Yatak Yıkama Bursa

Sektörde Uzman Yatak Yıkama Bursa Firması

54 ülkede faaliyet gösteren Chem-Dry’ın Yatak Yıkama Bursa şubesi olarak eşi benzeri görülmemiş bir doğallıkla yerinde yatak temizliği işlemlerimizi gerçekleştiririz.

Hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz yataklar oldukça çok bakteri ve alerjen barındırabilmektedir. Bazen gözle görünmüyor olsa da bize oldukça zarar verirler. Chem-Dry sektörde uzman yatak yıkama firması olarak Bursa ilinde Antibakteriyel doğal çözümler ile üstün bir hizmet sunar. 

yatak yıkama bursa

Ve düzenli olarak profesyonel bir yıkamaya ihtiyaç duyarlar. Yıkama işlemi yaptırırken bu bakteri ve alerjenleri yok edebilmek bir çok faktörle doğru orantılıdır. Öncelikle yatak için kullanılan solüsyonlar doğal içerikli olmalıdır. Çünkü her gün temas ettiğimiz yatak sert kimyasallar ile yıkandığında bizlere zarar verebilir. Bunun yanı sıra yatağın yapısını bozarak kullanım ömrünü kısaltabilir. Biz Chem-Dry olarak bu durumun önüne geçmek amaçlı doğal içerikli solüsyonlar kullanarak yıkama işlemini yapıyoruz.  

yatak yıkama bursa firması

Bursa’da Anti-Bakteriyel Doğal Yatak Yıkama

Yıkama işlemi sırasında kullanılan suyun yeterince çekilmemesi demek bakterilerin hala yatak içinde bulunması ve yatak ıslak kaldığından hızlıca çoğalabilecekleri bir ortam yaratmak demek. Tüm bunların önüne geçmek için doğru ekipmanlarla yani güçlü vakumlama sistemine sahip makinalarla suyu %80 oranında çekebiliyor olmak gerekir. Teknisyen ekibimiz işin bu kısmında oldukça titiz davranarak yataktaki tüm alerjenleri, bakterileri arındırmak adına iyi bir çalışma çıkarır ve istenmeyen biyolojik canlıları uzaklaştırırken bir yandan da onların üremesine sebep olacak ortamı yok ederler. Bursa’da antibakteriyel yatak yıkama yaparak alerjenlerden ve bakterilerdende doğal yöntemlerle arındırırız. 

Kullandığımız sıcak karbonatlama yöntemindeki solüsyonlar karbonat içeriklidir. Sıcak su ile beraber milyonlarca baloncuk oluşturur ve yatağın derinine kadar nüfuz eder. Yatağın diplerinde bulunan kirleri yukarı doğru iter ve vakumlu makina ile çekilerek duru bir temizlik sağlanır. Diğer yıkama yapan firmalardan en büyük farkımız kullandığımız doğal içerikli solüsyonlardır. Çünkü sabun şampuan gibi sert kimyasallar ulaşılması kolay ürünler olmakla beraber koltuklarınızı aşındırabilir veya sertleştirebilir. Biz bunun önüne geçmek ve koltuklarınızın uzun süreler temiz kalmasını sağlamak amacıyla yeşil sertifikalı doğaya ve insana zararı olmayan ürünleri kullanmayı tercih ediyoruz.

Chem-Dry olarak Tüm Bursa’ya Yatak Yıkama Hizmeti Sunarız

Profesyonel Bursa Yatak yıkama firması olarak, bir çok araçla ve eğitimli teknisyen ekibimizle Bursa’nın birçok yerine hizmet veriyoruz. Size en yakın şubemiz ile görüşüp profesyonel yatak yıkama hizmeti için randevunuzu hemen alabilirsiniz. Yatağınıza zarar vermeden, derinlemesine iyi bir temizlik sağlamak için sizlerle çalışmaktan memnuniyet duyarız. Osmangazi, Nilüfer Merkez ilçeler ve çevre ilçelere de hizmet veririz.