Halı ve Koltuktan Özel Leke Çıkarma

Halı ve Koltuktan Özel Leke Çıkarmahalı ve koltuktan çay kahve lekesi çıkarma

Chem-Dry her türlü halı ve koltuk döşemesi için özel leke (Çay, Kahve, Şarap, Mürekkep, Ruj, Oje, Kan, Çimen lekesi) çıkarma hizmetini en hassas profesyonelik ile uygular. Eğer çocuk veya evcil hayvan sahibi iseniz halı, kilim veya koltuk döşemeleriniz kirlenip lekelenmesi kaçınılmazdır. Evinizde çocuk veya evcil hayvan olmasa dahi leke ve kir hayatımızın bir parçasıdır. Halınızda veya koltuğunuzda çıkarması zor bir leke ile karşılaştığınızda artık merak etmenize gerek yok. Chem-Dry’ın profesyonel halı yıkama teknisyenleri en zor lekeleri çıkaracak solüsyona sahipler.

Halı ve Koltuktan Leke Çıkarma Uzmanları

Halı ve koltuklardaki Çay Kahve, şarap gibi lekelerin çoğu Chem-Dry’ın Temel temizleme hizmeti ile giderilir. Ancak arada sırada boya, ruj, keçeli kalem ve benzeri, çıkması zor ve özel bir işlem gerektiren lekeler meydana gelebilir.

Profesyonel Halı ve Koltuktan Leke Çıkarma işlemi

Profesyonel olarak eğitim alan teknisyenlerimiz en modern ekipman ve Özel Leke Çıkarıcı hizmetimizi kullanarak hemen hemen bütün lekeler ile başa çıkabilirler. Güvenli ve etkili leke çıkarıcı ürünlerimiz ile yenilikçi ekipman kullanarak Chem-Dry üstün halı yıkama ve koltuk yıkama temizleme süreci sayesinde en zor lekeleri halı, kilim ve döşemelerden tamamen söker. Bu yüzden iddia ediyoruz; “Eğer biz üstesinden gelemiyorsak, kimse gelemez”.

Halıdan veya Koltuktan Çay, Kahve, Şarap, Mürekkep, Ruj, Oje, Kan lekesi çıkarma

Chem-Dry’ın profesyonel halı yıkamacı ve koltuk temizleyicileri, aşağıdaki listede yer alan ve diğer temizleyici şirketlerin dokunmayacağı dahi en zorlu inatçı lekeleri bile çıkarır. Bu inatçı lekeler;

 • Yiyecek Lekeleri (çikolata, jöle, ketçap)
 • Kan Lekesi
 • Kedi Köpek Evcil Hayvan İdrar Lekesi
 • Kir ve Çamur Lekesi
 • Domates Suyu, Soda, Meyve Suyu Lekesi
 • Çimen Lekesi
 • Şarap Lekesi
 • Çay Lekesi
 • Kahve Lekesi
 • Mürekkep Lekesi
 • Ruj Lekesi
 • Oje Lekesi
 • Ve daha birçoğu!

Halı ve Koltuklarda Lekeler Oluşmadan Protectant Koruyucumuz ile Lekeleri Önleyinhalıdan şarap lekesi çıkarma

Lekelerin oluşmasını en başından engellemekte daha etkin ve önleyici bir çözüm için Chem-Dry’ın Leke Tutmaz Koruyucu Paketinideğerlendirin. Halı, kilim ve döşemeler için test edilmiş ve onaylanmış bir çözüm sunarız.

Çok amaçlı koruyucu solüsyonumuz ipliklerin etrafında koruyucu bir bariyer oluşturur ve leke oluşturacak tüm sıvıların işlemesine karşı koyar. Böylece halı veya koltukta leke oluşmadan engellenmiş olur. Chem-Dry çay lekesi çıkarma, halıdan kahve lekesinin nasıl çıkarılacağı konusunda gerçek anlamda uzmandır. 80’ye yakın farklı leke çıkarma solüsyonumuz mevcuttur ve profesyonel halı yıkama ve koltuk temizleme teknisyenlerimize güvenebilirsiniz.

Kıymetli Halı ve Koltuklarınız bir leke yüzünden kötü gözükmesin

Chem-Dry’ı hemen bugün arayın ve leke koruyucu paketlerimiz hakkında bilgi sahibi olun. İzin verin size evinizin temiz ve güzel olması ile duyduğunuz gurur ve mutluluğu geri kazandıralım.

Halı, koltuk, kanepe, çekyat, berjerlerde bulunan lekeler gerçekten göze batacağı gibi endişe etmenize yol açabilir. Özellikle evlerinin temiz ve güzel olmalarından büyük gurur duyan ve haz alanlar için bu çok önemlidir. Lekelerin halı veya koltuk döşemelerinizde kalıcı bir iz oluşmasını engellemenin en etkili yolu çabuk davranmaktır. Leke ne kadar uzun süre kalırsa çıkarması bir o kadar zor olacaktır. Bundan böyle çıkarması zor bir leke ile karşılaştığınızda Chem-Dry’a bir şans tanıyın.

halıdaki lekeler yok oldu özel leke çıkarma

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.