Ankara Halı Yıkama

Chem-Dry Ankara Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Ankara halı yıkama şirketimiz, zamanla bakteri ve mikroorganizmaların yuvası haline gelen ve kirlenen halılarının bakım ve temizliklerini doğal ve kaliteli temizlik ürünleri ile temizleyerek müşterilerimize teslim ediyor. Yerinde bakım ve temizlik hizmeti veren Ankara halı yıkama şirketimiz kullanmış olduğu doğal ürünler ile insan sağlığına olumsuz herhangi bir olumsuz etki yaratmamaktadır.

 

Chem-Dry Ankara

0312 379 00 49

0545 243 63 79

Hizmet Bölgesi:

Tüm Ankara ve Çevre İller

Ankara Halı Yıkama
Ankara Halı ve Koltuk Yıkama Test Belgesi

Ankara Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Ankara El Dokuma Halı Yıkama

Ankara El Dokuma Halı Yıkama

Birçok halı temizleme yöntemlerinde halının derin kısımlarındaki bakteriler ve kirler tam temizlenmez. Oysa Chem Dry yönteminde kullanılan karbonat tanecikli sıvı ile halıların içindeki tüm kirler önce dışarıya alınır sonra özel ekibimiz tarafından vakumla çekilir. Chem Dry şimdiye kadar gördüğünüz bütün yöntemlerden farklıdır ve derinlemesine temizlik sağlar. El dokuması halılar çok hassas oldukları için temizlikleri özen gerektirir. Ankara el dokuma halı yıkama hizmeti itinayla verilmektedir. Halınızın yıkandıktan sonra kuruma süresi çok kısa olmakta ve nem olmadığı için temizlik sonrası koku sorunu yaşanmamaktadır. Daha derinlemesine fakat hassas bir el halısı yıkama işlemi için Chem-Dry’ı tercih edin.

Ankara Yerinde Halı Yıkama

Ankara Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halı yıkama her firmaya yaptırılmayacak derece de öneme sahiptir. Yerinde yıkanan halıların hızlı kuruması ve halının ömrünü kaybetmesine neden olacak solüsyonların kullanılmaması gerekir. Yerinde halı yıkama firmaları arasında kullandığı solüsyonlar, aynı zamanda profesyonel ekibiyle en başta Chem – Dry firması geliyor. Chem – Dry Ankara yerinde halı yıkama ile yaptığı hızlı kuruyan ve sağlığa zararı olmayan işlemler halının ömrünün uzamasını sağlıyor. Halılara yeni bir görünüm getirirken, çabuk kirlenmesini engelleyici unsurlar kullanarak halının bir dahaki temizliğe kadar güvenliğininde sağlıyor. Bu da tercih edilme durumunu arttırıyor.

Ankara Koltuk Yıkama

Ankara Koltuk Yıkama

Evimizde ve iş yerlerimizde severek kullandığımız koltukların da zamanla kirlenmesi ve lekelenmesi mümkündür. Her ne kumaşta ve tarzda olursa olsun tüm koltuklarınızın temizlenmesi ve ilk günkü görüntüsünde olması için çok farklı temizleme teknikleri vardır. Bu nedenle koltuklarınızın yıkanmasında özel sıcak karbonatlı ekstraksiyonlu yöntemleri kullanıyoruz. Koltuklarınızda derinlemesine temizlik sağlayan ve hijyenik olmasını destekleyen bu yöntem tamamen zararsızdır. Ankara koltuk yıkama hizmetimizde koltuklarınızın temizlenmesinde zarar verecek olan kimyasal maddelerden ve zararlı ekipmanlardan uzak duruyoruz. Chem-Dry firması olarak koltuklarınızda bakteri, küf ve mantar oluşumlarını engelleyen tekniklerimizle hizmetinizdeyiz.

Ankara Halı Yıkama Temizleme
 
                                                 

Ankara Halı Yıkama

Ev ve iş yerlerindeki halılar belirli zaman içerisinde kirlenerek bakteri ve mikroorganizmaların yuvası haline geliyor. Bu durum insan sağlığı açısından oldukça ciddi sorunlar ortaya koyabiliyor. Özellikle evlerde küçük çocuklar bulunuyorsa halıların bakım ve temizlikleri oldukça büyük bir önem kazanıyor. Halılar belli bir süre kullanıldıktan sonra belirli ölçüde yıpranır ve kirlenir.

Halıların bakım ve temizlikleri kaliteli bir şekilde yerine getirilmediğinde halıların ömrü oldukça kısalıyor. Halıların gerekli temizlikleri yapılarak uzun süreli hijyen özelliği taşıması oldukça önemlidir. Halıların bakım ve temizlikleri konusunda Ankara halı yıkama firmamız ile gerekli özen ve itina gösterilerek hizmet veriyoruz. Yeşil sertifikalı bir şekilde sunmuş olduğumuz hizmetler ile kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışımız ile halılar her zamankinden daha bakımlı ve temiz bir şekilde teslim ediliyor.

Ankara’da Halı Yıkamacı Firma

Kirlenen halıları kendi çabasıyla yıkamaya çalışan ev hanımları, büyük bir zahmetin altına girmiş olur. Ayrıca halıların ev ortamında yıkanması, ekonomik olarak daha masraflı olacaktır. Harcadığınız su, temizleyiciler ve araç gereçlerle her anlamda cebinizden daha fazla para çıkar. Ancak halı yıkama şirketlerini tercih ettiğiniz zaman ödeyeceğiniz ücretler daha makul seviyelerde olur. Sizler için belirlediğimiz düşük fiyat avantajları sayesinde bu alanda büyük bir ihtiyacı gidermeye devam ediyoruz. Chem-Dry şirketi olarak bu alanda uzun yıllardan bu yana hizmet vermemiz sebebiyle büyük bir tecrübe ve profesyonellik düzeyine sahibiz.

Bizlere teslim ettiğiniz halıları mümkün olan en kısa sürede yıkayarak sizlere teslim ediyoruz. Ankara halı yıkama hizmetlerinin en öncü firması olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.
Halı yıkama işlemlerinde kullanılan temizleyiciler ve cihazlar çok önemlidir. Şirketimiz, yıkama işlemlerinde halılar için zarar meydana getirmeyecek uygun temizleyicileri kullanarak güvenilir bir hizmet oluşturuyor. Bizlere teslim ettiğiniz tüm halılar tamamen Chem-Dry güvencesi altında olacaktır. Bu konuda gerekli tüm sorumluluk şirketimize aittir. Ankara halı yıkamacı yetkili firması olarak her zaman siz değerli müşterilere güven sağlamak ve kaliteli hizmetler sunmaya gayret ediyoruz.

Ankara’da Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda halılar sipariş verilen tarihte teslim alınarak gerekli bakım ve hizmetleri yapılarak 4 iş günü içerisinde ilk günkü gibi temiz ve bakımlı bir şekilde müşterilerimize Ankara halı yıkama hizmeti olarak teslimatlarını yapıyoruz. Halı bakım ve temizlik konusunda temizlik ürünleri olarak doğal temizlik solüsyonları kullanılarak halıların bakım ve temizlikleri konusunda herhangi bir kimyasal içerik kullanmıyoruz. Kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışımız içerisinde Ankara halı yıkama hizmeti olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ev ve iş yerlerinde yerinde hizmet anlayışı ile halıların bakım ve temizlikleri ev ve iş yerlerinde yerine getiriliyor. Koltuk Yıkama Ankara ilimizde oldukça önem verdiğimiz en az halı kadar titiz uygulama yaptığımız mesleğimizdir.

Ev ve iş yerlerinde yapılan halıların bakım ve temizlikleri neticesinde halılar yaklaşık olarak iki saat içerisinde kuruyarak müşterilerimize teslimatı sağlıyoruz. Hizmetiniz 50 ülkede kaliteli hizmet sunan chem dry firmasının bir bayisi şeklinde yerine getiriliyor. Bu nedenle ankara halı yıkama hizmeti olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda halılarının temizlikleri en kaliteli şekilde yerine getirilerek uzun süreli hijyenik halıların oluşmasını sağlıyoruz.

Firmamız kaliteli bir hizmet sunması ile birçok kişinin halı bakım ve temizlik konusunda tercihi konumuna gelmiştir. Yeşil sertifikamız ile doğaya ve insan sağlığına büyük önem vererek kaliteli hizmet sunuyoruz

Chem-Dry yeil sertifikali hali yikama