Yenikent Halı ve Koltuk Yıkama
Ürün Kodu: P143

Yenikent halı yıkama, Yenikent bölgesinde ikamet etmekte olan müşterileri için Chem-Dry Ankara halı yıkama konusunda uzman bilgisine güvenerek hizmet vermektedir. Siz de halılarınızın tamamen temizlendiğinden emin olmak istiyorsanız mutlaka Chem-Dry’a ulaşmalısınız. Chem-Dry’la yıkanan halılar derinlemesine bir temizlik sağlandığından yıkama sonrasında daha geç kirlenir ve lekeyi daha geç tutar. Sorularınız için aramanız yeterli.

 

Chem-Dry Yenikent

0312 379 00 49

0555 190 09 18

Hizmet Bölgesi:

Tüm Ankara ve Çevre İller

Yenikent Halı Yıkama
Yenikent Halı ve Koltuk Yıkama Test Belgesi

Yenikent Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Yenikent El Dokuma Halı Yıkama

El Dokuma Halı Yıkama

Elde dokunmuş halılar ve kilimler, makine ürünlerine göre temizlik konusunda daha fazla özen isterler. Kuvvetli kimyasallar veya buhar yöntemi el dokuma halılar için birebir uygun temizleme yöntemleri değildir. Chem Dry teknolojisinin sunduğu solüsyon yöntemi el dokuma halılara güvenle uygulanabilir. Yenikent el dokuma halı yıkama için irtibat kurun. El dokuma halılar adresinizde uzman ekibimiz tarafından en özenli şekilde yıkanır. Karbonat tanecikleri içeren solüsyon halınıza zarar vermeyeceği gibi diğer yöntemlerin sunamadığı temizliği sağlar. Karbonat tanecikleri sayesinde halının yüzeyine çıkan kalıntılar ise vakum sistemiyle anında alınır ve el dokuması halınız için en iyi temizlik sağlanır.

Yenikent Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Halılar doğru şekilde temizlenmediği takdir de zamanla içinde bakteri barındırmaya başlar. Üzerinde oluşan lekeleri çıkarmak için kullanılan temizlik maddeleri zamanla renginin solmasına sebep olur. Sağlık açısından en hijyenik şekilde halı kullanmak için, renginin zamanla solmaması için uzun ömürlü olması için Yenikent yerinde halı yıkama müşterilerine en iyi hizmeti vermek için müşterilerin aramasını bekliyor. Sağlık için tertemiz halı kullanmak gerekli olduğunu unutmayın ve kendinizi yormamak için arayın ve görevli personel sizin için bu işi yapsın. Size sadece temiz halılarda keyif sürmek kalsın. Halılarınız yerinde yıkandıktan sadece birkaç sonra kullanılabilir hale gelir.

Yenikent Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Chem-Dry firmamız bünyesindeki profesyonel ekiplerimizin yaptıkları koltuk yıkama işlemleri güçlü vakumları bulunan cihazlar aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Bu nedenle koltuklarınız derinlemesine olarak temizleniyorlar. Yıkama sırasında kaybolan bütün lekeler daha sonradan ortaya çıkmadıkları gibi, koltuklarınızın kirlenme süreçleri de çok daha uzun bir dönemde gerçekleşiyor. Yenikent koltuk yıkama servisimizin avantajlarından yararlanarak evinizdeki, iş yerinizdeki koltuklarınızı kaliteli hizmetimize emanet edebilirsiniz. Deri koltuklar ve araç koltukları için de yıkama hizmetlerimiz bulunuyor. İsterseniz deri koltuklarınıza deformasyon onarım işlemlerini de uygun fiyat seçenekleri aracılığıyla hemen bize ulaşarak temin edebilirsiniz.

Yenikent  Halı Yıkama Temizleme
 
                                                 

Yenikent Halı Yıkama

Kendiniz ve ailenizin temiz ve dezenfekte edilmiş bir ortamda yaşayabilmesi için tüm imkânları kullanarak çalışan Yenikent halı yıkama firmamız, dünyanın en önemli markalarından biri olan ve temizlikte çağı yakalamış Chem-Dry markasının Türkiye temsilcisi olmakla gurur duymaktadır. İnsanlar için en önemli konulardan biri olan temizlikte kişisel çabaların yetersiz kaldığı alanlarda uzman kadro ve ekipmanla hizmetinizde olan firmamız, birçok alandaki çalışmaları ile tüm seçeneklere sahiptir. Ev ortamında temizlenemeyecek ya da temizlerken zarar görme ihtimali olan tüm eşya ve ortamlar itina ile kirlerinden arındırılır. Verilen hizmetlerin çeşitliliği sayesinde her alanda sağlığı yakalamak ve temizliğin altına imzamızı atmak için titizlikle çalışıyoruz.

Yenikent Halı Yıkamanın Hizmetleri ve Farkımız

Ev ortamında gün içerisinde birçok alanda istenmeyen lekeler ve kirler oluşur. Bu istenmeyen lekeler hem görüntü kirliliği yaratır hem de zamanla bakterilerin oluşmasına ve hastalıklara yol açabilir. Bu durumların engellenmesi ve oluşan kirlerin derinlemesine temizlenmesi için var olan firmamız en başta halı ve koltukların temizlenmesi olmak üzere birçok noktayı dezenfekte eder.

Hayvan severlerin evlerindeki en büyük şikâyeti olan kedi ve köpeklerinin oluşturduğu koku ve eşyalarda bıraktığı tüylerdir. Düzenli olarak temizlenen eşyalarda ve evlerde bu şikâyetlerin görülmediği bilinir. Yenikent halı yıkama olarak evde bulunan dostların bıraktığı izler anında silinir. Lekelere karşı uyguladığımız teknikler sayesinde çıkmayan lekelere kalıcı çözümler getiriyoruz. Chem-Dry markasının öncülüğünde geliştirilen ve büyütülen yöntemler sayesinde tüm ev ve iş yerlerinde tüm gücümüzle hizmet veriyoruz. Tüm halı çeşitlerinde yapısını uygun işlemlerle kesinlikle zarar vermeden temizlik yapılır. Yorgan, yatak, battaniye, yer döşemeleri, deri ürünlerin bakım ve temizliği konusunda profesyonel bir hizmet almanız Yenikent halı yıkama ile artık mümkündür. Ayrıca, araç döşemelerinde temizlik ve hijyen konularında en iyi hizmeti vererek, tüm alanlarınıza sağlığı getiriyoruz.

Halı Yıkama Esnasında kullanılan Ürünler ve Temizlik Süreleri

Halı temizliklerinde istediğiniz an gelip halılarınızı teslim alıyor, en geç dört gün içerisinde tertemiz teslim ediyoruz. Bulunduğu yerde temizlenmesi gereken eşyalarınızda ise ekibimiz ve özel cihazlarımız ile ortalama 3 saat içinde tüm işlemleri bitiriyoruz. Doğaya zarar vermeden yapılan işlemler sayesinde çevreye dost bir firma olan Yenikent halı yıkama hızlı ve güvenli temizliği evinize getiriyor.

Yenikent ilçemizde profesyonel halı yıkamacı

Yeni ev kurmak isteyen çiftler, ayrı eve çıkmak isteyen kişiler ya da evindeki eşyaları değiştirme kararı veren kişilerin öncelik verdikleri ilk ürün şüphesiz ki halılardır. Halılar bir ev için olmazsa olmaz sayılmaktadır ve önemi son derece büyüktür. Tüm günün temposuyla giydiğimiz ayakkabılarımızı, gün sonunda eve gelirken çıkardığımızda ayaklarımızda oluşan bakteri ve mikroplar halılara yerleşerek tehlike yeşermesine neden olmaktadır. Bu nedenle, belirli aralıklarla halı temizliğinin yapılması kaçınılmaz bir durumdur. Özellikle çocuklu ailelerde, oyuncakların üzerinde dolaştığı halılardaki bakterilerin, oyuncaklara bulaşması çocuklar için hayati önem arz eder. Yenikent halı yıkama fabrikası, halılarınızın temizliği ve konusunda garantörlük görevi üstlenmiştir.

Yenikent halı yıkamacı firmamızda siz değerli müşterinin en çok önemsediği halıları, en temiz şekilde yıkayarak teslim etmektedir. Aileniz ve çocuklarınız bizim için değerlidir. Halı temizliğinde büyük itina ve detaylı kontroller sağlayarak en diplerde yer alan kıl, toz ve kirlerin bile tamamen arındırılması sağlanmaktadır. Halılarınızı güvenle teslim edebileceğiniz fabrikamızda son sistem yıkama ve kurutma cihazları bulunur ve hiç bir dış etkiye maruz bırakılmadan kapınıza kadar teslimat yapılır.

Daha Fazla
Daha Fazla Ankara