Yatak Yıkama İstanbul

Yatak Yıkama İstanbul Firması

Yatak Yıkama İstanbul firması olarak İstanbul ilimizin tüm ilçelerine hizmet veririz. Birçok araç ve profesyonel teknisyenlerden oluşan ekibimiz sayesinde tüm semtlere üstün bir yatak yıkama temizleme hizmeti sunarız. tüm dünyada ve diğer illerimizde olduğu gibi İstanbul’da müşterilerimizin bizleri tercih ederken güvenilir bir firma ile çalıştıklarından emindirler.

yatak yıkama istanbul

Yatak yıkama işlemini Sıcak Karbonatlı yıkama yöntemimiz ile yaparız. Bu yöntemimizde diğer firmalar gibi aşırı su kullanıp bakteri, küf ve mantar oluşumuna sebebiyet verecek şekilde yatakları yıkamayız. Sıcak Karbonatlı yatak yıkama işlemimizde tıpkı soda gibi milyonlarca baloncuk çıkaran The Natural ürünümüzü kullanırız. The Natural o kadar saftırkı saf su pH7 derecesindedir. Yatak içerisindeki kirleri, bakteri ve mikropları söküp yüzeye iter ve sektördeki en güçlü vakumlama sistemine sahip makinelerimiz ile kolayca çekeriz. geriye tertemiz kir ve lekelerden, bakteri ve mikroplardan arındırılmış, küf oluşumuna kesinlikle izin vermeyen bir yatak bırakırız. İstanbul’daki diğer yatak yıkamacı firmalar kendi sıradan yöntemlerinde aşırı su kullanıp yatak içerisine küf ve mikropların üremesi için uygun ortam oluştururlar. Chem-Dry’da bu kesinlikle yaşanmaz.

İstanbul’da Profesyonel Yatak Yıkama

Düzenli olarak yataklarımızı profesyonel, gerçek bir yıkama yapan koltuk yıkamacı firmaya yıkatmalıyız. Yatak Yıkama ihtiyacınız olduğunda kesinlikle Chem-Dry’a güvenebilirsiniz. İstanbul’da profesyonel yatak yıkama hizmeti arıyorsanız Chem-Dry tamda aradığınız firmadır. Yataklar zamanla kir ve bakteri yanı sıra mayt oluşuna maruz kalırlar. Maytlar insanların ve hayvanların deri döküntüsü ile beslenen mikroskobik canlılardır ve çıkardıkları protein özlü atıkları insan sağlığı için zararlıdır. Chem-Dry 85-90 derecelere varan sıcaklıklarda yatak yıkama işlemini yaparak içerisinde maytları da ve atıklarını da çekip çıkararak yok eder. Yurdışında Chem-Dry merkezde saygın bir laboratuvara yaptırılan test sonuçlarında yataklardaki bakterileri ve alerjenleri %98 oranında çıkardığımız tespit edilmiş ve onaylanmıştır. başka hiçbir firma bu sonuçlara yaklaşamaz. 40 yıllık birikim ile sektördeki en üstün ekipmanları ve güçlü fakat hassas solüsyonları geliştirerek olabilecek en derin yatak temizliği İstanbul ilimizin tüm semtlerinde yaparız.

Tüm İstanbul’da üstün bir Yatak Yıkama Hizmeti

İstanbul yatak yıkama temizleme firması olarak birçok araç ve profesyonel teknisyenlerimiz sayesinde geniş hizmet ağımız ile tüm istanbul ilçelerine ve semtlerine üstün yatak temizleme hizmetimizi sunarız. Avrupa ve Anadolu olmak üzere İstanbul’un her iki yakasına da servis veririz. Size en yakın şubemiz ile iletişime geçip hemen yatak yıkama randevunuzu oluşturabilirsiniz. Başka bir hiçbir firma Chem-Dry gibi üstün sonuçlar çıkaramaz. Başlıca hizmet verdiğimiz ilçelerimizden bazılar: Kadıköy, Fatih,  Üsküdar, Beşiktaş, Beykoz, Sarıyer, Ümraniye, Başakşehir, Tuzla, Bakırköy, Çekmeköy, Başakşehir, Beylikdüzü ve semtlerine yatak yıkama temizleme firması olarak servis sunarız.