Uygun Fiyatla Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Firma olarak alanımızda rakipsiz olarak hizmet vermekteyiz. Ev ve iş yerlerindeki hijyenin sağlanmasının yanı sıra, otomobil iç temizliği konusunda da uzmanız. Chem-dry’dan profesyonel halı yıkama hizmeti alırken yerinde vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerinin tamamında, uygulamayı profesyonel ekibimiz yapmaktadır. Kullanılan deterjan ve maddelerin tamamı zararsızdır. Bu sayede, bebeğiniz veya evcil hayvanınız için bir endişe duymazsınız. Kullandığımız ekipmanlar son teknoloji olup, derinlemesine hijyen sağlamaya odaklıdır. Eşyalarınız en ufak zarar görmeksizin derinlemesine temizlenir. Uygun Fiyatla Profesyonel Temizlik Hizmetleri alabilirsiniz.

uygun fiyata halı koltuk temizliği

Halılardaki yataklardaki koltuklardaki Maytlardan Kurtulun

Yapılan araştırmalar, insanların yaşadıkları alanlarda kullanılan eşyaların her tarafında, gözle görülmeyen maytların yaşadığını tespit etmiştir. Bu maytlar, hem sağlık açısından risk oluşturmakta, hem de bulunulan ortamı gerçek bir hijyenden mahrum bırakmaktadır. Evde bez ve deterjan ile yapılan temizlik son derece üstün körü bir temizliktir. Son yıllarda hanımlar da yavaş yavaş bunun farkına vararak, profesyonel temizlik hizmeti almaya özen göstermeye başladılar. Evde kişinin kendisinin uyguladığı temizlik, o gün için ferah bir etki bıraksa da, ortam ertesi günü eski haline dönecektir. Ancak, sunmuş olduğumuz profesyonel hizmette her ince noktaya önem verilir ve derinlemesine hijyen tam olarak sağlanır. Halı yıkama hizmetini alarak ve Bu sayede fark uzun süre hissedilecektir.

Bizi Arayın Temizlik Hizmeti Ayağınıza Gelsin

Firma olarak, müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Hizmet sahamızda hızlı bir şekilde tüm müşterilerimize hizmet götürüyoruz. Evinizdeki halınızdan, koltuklarınıza, yatağınızdan, nevresim takımlarınıza, fayanslarınızdan, mutfak tezgahınıza ve storlarınıza kadar yerinde temizlik hizmeti veriyoruz. Her yüzey ve doku için uygun temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Kalıcı bir leke sorunu ile karşı karşıya olan müşterilerimiz de daima bizimle iletişim kurabilirler. Uygun temizlik maddeleri ve temizlik ekipmanımızla lekeleri kolaylıkla yok ediyoruz. Müşterilerimizin eşyalarının yerinden oynamasına ve evlerinin dağılmasına gerek kalmaksızın, istenilen kısma yerinde müdahale ediyoruz.