Yatak Yıkama İzmir

Chem-Dry Yatak Yıkama İzmir Firması

Chem-Dry profesyonel yatak yıkama İzmir şubesi olarak son teknoloji makine ve doğal ürünlerimiz ile harika sonuçlar çıkarırız. İzmir’de başka hiç bir firmanın yapamadığı bir üstün hizmet veririz. Geniş olan birçok araçlı servis ağımızla tüm İzmir’e yatak yıkama hizmetini sağlarız.

yatak yıkama izmir

Chem-Dry 40 yıllık sektör birikimi ile hassas fakat etkili olabilecek en derin temizliği sağlamak için yıkama yöntemini sürekli geliştirerek sektörde üst düzey bir hizmet sunan firma olmuştur. Gerçekte yatak temizliği sanıldığı kadar basit olmayan bir işlemdir. Yıkama esnasında ve sonrasında dikkate alınması gereken birçok etken vardır. Bunları sıralamak gerekirse; yatak içerisine suyun girip doğru bir şekilde çekilmemesi, bu sorun küf ve mantar oluşumuna sebebiyet verir. Küf ve mantar gibi sağlığa zararlı biyolojik canlıların üremesi için 4 saatlik nemli bir ortam yeterlidir. Yatak yıkanırken güçlü vakumlu makinelerle su çekilmeli ve kısa zamanda kuruması sağlanmalıdır. Chem-Dry diğer yöntemlere göre çok az su kullanır ve güçlü vakumlama sistemi sayesinde kuruma süresi çok kısadır. Sırada kullanılan yatak temizleme solüsyonu önemlidir. zararlı olmamalı insan sağlığına uygun olmalıdır, içerisinde toksik madde içermemelidir. Çünki yatağa direk vücudumuz ile temas ederiz. Ayrıca kullanılan yatak temizlik ürünü kir ve lekeleri tutmaz özellikle olmalıdır.

Doğal Yeşil Serfikalı Ürünler ile İzmir’de Yatak Yıkama Servisi

İzmir’deki çoğu firma hemen hemen hepsi yıkama işleminde sabun ve şampuan gibi kuruyunca kiri yapışkan gibi kendine çeken sert kimyasallar kullanırlar. Bunlar kuruyunca yatağın mikrop yuvası haline gelmesine sebebiyet verir, sadece kirleri değil aynı zamanda kirleri ve pislikler çabuk bulaştığı için bakteriler ve mikroplar için de yuva haline gelir ve kendisine daha çok çeker. Chem-Dry’ın doğal, yeşil serfikalı çevre dostu solüsyonları sayesinde bunlar kesinlikle yaşanmaz. yataklarınızı kir ve bakteriden kurtarmakla kalmayıp maytlardan da temizleriz. tüm yatak yıkama işlemlerimizde toz akarı mayt temizliği de sağlarız. yataklarınızda bulunabilecek böcek ve sağlığa zararlı tüm mikroskobik canlıları yok ederiz.

Sırada evlerimize gelen teknisyenin güvenirliği ve yatak yıkama bilgisi gelmektedir. Evlerimize en yakın tanıdıklarımızı bile alırken çekiniriz. Teknisyenin güvenilir olması çalıştığı firma ile direkt alakalıdır. Chem-Dry’da tüm teknisyenler eğitime tabi tutulurlar. Chem-Dry yatak yıkamaya gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. İzmir’de birçok firma bu şekilde güvensiz, bilgisiz kişileri göndererek müşteriler açısından birçok risk teşkil etmesine sebebiyet verir. Tüm çalışanlarımız profesyonel uzman personellerdir.

Geniş Servis Ağı, Tüm İzmir ilçelerinde Yatak Yıkama Hizmeti

Yatak yıkama İzmir firmamız ile iletişime geçip gerçek anlamda sağlıklı bir eve sahip olursunuz. Sağlıklı ev uzmanı Chem-Dry ile çalışmanın iç huzurunu yaşarsınız. Tüm İzmir ilçelerine üstün olan yatak yıkama temizleme hizmetimizi sunarız. Başlıca yatak yıkama yaptığımız ilçelerimiz; Bornova, Balçova, Buca, Karşıyaka, Konak, Gaziemir, Karabağlar, Narlıdere, Bostanlı semt ve mahalleleri dir. Ayrıca Çeşme, Foça, Karaburun dahil ilçelerine de üstün hizmetimizi veririz. Merkez şubemiz ile iletişime geçmeniz yeterli.