Ankara Halı ve Koltuk Yıkama

Ankara halı yıkama şirketimiz, zamanla bakteri ve mikroorganizmaların yuvası haline gelen ve kirlenen halılarının bakım ve temizliklerini doğal ve kaliteli temizlik ürünleri ile temizleyerek müşterilerimize teslim ediyor. Yerinde bakım ve temizlik hizmeti veren Ankara halı yıkama şirketimiz kullanmış olduğu doğal ürünler ile insan sağlığına olumsuz herhangi bir olumsuz etki yaratmamaktadır.

 

Chem-Dry Ankara

0312 379 00 49

0555 190 09 18

Hizmet Bölgesi:

Tüm Ankara ve Çevre İller

Ankara Halı Yıkama
Ankara Halı ve Koltuk Yıkama Test Belgesi

Ankara Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Ankara El Dokuma Halı Yıkama

El Dokuma Halı Yıkama

El dokuması kilim ve halıları temizleyebilmek için gerekli tüm teknik bilgi ve beceriye sahip profesyonel ekibimiz, son teknoloji ile üretilen Chem-Dry’a özgü temizlik ürünleri ile yaşam ortamlarınızı sağlıklı ve güvenilir kılmasının yanında el dokuması halı ve kilimlerinize kaybettiği canlılığı geri kazandırmanın mutluluk ve gururunu yaşıyor.  

Ankara Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Daha kuru, daha temiz ve daha sağlıklı kavramları üzerine inşa ettiğimiz yerinde halı yıkama hizmetimiz kapsamında eşsiz solüsyonlarımız ile halılarınızı % 100 hijyenik hale getiriyor, yaşam ve çalışma ortamlarımız vazgeçilmezi olan halılarımız ömrünü uzatıyor ve çok kısa bir süre içerisinde kurumasını ve kullanılmasını sağlıyoruz.

Ankara Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Ortamdaki tozun % 80’e yakınını tutması dolayısıyla temizlenmediği takdirde insan sağlığını tehdit eder hale gelen koltuklarınızı son teknoloji ekipman ve en derindeki lekelere dahi etki eden temizlik ürünlerimiz ile temizliyor, kullandığımız temizleme tekniği neticesinde koltuklarınızın işlemden sonra 1-2 saat içerisinde kuruyacağının garantisini veriyoruz.

Ankara Halı Yıkama Temizleme

Ankara Halı Yıkama

Ev ve iş yerlerindeki halılar belirli zaman içerisinde kirlenerek bakteri ve mikroorganizmaların yuvası haline geliyor. Bu durum insan sağlığı açısından oldukça ciddi sorunlar ortaya koyabiliyor. Özellikle evlerde küçük çocuklar bulunuyorsa halıların bakım ve temizlikleri oldukça büyük bir önem kazanıyor. Halılar belli bir süre kullanıldıktan sonra belirli ölçüde yıpranır ve kirlenir.

Halıların bakım ve temizlikleri kaliteli bir şekilde yerine getirilmediğinde halıların ömrü oldukça kısalıyor. Halıların gerekli temizlikleri yapılarak uzun süreli hijyen özelliği taşıması oldukça önemlidir. Halıların bakım ve temizlikleri konusunda Ankara halı yıkama firmamız ile gerekli özen ve itina gösterilerek hizmet veriyoruz. Yeşil sertifikalı bir şekilde sunmuş olduğumuz hizmetler ile kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışımız ile halılar her zamankinden daha bakımlı ve temiz bir şekilde teslim ediliyor.

Ankara’da Halı Yıkamacı Firma

Kirlenen halıları kendi çabasıyla yıkamaya çalışan ev hanımları, büyük bir zahmetin altına girmiş olur. Ayrıca halıların ev ortamında yıkanması, ekonomik olarak daha masraflı olacaktır. Harcadığınız su, temizleyiciler ve araç gereçlerle her anlamda cebinizden daha fazla para çıkar. Ancak halı yıkama şirketlerini tercih ettiğiniz zaman ödeyeceğiniz ücretler daha makul seviyelerde olur. Sizler için belirlediğimiz düşük fiyat avantajları sayesinde bu alanda büyük bir ihtiyacı gidermeye devam ediyoruz. Chem-Dry şirketi olarak bu alanda uzun yıllardan bu yana hizmet vermemiz sebebiyle büyük bir tecrübe ve profesyonellik düzeyine sahibiz.

Bizlere teslim ettiğiniz halıları mümkün olan en kısa sürede yıkayarak sizlere teslim ediyoruz. Ankara halı yıkama hizmetlerinin en öncü firması olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.
Halı yıkama işlemlerinde kullanılan temizleyiciler ve cihazlar çok önemlidir. Şirketimiz, yıkama işlemlerinde halılar için zarar meydana getirmeyecek uygun temizleyicileri kullanarak güvenilir bir hizmet oluşturuyor. Bizlere teslim ettiğiniz tüm halılar tamamen Chem-Dry güvencesi altında olacaktır. Bu konuda gerekli tüm sorumluluk şirketimize aittir. Ankara halı yıkamacı yetkili firması olarak her zaman siz değerli müşterilere güven sağlamak ve kaliteli hizmetler sunmaya gayret ediyoruz.

Ankara’da Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda halılar sipariş verilen tarihte teslim alınarak gerekli bakım ve hizmetleri yapılarak 4 iş günü içerisinde ilk günkü gibi temiz ve bakımlı bir şekilde müşterilerimize Ankara halı yıkama hizmeti olarak teslimatlarını yapıyoruz. Halı bakım ve temizlik konusunda temizlik ürünleri olarak doğal temizlik solüsyonları kullanılarak halıların bakım ve temizlikleri konusunda herhangi bir kimyasal içerik kullanmıyoruz. Kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışımız içerisinde Ankara halı yıkama hizmeti olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ev ve iş yerlerinde yerinde hizmet anlayışı ile halıların bakım ve temizlikleri ev ve iş yerlerinde yerine getiriliyor. Koltuk Yıkama Ankara ilimizde oldukça önem verdiğimiz en az halı kadar titiz uygulama yaptığımız mesleğimizdir.

Ev ve iş yerlerinde yapılan halıların bakım ve temizlikleri neticesinde halılar yaklaşık olarak iki saat içerisinde kuruyarak müşterilerimize teslimatı sağlıyoruz. Hizmetiniz 50 ülkede kaliteli hizmet sunan chem dry firmasının bir bayisi şeklinde yerine getiriliyor. Bu nedenle ankara halı yıkama hizmeti olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda halılarının temizlikleri en kaliteli şekilde yerine getirilerek uzun süreli hijyenik halıların oluşmasını sağlıyoruz.

Firmamız kaliteli bir hizmet sunması ile birçok kişinin halı bakım ve temizlik konusunda tercihi konumuna gelmiştir. Yeşil sertifikamız ile doğaya ve insan sağlığına büyük önem vererek kaliteli hizmet sunuyoruz.

Ankara halı ve koltuk yıkamada neden Chem-Dry ?

Daha kuru, daha sağlıklı ve daha güvenli kavramları çerçevesinde yola çıkan firmamız, temizleme işlemleri esnasında yetkili kurumlarca belgelenen Chem-Dry’a özel doğal solüsyon The Natural’i kullanıyor, halı ve koltuk yıkama noktasında tüm teknik detaylara hakim profesyonel personeli ile benzersiz bir temizlik deneyimi sunuyor.

El dokuma halıların yıkanmasına hangi noktalara dikkat ediyoruz ?

Çin, Afgan, Hint, İran ve Pakistan başta olmak üzere hangi yörede dokunmuş olursa olsun el dokuma halı özelinde belirlediğimiz özel temizleme solüsyonumuz ile el dokuması halılarımızı kirlerden % 100 arındırıyor, renk ve canlılıklarını geri kazandırıyor, tek bir işlem ile uzun süre temiz kalmalarına yardımcı oluyoruz.

Ankara'nın tüm ilçelerinde hizmet veriyor muyuz ? 

Dünya çapında 4500 şubesi olan ve 51 ülkede faaliyet gösteren firmamız, Ankara’nın tüm ilçelerinde halı ve koltuk yıkama hizmetini oluşturduğu üstün kalite standartlarından ödün vermeden sunmanın mutluluk ve gururunu yaşıyor.

Koltuk yıkamada hangi temizlik ürünlerini kullanıyoruz ? 

Koltuk yıkamada kullandığımız temizlik ürünleri; koltuğun tuttuğu kire ve lekelerin derinliğine bağlı olarak değişkenlik göstermekle birlikte, kullandığımız tüm ürünler üstün etkiye sahip ve son teknolojiyle üretilen temizlik ürünleridir.

Nitekim bu ürünlerin hizmet yelpazemiz içerisinde yer alan faaliyetlerin tümünde kullanılması, üstün hizmet standartları yakalamımıza zemin hazırlayan temel etkenlerden biridir.

 

Chem-Dry yeil sertifikali hali yikama