Araç Koltuk Yıkama

Araç Koltuk Temizleme ve Döşeme Yıkama Hizmetimiz – Mobil Yerinde Adreste Yıkama

araba koltuk yıkama

Araç koltuk temizleme yıkama işlemimizde araçların koltuk, tavan, taban dahil olmak üzere tüm kumaş döşemeli bölgelerini yıkıyoruz. Oto koltuk temizleme yıkama yöntemimiz Patenli olan Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyonlu SKE yıkama yöntemidir.  Bu yöntem sadece Chem-Dry’da vardır. The Natural adını verdiğimiz %100 doğal olan yeşil sertifikalı ana temizlik solüsyonumuzu kullanırız. The Natural milyonlarca kabaran küçük baloncuk çıkarır (tıpkı soda gibi) bu sayede kir ve lekeleri yüzeye iter ve sonrasında güçlü vakumlu ekipmanlarımız ile çekeriz.  Sıcak Su ile yıkamamız daha derinlemesine bir temizlik sağlar ve böylelikle bakteri ve mikropları da yok ederiz.  Özellikle yeni 2. El araç alan müşterilerimiz bizleri tercih etmektedirler. İçlerine sine sine araçlarını kullanırlar, önceki kullanıcılardan hiçbir eser kir ve bakteri bırakmayız. Oto koltuk temizleme hizmeti sonucundan aracınız iç kokusu bile çok değişecektir.

Araç Koltuk Temizleme Yöntemimizde Gereksiz Aşırı Su kullanmayız, Sadece 3-4 saat içerisinde kuruma

Bizim Yöntemimiz ile aracınızı kalmaz, koku yapmaz, camları gece boyunca açık bırakmaz zorunda değilsiniz. Aracınızı bırakmak, tekrar bırakıp tekrar bir gün sonra gelip almak zorunda değilsiniz. Otomobilinizi sadece 1 saat içerisinde tertemiz yaparız. Geriye sadece hafif bir nem kalır. Bu şekilde aracınızı alıp hemen kullanabilirsiniz. Sadece 3-4 saat içerisinde de tamamen kurur. Diğer koltuk yıkama yöntemleri gibi 1 gün boyunca ıslak tekrar gidip gelmek zorunda kalmazsanız.

Aşırı su kullanıp aracınızın koltuklarını suya sabuna boğmayız. Koltukların sünger kısmının derinlerine ve döşemenin alt tabakasına su geçirmeyiz. Bizim yöntemimizle yıkanan araçların koltukları ve döşemeleri daha geç kirlenir, nedeni ise diğer yöntemler gibi kuruduğunda geriye kiri yapışkan gibi çeken sabun veya deterjan kullanmamamızdır. Diğer yöntemler kiri, sabunu, bakteri ve mikropları çıkarmak yerine aksine koltuk ve döşemenin dibine itip orada bırakırlar, bizim koltuk yıkama temizleme ve yıkama yöntemimizde bunlar yaşanmaz. Diğer yöntemler de sağlıksız unsurların yaşamaları için elverişli ortam oluşur. Koku, küf, mantar ve bakteri oluşması için uygun ortamı yaratır.

Araç koltuk temizle işleminde kullandığımız solüsyonlar

The Natural solüsyonumuz o kadar saftır ki saf su ile aynı pH derecesine sahiptir. Diğer yöntemler he ne yaparlarsa yapsınlar ila ki sabun, deterjan kalıntısı bırakacaklardır, bırakmamaları için tek alternatifleri ikinci kez, üçüncü kez saf sıcak su ile tekrar tekrar iyice durulayıp yıkamalarıdır. Bunu hiçbir firma yapmaz yapsa bile aşırı ovalamadan dolayı koltuk ve döşemelere zarar vereceklerdir. Sıcak Karbonatlı araç koltuk yıkama temizleme yöntemimizde asla elektrikli bir ovalama makinesi veya fırçası kullanmayız, aşırı kirli ise ve gerekli görülürse tamamen hassas gerçek at kılından yapılmış fırçalar kullanırız. Oto koltuk ve oto halı yıkama temizleme işlemlerimizi üstün Sıcak Karbonatlı sürecimiz ile gerçekleştiririz. Tüm bunlara bakıldığında; araç koltuğu yıkama süreci noktasında birçok farklı kriteri dikkate aldığımızı ve siz değerli müşterilerimizin çalışmadan memnun ayrılması için elimizden gelenin fazlasını mobil oto koltuk yıkamayaptığımızı ifade etmek gerekir.

Mobil Adreste Yerinde Araç Koltuk Yıkama

Yıkadığımız araç türleri; Otomobil, Minibüs, Otobüs, Kamyonet ve diğer koltuk ve döşeme bulunan tüm araçlardır. Ayrıca yat, gemi ve tekne döşeme temizliği de yapıyoruz.

filo araçları koltuk yıkama temizleme

Chem-Dry ile detaylı koltuk ve döşemenizi yıkatmanın rahatlığını yaşarsınız. Dilerseniz araçlarınızın olduğu yere gelip yerinde yıkama yapabilir veya aracınızı bizim tesislerimize getirip tesislerimizde yıkama yaptırabilirsiniz. Bunun için bölgenizde Chem-Dry şubenize sorunuz.

Araç koltuğu yıkama hizmeti noktasında Chem-Dry’ın uzman teknisyenlerine güvenebilirsiniz. Koltuk ve döşeme temizliğinde eğitim almış uzmanlardır.  Sizde tertemiz bir araca kavuşmak, kir, leke, koku ve bakterilerden arındırılmış bir araca binmenin içi huzurunu yaşamak içi hemen en yakın Chem-Dry bayiniz ile iletişime geçiniz.

araba koltuk yıkama temizleme öncesi sonrası