Halı ve Koltuk Yıkama

Evde Halı, Koltuk, Döşeme, Yatak, Sert Zemin Yıkama Temizlemehalc4b1-yc4b1kama-temizleme

Ev halısı yıkama ve diğer tüm üstün hizmetlerimizin ile temiz bir evin gününüzü aydınlatarak yüzüne bir tebessüm getirmesi çok doğaldır, bu memnuniyetin büyük bir kısmı evinizde yer alan zemin ve döşemelerin ferah, temiz ve sağlıklı olmasından kaynaklanmaktadır.

Dünya çapında günde yaklaşık 10.000’in üzerinde ev temizleyerek Chem-Dry halı ve koltuk yıkama piyasasının lideri konumuna gelmiştir. Geliştirmiş olduğumuz tescilli sıcak karbonatlama ekstraksiyonlu halı yıkama yöntemimiz ile birlikte çığır açan temizleme solüsyonumuz ve sektörde öncü olan ekipmanların kullanımı ile teknisyenlerimiz yalnızca halı, kilim ve döşemeleriniz için güvenli olan bir temizlik hizmeti değil tüm ailenizin gönül rahatlığı içinde oturabileceği temiz ve ferah bir ev sunar. halıfleks gibi duvardan duvara halılarınız için evde halı yıkama hizmeti vermekte ve parça halılarınız için teslim alıp kendi tesislerimizde yıkamaktayız.

Sizi, Chem-Dry’ın karbonatlamalı halı yıkama yöntemini ve çocuklarınız ile evcil hayvanlarınız için güvenli olan belgelenmiş çevre dostu solüsyonumuzu tanımaya davet ediyoruz

Evinizi temiz ve sağlıklı tutmanız için sunduğumuz Evde Halı Yıkama ve hizmetlerimiz:

Halı Yıkama

Temizleme yöntemlerimiz herhangi bir agresif deterjan ve kimyasal kullanmadan halılarınıza daha derinlemesine, uzun süren ve sağlıklı bir temizlik sunmak için tasarlanmıştır. Karbonatlama halı yıkama işleminin doğal temizleme özelliklerinden faydalanarak Chem-Dry halınıza işlemiş olan kiri yüzeye çıkarır; böylece kolay bir şekilde temizlenir ve daha derinlemesine bir temizlik ile daha uzun ömürlü bir halıya sahip olursunuz. Yöntemlerimiz tipik buhar temizliğine göre %80 daha az su kullanır, bu da halılarınızın 1-2 gün yerine sadece 1-2 saat içerisinde kurumasına olanak sağlar. duvardan duvara halılar için evde halı yıkama yöntemimiz sayesinde ayrıca buhar temizliğinin aşırı su kullanımına bağlı küf ve bakteri oluşma riski de önemli ölçüde azaltılmış olur. Sağlıklı bir eve sahip olmak için bölgenizdeki Chem-Dry evde halı yıkama temizleyici firmasına güvenebilirsiniz

evde-hac4b1-koltuk-yc4b1kama-hizmeti-400x480

El Dokuması Halı Yıkama

Halılarınızın görünümünü korumak ve ömrünü uzatmak için düzenli olarak Chem-Dry temizliğine başvurun. Makine Halılarınız için profesyonel temizlik hizmeti sunduğumuz esnada El dokuma halılarınız için neler yapabileceğimizi düşünün. Hassas el dokuma halı yıkama ve kurutma yöntemlerimiz halılarınızın renklerini korur ve ilk günkü canlılığını korumasını sağlar.

Koltuk Yıkama

Koltuklarda tıpkı Halılarınız gibi evinizde bulunan alerjen ve bakteriler için yuva haline gelebilirler. Kirli kıyafet ve evcil hayvanların tüyleri bu riski daha da artırır. Chem-Dry’ın benzersiz sıcak karbonatlama ekstraksiyon yöntemi kanepe, koltuk ve sandalye gibi döşemeli mobilyalarınız için en uygun temizlik hizmetidir. Koltuk yıkama ve döşeme temizleyicilerimiz daha çabuk kuruyan ve daha uzun süre temiz kalabilen ferah bir temizlik ile koltuklarınızı yeniden canlandırır.

Özel Leke Çıkarma

Bir fincan kahve ya da bir bardak meyve suyu, aksi giden bir resim çalışması veya mürekkebi akan bir kalem – Bunlar halı, kilim veya mobilyalarınızda çıkması zor leke izi bırakabilecek günlük olaylardan yalnızca birkaçıdır.  Chem-Dry’ın eğitimli teknisyenleri bu senaryolarla karşı karşıya gelmiş ve üstesinden gelmek için yapılması gerekeni gayet iyi bilirler. Uzmanlarımız lekenizin niteliğini değerlendirecek ve halı, döşeme veya kiliminizden tamamen gidermek için en uygun çözümü seçeceklerdir

Hayvan idrar Kokusunu Giderme

Hepimiz tüylü dostlarımızı severken onlar bazen ortalığı batırabiliyorlar. Sıra hayvan idrar kokusunu bulma ve yok etmeye gelince, eğitimli Chem-Dry halı ve döşemelik temizliği uzmanlarımız işin püf noktalarını bilirler. Sorunlu alanlar tespit edilir, hasarın boyutları incelenir ve evinizin herhangi bir Kedi Köpek idrar kokusundan kurtulması için yenilikçi Pet Urine Removal Treatment® (P.U.R.T.) (Pet İdrar Temizleme İşlemi) uygulanır. P.U.R.T. diğer ürünler gibi kokuları parfüm ile maskelemez, kokunun kaynağına temas eder ve idrar kokusunu yok eden, kalıcı, taze ve temiz koku bırakan ve halı kilim ve koltuklarınızın ömrünü uzatan moleküler seviyede bir reaksiyon başlatır.

Deri Temizleme ve Restorasyonu

Deri mobilyalar her ne kadar eviniz için alabileceğiniz en kaliteli mobilyalardan biri olsa dahi, bunları iyi durumda tutmak zorlu olabilir. Deri mobilyalarınızın temiz ve sağlıklı olduklarından emin olmanız için bırakın zor işi Chem-Dry üstlensin. Sertifikalı Chem-Dry deri uzmanlarımız deri mobilyalarınızın doğal esnekliğini ve parıltısını nasıl geri kazanacaklarını iyi bilirler.

Yatak Yıkama ve Yatağın Maytlardan sağlıksız unsurlardan arındırılması

ev-temizleme-hizmetleri-

Chem-Dry üstün Sıcak Karbonatlı yatak yıkama ve temizleme hizmeti ile yatakta bulunan tüm bakterileri yok eder. Yatakta bulunan sağlıksız unsurlar güçlü ekipmanlarımız ve özel solüsyonumuz sayesinde yataklardan uzaklaştırır. geriye rahat bir uyku uyuyabileceğiniz bir yatak bırakırız. Yatak bulunan toz akarları denilen maytları, bakterileri, diğer birçok gözle gözükmeyen mikroskobik canlılar insan sağlığı için özellikle uyku sağlığı açısından olumsuz etkiler vermektedir. Size yakın bir Chem-Dry şubemiz ile iletişime geçin ve sağlıklı bir yatağa sahip olmanın huzunu yaşayın.

Taş, Karo ve Derz Dolgu Temizleme

Chem-Dry’ın taş, karo ve derz temizleme hizmeti ile zor işlerin emek ve zamanından tasarruf edin. Karo ve taş zemine sahip kişiler için bunların temizliği oldukça zahmetlidir. Chem-Dry’ın özel temizlik solüsyonları ve güçlü vakumlama ekipmanları ile kiri ve lekeyi derz, taş ve seramik yüzeylerinden kaldırabiliriz, üstelik ömrünün uzamasını sağlayıp orijinal parlaklığını yenileyerek.

Granit Tezgah Yenileme

Chem-Dry artık Granit Tezgah Temizlik hizmetini de sunar. Özel temizlik solüsyonları ve eşsiz bir çok aşamalı işlem sayesinde temizlik hizmetimiz granit tezgahın gözenekli yüzeyine derinlemesine işleyerek zaman içerisinde biriken kir ve bakterileri giderir. Bu işlem sayesinde tezgahınız doğal parlaklığına yeniden kavuşacak ve sizde yapmış olduğunuz yatırımın keyfini uzun yıllar boyunca sürebileceksiniz.

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.