk yıkama temizleme

Markası ve Cinsi Ne Olursa temizleriz

Nubuk, deri, kadife ya da ahşap fark etmez, ilk günkü rengi ve temizlenmiş hali ile teslim edilmektedir ofis içerisinde kullanılan koltuk, halı ve perdeler. Kir, duman, is ve lekelere karşı özenle yapılan temizleme yöntemi işinin ehli temizlik elemanlarımızca ve temizlikte kullanılan araç ve malzemeler ile yapılmaktadır. Kuru ya da ıslak yıkama yöntemi ile yapılan ofis temizlikleri firmamızın en önemli iş gruplandırmaları içerisinde yer almaktadır. Ofisler aynı zamanda kariyer alanları olduğu için temizlik zamanı ve temizlik işinin yerinde yapılması önemlidir. Temizlik sonrası uzun süre kalıcılığını sürdüren mis kokular ortama ferahlık vermektedir.7/24 zaman içerisinde size uygun saat firmamızca da uygun olmaktadır.

Ofis Koltuk Temizliği: Ucuz Fiyata Yeni Malzeme Almış Gibi

Firmamızın farkı gerek temizlik gerek ise ücretlendirme konusunda sizi ilk denemenizden sonra etkileyecek, bizi tercih etmenizin farkını hemen hissedeceksiniz. Güler yüzlü firma elemanlarımız ile ofis koltuklarınız zarar görmeden hassasiyetle temizlenerek yeni bir ofis malzemesini ucuza almış gibi hissedeceksiniz.

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.