Sonbahar – Evinizde Derin bir Temizlik için Harika bir Zaman

Sıcak yaz aylarında evden uzakta ve dışarda daha fazla zaman harcamak demektir. Biz dışarda eğlenirken, Kir ve Pislikler tatil yapmadı. Ev içerisinde kaldılar, ürediler ve çoğaldılar. Ve şimdi kış yaklaşırken derin bir temizlik yapmak için en ideal zamandır. Sonbahar temizliği sadece rutin haftalık yapılan basit bir temizleme olmamalıdır. Evimizdeki üremiş, uygun ortam bulmuş ihtimali olan bakteri, mikrop ve alerjenleri yok etmenin yıllın en iyi zamanlarından biridir.

Sonbahar Temizliği – Evinizde Derin bir Temizlik için Harika bir Zaman

Sonbahar geldi, havalar soğudu ve artık evimizde çok daha fazla zaman geçiririz. Bunun için soğuk mevsimlerde ev ortamının sağlıklı, hijyenik olması çok daha önem taşımaktadır. Bunların başında halı, koltuk, yatak ve taş fayans sert zemin temizliğidir. Derin bir temizlik ile evimizi sağlıklı bir hale getirebilir, kışa hazırlığımızı tamamlamış oluruz. Bunun için yerinde yıkama hizmeti veren profesyonel bir firma ile anlaşabilirsiniz, Tıpkı Chem-Dry gibi.

Chem-Dry olabilecek en derin temizliği yapacaktır. 40 Yıllık halı yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama ve sert zemin temizleme tecrübesi, yeşil sertifikalı solüsyonları, güçlü ekipman ve makineleri ile sektöründe dünya lideridir.  Chem-Dry ile kışı mutlu ve içiniz rahat, ailenizle iç huzuru yaşayarak geçirirsiniz. Siz ev içerisindeki genel temizliğinizi yaparken temizliğin detaylı, zor kısmını Chem-Dry’a bırakın. Başka hiçbir firma Chem-Dry gibi temizleyemez.

Sonbahar Temizliği için Birkaç İpucu;

Mobilyalarınızın yerlerini değiştirin;

Yazın sıcak hava eserken içerinin serin olması için açtığımız esinti yollarını şimdi dışardan esen soğuk havayı kesmek için yerlerini değiştirmek en önemli yapılacaklar arasındadır.

Yeterli stok yapın;

Temizlik ürünlerinden çok kullanılacaklardan fazla bulundurmaya çalışın. Çocukların erişemeyeceği yerlere koymaya özen gösterin.

Diplere kadar ulaşın;

Genel vakum, mop, toz almayı yaparken her zamanki gibi değil en diplere kadar ulaşıp o bölgeleri de kir ve bakterilerden arındırın.

Buzdolabını unutmayın;

Buz dolabındaki ürünlerin son kullanma tarihlerine kontrol edin. Tüm rafları tek tek çıkarıp detyalı bir temizlik yapın.

Rafları komple elden geçin;

Raflardaki tüm eşyaları, kilerdeki yiyecekleri çıkarıp güzelce önce elektrikli süpürgenin küçük başlık aparatı ile tozları alın. Sonra bez-sabun yaparak detaylı temizleyin. Bakliyatların son kullanma tarihlerinin geçmemiş olmasına dikkat edin.

Bolca Textil Temizliği;

Perdeler ilk el atılacak ve temizlenecekler arasındadır. Tüm yaz boyunca açık kapı ve pencereden gelen rüzgarlar perdelerimize sinmiştir. Tüm yıkanabilir textil ürünlerinizi (perde, yorgan, yastık yüzü, alez, battaniye)  çamaşır makinesine attın.

Profesyonel Halı – Koltuk – Yatak Temizliği için Chem-Dry ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.