Ankara Halı ve Koltuk Yıkama
0,00 TL
Sepete Ekle
Fiyat Alarmı

Müşteri memnuniyeti ve % 100 hijyen temelli hizmet anlayışı ile Ankara halı ve koltuk yıkama firmaları içerisinde bir adım önde yer alan ChemDry, halı ve koltuklarınızı standart temizlik ürünlerinin aksine yapısında zararlı kimyasallar barındırmayan ve derinlemesine temizliğe imkan veren üstün teknoloji ürünü The Natural ile yıkıyor, profesyonel ekibimiz ile üstün temizlik çözümleri üretmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Chem-Dry Ankara

0312 379 00 49

0555 190 09 18

Hizmet Bölgesi:

Tüm Ankara ve Çevre İller

Ankara Halı Yıkama
Ankara Halı ve Koltuk Yıkama Test Belgesi

Ankara Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Ankara El Dokuma Halı Yıkama

El Dokuma Halı Yıkama

El dokuması kilim ve halıları temizleyebilmek için gerekli tüm teknik bilgi ve beceriye sahip profesyonel ekibimiz, son teknoloji ile üretilen Chem-Dry’a özgü temizlik ürünleri ile yaşam ortamlarınızı sağlıklı ve güvenilir kılmasının yanında el dokuması halı ve kilimlerinize kaybettiği canlılığı geri kazandırmanın mutluluk ve gururunu yaşıyor.  

Ankara Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Daha kuru, daha temiz ve daha sağlıklı kavramları üzerine inşa ettiğimiz yerinde halı yıkama hizmetimiz kapsamında eşsiz solüsyonlarımız ile halılarınızı % 100 hijyenik hale getiriyor, yaşam ve çalışma ortamlarımız vazgeçilmezi olan halılarımız ömrünü uzatıyor ve çok kısa bir süre içerisinde kurumasını ve kullanılmasını sağlıyoruz.

Ankara Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Ortamdaki tozun % 80’e yakınını tutması dolayısıyla temizlenmediği takdirde insan sağlığını tehdit eder hale gelen koltuklarınızı son teknoloji ekipman ve en derindeki lekelere dahi etki eden temizlik ürünlerimiz ile temizliyor, kullandığımız temizleme tekniği neticesinde koltuklarınızın işlemden sonra 1-2 saat içerisinde kuruyacağının garantisini veriyoruz.

Ankara Halı Yıkama Temizleme

Halı ve Koltuk Yıkamada Profesyonel Hizmet

Hiç şüphesiz günlük yaşantımızda kullandığımız tüm eşyalarımız gibi halı ve koltuklarımız da çevresel faktörlerin etkisinde yıpranır ve bakteri, mikroorganizma gibi yapıları barındırması dolayısıyla yaşam ortamlarımızın tüm paydaşlarının sağlığını tehdit eder hale gelir.

Halı ve koltuklarımızın derinlerine işleyen kirleri % 100 sökebilen yüksek teknoloji karbonatlama tekniğimiz ile halı ve koltuklarınızı çok yönlü temizlemenin yanında uzun süreler boyunca temiz kalmasını sağlıyor, bu yönüyle önemli ev masraflarından olan halı ve koltuk yıkama maliyetlerini düşürmenize yardımcı oluyoruz.

Siz de halı ve koltuklarınızı profesyonel ve güvenilir ellere emanet ederken avantajlı halı yıkama fiyatlarından da yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken birçok yönüyle en iyi halı yıkama firmaları içerisinde gösterilen ChemDry ile iletişime geçmek ve yaşam ortamlarımızın vazgeçilmezlerini uzman teknisyenlerimizin ellerine bırakmak.

Halı ve koltuk yıkamada neden Chem-Dry ?

Daha kuru, daha sağlıklı ve daha güvenli kavramları çerçevesinde yola çıkan firmamız, temizleme işlemleri esnasında yetkili kurumlarca belgelenen Chem-Dry’a özel doğal solüsyon The Natural’i kullanıyor, halı ve koltuk yıkama noktasında tüm teknik detaylara hakim profesyonel personeli ile benzersiz bir temizlik deneyimi sunuyor.

El dokuma halıların yıkanmasına hangi noktalara dikkat ediyoruz ?

Çin, Afgan, Hint, İran ve Pakistan başta olmak üzere hangi yörede dokunmuş olursa olsun el dokuma halı özelinde belirlediğimiz özel temizleme solüsyonumuz ile el dokuması halılarımızı kirlerden % 100 arındırıyor, renk ve canlılıklarını geri kazandırıyor, tek bir işlem ile uzun süre temiz kalmalarına yardımcı oluyoruz.

Ankara'nın tüm ilçelerinde hizmet veriyor muyuz ? 

Dünya çapında 4500 şubesi olan ve 52 ülkede faaliyet gösteren firmamız, Ankara’nın tüm ilçelerinde halı ve koltuk yıkama hizmetini oluşturduğu üstün kalite standartlarından ödün vermeden sunmanın mutluluk ve gururunu yaşıyor.

Koltuk yıkamada hangi temizlik ürünlerini kullanıyoruz ? 

Koltuk yıkamada kullandığımız temizlik ürünleri; koltuğun tuttuğu kire ve lekelerin derinliğine bağlı olarak değişkenlik göstermekle birlikte, kullandığımız tüm ürünler üstün etkiye sahip ve son teknolojiyle üretilen temizlik ürünleridir.

Nitekim bu ürünlerin hizmet yelpazemiz içerisinde yer alan faaliyetlerin tümünde kullanılması, üstün hizmet standartları yakalamımıza zemin hazırlayan temel etkenlerden biridir. 

Daha Fazla