Yatak Yıkama Hizmetinde Bakteri, Böcek ve Mayt Temizliği

Profesyonel Yatak Yıkama Firması Chem-Dry İle Daha Temiz Ortamlar

Yataklarımızda bulunan böcekler, bakteriler, mikroskobik canlılar birçok farklı türde olurlar ve bu böceklerin bazıları uyku düzenimiz dışında sağlığımıza da direkt çok ciddi zararlar verebilmektedir. Yataklarımızda gözle göremediğimiz birçok böcek, mikro organizma bulunmaktadır ve sağlıklı bir uyku dolayısı ile sağlıklı yaşam için bu yataklarımızdaki bu böceklerden kurtulmamız gerekmektedir.

Yataklarda genel olarak bulunan mikroskobik canlılar:

  • Maytlar – Toz Akarları
  • Bakteriler
  • Virüsler
  • Allergenler
  • Tahka Kuruları
  • Mantar Sporları

Yataklarımızda bulunan böceklerden özellikle dikkat etmemiz gereken maytlar yani toz akarlarıdır. Gözle görülmezler, 8 ayaklı ve örümcekgiller ailesindendirler. Çok çok fazla yavru üretirler. Yataklarımızı paylaştığımız Yatak Yıkama Hizmetinde Bakteri, Böcek ve Mayt Temizliğimaytlar direkt ısırık veya benzeri olarak zarar vermezler, çıkardıkları artıklar ile sağlıksız ortamlar üretip sağlığımıza zarar verirler. Yataklarımızda herhangi bir zamanda 10 milyon toz akarı bulunabilir ve günde ortalama 20 defa dışkı çıkarırlar, çıkardıkları atıkları siz düşünün, ve bunlar ciddi alerjik reaksiyonlara sebep olurlar. Vücutlarımızdan yatağa dökülen ölü deri hücreleri ile beslenirler. Beslenirken protein içerikli sağlığa ciddi zarar veren atıklar üretirler. Bu atıklar çok ciddi alerjilere neden olur. Farkında olmadan uyku düzenimi bozarlar. Yataklarımızda bulunan bakteri ve böcekler yüzünden yatak sağlıksız bir ortam oluşturur. Deride kaşınma olmak üzere çok farklı formlarda sağlığımıza zarar verirler. Yatağımızdaki böcekler yüzünden derin bir uykuya geçmeyiz.

Dinç bir güne başlamak ve tüm gün canlı, dinç, aktif olarak geçirmek için iyi bir uykuya ihtiyacımız vardır. Derin uyku 3. Ram uykusu dediğimiz safhaya geçemediğimizde vücudumuz dinlenmemiş olur. Bunda yatağın konforu direkt etkendir. Yatak konforu üretici firmaların yatağa katıkları formlar dışında yatak ortamı, yatağın sağlığı önemli unsurdur. Sağlıksız bir yatakta derin bir uykuya dalmak oldukça zordur, özellikle sıcak yaz günlerinde ter ve nemden dolayı yatak çok çabuk sağlıksız hale gelir ve birçok böcek, bakteri, mikrop için yuva haline gelir. Yataklardaki mikroplardan, böceklerden, bakterilerden ve tüm sağlıksız unsurlardan kurtulmamız gerekmektedir.

Sağlıklı, böceklerden arındırılmış bir yatak sayesinde iyi bir uyku tüm günümüzü verimli geçirmemizi sağlar. İyi bir uyku ile vücut dinlenmiş olur, güne positiv, zinde başlarız. Çoğu insan güzel bir uyu uyuyamamasının nedenini yatağın sağlıksız olduğundan bihaberdir. Oysa temiz, sadece kir ve lekelerden arındırılmış değil aynı zaman da böceklerden, bakterilerden, mikroplar barındıran sağlıksız bir yatağın uykusuz kalmasına neden olmaktadır. Yatağın hijyenik antibakteriyel durumda olması tüm gününü ve dolayısı ile yaşam kaliteniz üzerinde direkt etkisi vardır. Tüm gün verimli çalışmak ile yorgun vücut tam dinlenmemiş halde çalışmanın tüm yaşamımız üzerinde etkisi mevcuttur.

Sağlıklı bir yatak için ayrıca çarşaf, Şilte, Yastıklarında sürekli olarak yıkanıp temizlenmesi gerekmektedir.  Bir deney sonucu kirli bir yastık yıkanmadan önce tartılmış ve yıkandıktan sonrada tartılmış 150 gr. Kadar hafiflediği tespit edilmiştir. Yok olan 150 gr kir, bakteri, mikrop, ölü deri vb hijyenik olmayan unsurları ihtiva etmektedir.

Yatağımızı sağlıklı tutmak için yataklarımızdan bulunan böceklerden bakteri ve maytlardan arındırmamız gereklidir. Bunun için profesyonel bir yatak yıkama temizleme makinesine ihtiyaç duyulmaktadır. Yataktaki böcekleri gerçekten yok edecek ve yataktan uzaklaştıracak bir sistem olmalıdır. Çoğu sistem bundan yetersizdir. Örnek evde bayanların kendi kendilerine bu işlemi yapmaları için yatak mayt temizleme makineleri satılmaktadır ve bunlar yetersizdir şöyleki; bir taraftan yataktaki maytları ve böcekleri çekerken havanın çıktığı diğer taraftan tekrar odaya salmaktadır. Bunu çoğu kimse farkedemez, tamamen gerçek anlamda uzaklaştırması gerekmektedir ve derin bir temizleme, güçlü bir makine ve etkili olması gerekmektedir. Peki Yataktaki maytlar nasıl temizlenir, maytlardan ve böceklerden nasıl kurtuluruz. Cevabı Profesyonel dünya lideri olan Chem-Dry profesyonel temizlik hizmetleridir.

Yatağınızdaki Böceklerden, Bakterilerden Hemen Kurtulun

Chem-Dry Sıcak Karbonatlı yatak yıkama yöntemi ile yataklardaki olan bakteri ve alerjenleri tamamen yok eder. Laboratuvar test sonuçları ile onaylanmıştır. Gerçek anlamda derin bir yatak temizliği sağlarız. Sıcak karbonatlı yöntemimizde sektördeki en güçlü yatak yıkama temizleme makinelerini ve tamamen doğal olan The Natural yeşil sertifikalı solüsyonumuzu kullanırız. Ana solüsyonumuz the Natural kesinlikle ağır sert kimyasal barındırmaz, içeriği tamamen tabiat anadan alınmıştır. Sağlıklı bir yatağa sahip olursunuz. Hijyenik, bakteri ve tüm böceklerden uzaklaştırılmış bir yatakta derin bir uyku çekmek, güne daha zinde başlamak için size en yakın Chem-Dry şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.